PGE GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 1:1

Maciej Wiśniewski
PGE GKS Bełchatów zremisował z Górnikiem Łęczna
PGE GKS Bełchatów zremisował z Górnikiem Łęczna Dariusz Śmigielski
PGE GKS Bełchatów zremisował 1:1 z Górnikiem Łęczna w ostatnim w tym roku meczu T-Mobile Ekstraklasy w Bełchatowie.Gole strzelali Fedor Cernych i Adrian Basta.

PGE GKS Bełchatów zremisował w meczu beniaminków T-Mobile Ekstraklasy z Górnikiem Łęczna 1:1. Ozdobą meczu były przepiękne gole. Najpierw już w 17. minucie piękny strzał z dystansu oddał Fedor Cernych. Litwin trafił tak,że Arkadiusz Malarz nie miał szans na skuteczną interwencję. Dziesięć minut później nie mniej efektowny strzał oddał Adrian Basta, który huknął z woleja odbitą piłkę.

PGE GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 1:1 (1:1)
0:1 Fedor Cernych (17')
1:1 Adrian Basta (27')

PGE GKS: Arkadiusz Malarz - Adrian Basta, Paweł Baranowski, Błażej Telichowski, Adam Mójta - Paweł Komołow (63' Andreja Prokić), Damian Szymański, Grzegorz Baran, Kamil Poźniak (81' Kamil Wacławczyk), Michał Mak - Bartosz Ślusarski.