MKS Orzeł Wola Wiązowa żegna rundę jesienną domową porażką z Osjakowem

Zespół prowadzony przez trenera Marka Polaka plasuje się w górnej części tabeli
Zespół prowadzony przez trenera Marka Polaka plasuje się w górnej części tabeli MKS Orzeł Wola Wiązowa
W sieradzkiej grupie II klasy A jedynym przedstawicielem powiatu bełchatowskiego jest MKS Orzeł Wola Wiązowa. Drużyna ta w ostatnim ligowym spotkaniu uległa na własnym boisku ekipie GLKS Warty Osjaków 2:3 (1:1).

Domowa porażka Orła w ostatnich minutach z niżej notowanym przeciwnikiem

Po serii czterech meczów z rzędu bez porażki MKS Orzeł Wola Wiązowa podejmował w roli gospodarza zespół GLKS Warta Osjaków, który w ostatnich dwóch meczach dzielił się punktami z rywalami.

W pierwszej części gry padły dwie bramki. Najpierw na 1:0 dla gospodarzy trafił Dominik Jurczyk w 16. minucie, a niespełna dziesięć minut później wyrównał Przemysław Graliński i do przerwy było 1:1.

Po zmianie stron padło jeszcze kilka goli. W 69. minucie dla Osjakowa ponownie trafił Graliński, a niespełna kwadrans później również drugi raz w tej rywalizacji do siatki przeciwnika trafił Jurczyk i było 2:2. Przyjezdni wygraną wydarli w 86. minucie po trafieniu Mateusza Lebiody i ostatecznie Warta triumfowała 3:2.

W tabeli rozgrywek sieradzkiej grupy drugiej A klasy drużyna z Woli Wiązowej mająca na koncie 14 rozegranych meczów dotychczas zdobyła 22 punkty i zajmuje 5. pozycję z bilansem 34 goli strzelonych i 30 bramek straconych.

Następna seria gier będzie ostatnią w tym roku, w której Orzeł będzie pauzował. Tym samym spadek na maksymalnie 6. lokatę może nastąpić tylko w przypadku domowej wygranej KS Radoszewice nad LZS Łaszew.

14. kolejka, A klasa - grupa: Sieradz II
MKS Orzeł Wola Wiązowa - GLKS Warta Osjaków 2:3 (1:1)

1:0 - Dominik Jurczyk 16'
1:1 - Przemysław Graliński 25'
1:2 - Przemysław Graliński 69'
2:2 - Dominik Jurczyk 83'
2:3 - Mateusz Lebioda 86'

MKS Orzeł: Waldemar Blaźniak - Michał Brzozowski, Bogumił Bogusławski, Dawid Brzozowski (63' Mariusz Kałużny), Marceli Chrzanowski, Jakub Dydoń, Damian Jurczyk, Dominik Jurczyk, Mateusz Płuciennik, Adrian Płuciennik (82' Mateusz Banasiak), Mateusz Rogala (76' Mateusz Łyczywek)

Warta: Jakub Płóciennik - Kacper Pilarski (69' Patryk Pawłowski), Kamil Zuzewicz, Szymon Rabiniak (70' Suman Gurung), Maciej Czerniak (83' Piotr Rybczyński), Przemysław Graliński, Mateusz Bator, Hubert Golec (60' Artur Dąbrowski), Piotr Kostrzewa, Mateusz Lebioda, Konrad Niemczyński