Podium Pucharu Polski dla Karoliny Stępień. LSKK Bełchatów prowadzi nabór

Najlepiej z reprezentantek LSKK Bełchatów w Zamościu spisała się Karolina Stępień zajmując drugie miejsce na podium LSKK Bełchatów
W Zamościu odbyła się pierwsza seria Pucharu Polski, czyli jazda indywidualna na czas, w której udział brali reprezentanci LSKK Bełchatów.

Drugą lokatę w kategorii Open zajęła Karolina Stępień, a z kolei na 13. lokacie uplasowała się Agnieszka Szpocińska, która jest nową zawodniczką LSKK. W rywalizacji młodziczek Natalia Hejak zajęła siódmą pozycję, a w juniorkach młodszych wyścig na 15. pozycji ukończyła Maja Naturalna.

Ludowy Sportowy Klub Kolarski Bełchatów prowadzi nabór, pod hasłem “Wkręć się w kolarstwo”, zapewniając treningi pod okiem profesjonalisty, sprzęt oraz regularne treningi i wyjazdy na zawody. Rekrutacja jest otwarta dla młodzieży od rocznika 2006. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 509-935-297 lub 609-340-295.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0