Omega Kleszczów w półfinale okręgowego Pucharu Polski po wygranej z rezerwami GKS Bełchatów [GALERIA]

Kleszczowianie po ciężkim meczu w Bełchatowie z rezerwami GKS wywalczyli awans do półfinału okręgowego Pucharu Polski Adam Kieruzel
W IV rundzie rozgrywek Pucharu Polski na terenie okręgu piotrkowskiego Omega Kleszczów pokonała w Bełchatowie miejscowe rezerwy GKS 2:1 (1:1). Zobaczcie galerię zdjęć z tego spotkania.

Omega Kleszczów skuteczniejsza od GKS II Bełchatów

W meczu IV rundy Pucharu Polski w okręgu piotrkowskim doszło do pojedynku pomiędzy przedstawicielem klasy okręgowej GKS II Bełchatów, a czwartoligowcem Omegą Kleszczów. Mecz rozegrano na boisku treningowym nr 3 Miejskiego Centrum Sportu.

Pojedynek lepiej rozpoczęli bełchatowianie, którzy naciskali na gości i w 8. minucie padł pierwszy gol. Piłkę od Kamila Mizery otrzymał Marcin Szeibe i strzałem z około 20. metrów napastnik pokonał bramkarza Omegi Pawła Wiśniewskiego. W 24. minucie wynik spotkania pięknym uderzeniem pod poprzeczkę z pola karnego GKS wyrównał Michał Konecki. Do przerwy było 1:1.

W drugiej części spotkania nie brakowało okazji z obu stron. Jednak kiedy wydawało się, że ataki bełchatowian w końcu przyniosą skutek i "Brunatni" byli coraz bliżej zdobycia bramki na 2:1, to w 76. minucie po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy najwyżej do piłki po dośrodkowaniu wyskoczył Adrian Ociepa, który pokonał Kewina Komara i ustalił wynik meczu na 2:1 dla Omegi Kleszczów.

Kleszczowianie awansowali do półfinału rozgrywek okręgowego Pucharu Polski, gdzie mogą zmierzyć się z: Lechią Tomaszów Mazowiecki, RKS Radomsko lub Polonią Piotrków Trybunalski.