Przegrana PGE GKS z serbskim słabeuszem

Paweł Hochstim
Piłkarze PGE GKS Bełchatów przegrali pierwszy mecz kontrolny podczas zgrupowania na Cyprze.

Bełchatowianie ulegli 1:2 czternastej drużynie serbskiej Superligi Rad Belgrad.

Tym samym Serbowie zrewanżowali się bełchatowianom za porażkę w trakcie letniego zgrupowania w Austrii. Wówczas PGE GKS wygrał 2:1.

W piątek bełchatowscy piłkarze rozegrają kolejny mecz. Tym razem ich rywalem będzie białoruskie Dynamo Mińsk.

PGE GKS - Rad Belgrad 1:2

Gole: Mariusz Ujek 80 - Andrija Kaluderović 36, Luka Milivojević 53

PGE GKS (I połowa): Kozik - Janus, Lacić, Drzymont, Popek - Bartosiak, Rachwał, Cetnarski, Małkowski - Nowak, Zakrzewski.

PGE GKS (II połowa): Sapela - Fonfara, Gol, Cecot, Szyndrowski - Wróbel, Poźniak, Tosik, Gregorek - Ujek, Dziedzic. Trener: Rafał Ulatowski.