MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Oświadczenie majątkowe Grzegorza Lorka, posła z Piotrkowa Trybunalskiego. Zobacz, ile zarobił i jakim jeździ samochodem

Marcin Darda
Marcin Darda
Zobaczcie co znajduje się w oświadczeniu Grzegorza Lorka za 2022 rok. Szczegóły oświadczenia na kolejnych slajdach galerii zdjęć.
Zobaczcie co znajduje się w oświadczeniu Grzegorza Lorka za 2022 rok. Szczegóły oświadczenia na kolejnych slajdach galerii zdjęć. Adam Jankowski
Ile wart jest majątek Grzegorza Lorka, posła wybranego z piotrkowskiej listy Prawa i Sprawiedliwości? Czy wzbogacił się w 2022 roku, czy może zarobił mniej? Zmienił samochód, kupił mieszkanie, a może zaciągnął kredyt? Wszystko to możemy sprawdzić w oświadczeniu majątkowym, które złożył za 2022 rok.

Oświadczenie majątkowe naszego posła Grzegorza Lorka

Grzegorz Lorek urodził się 31 października 1970 roku w Piotrkowie Trybunalskim - polityk, samorządowiec i urzędnik, z wykształcenia administratywista, od 2011 do 2015 wiceburmistrz Zelowa, poseł na Sejm od 2015 roku.

Oświadczenia o stanie majątku posłowie w ciągu kadencji muszą składać na jej rozpoczęcie i zakończenie oraz za każdy rok. Są zobowiązani wpisać składniki swego majątku oraz ich wartość na ostatni dzień poprzedniego roku, a oświadczenia składają do końca kwietnia. Znajdziemy w nich:

  • stan oszczędności w złotówkach i walutach obcych oraz wycenę papierów wartościowych, jeśli takowe posiadają
  • metraż i wartość nieruchomości, których są właścicielami lub współwłaścicielami
  • kwoty wynagrodzeń brutto w skali roku ze wszystkich źródeł
  • składniki majątku ruchomego o wartości co najmniej 10 tysięcy złotych, zazwyczaj samochody
  • kwoty zaciągniętych kredytów i pożyczek wraz z informacją ile pozostało do spłaty

Zobaczcie co znajduje się w oświadczeniu Grzegorza Lorka za 2022 rok. Szczegóły oświadczenia na kolejnych slajdach galerii zdjęć.

Poseł Grzegorz Lorek został wybrany z okręgu wyborczego numer 10, który obejmuje obszar miast na prawach powiatu Piotrkowa Trybunalskiego i Skierniewic oraz powiatów bełchatowskiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, rawskiego, skierniewickiego i tomaszowskiego. Wybieranych jest w nim 9 posłów w systemie proporcjonalnym. Siedzibą okręgowej komisji wyborczej jest Piotrków Trybunalski.

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Oświadczenie majątkowe Grzegorza Lorka, posła z Piotrkowa Trybunalskiego. Zobacz, ile zarobił i jakim jeździ samochodem - Piotrków Trybunalski Nasze Miasto

Wróć na belchatow.naszemiasto.pl Nasze Miasto