Miejsca na podium "Salwy" Szczerców w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego

Adam Kieruzel
To były bardzo udane zawody dla strzelców ze Szczercowa
To były bardzo udane zawody dla strzelców ze Szczercowa Klub Strzelectwa Sportowego "Salwa" Szczerców
Członkowie Klubu Strzelectwa Sportowego "Salwa" Szczerców wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego, które odbył się w Sulmierzycach. Pięciu przedstawicieli zakończyło udział w zawodach na podium.

Debiuty, medale i... bardzo dobre wyniki szczercowian

Trzeba przyznać, że udanie zakończyły się tegoroczne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego dla zawodniczek i zawodników reprezentujących barwy "Salwy" Szczerców.

Do Sulmierzyc wybrało się ośmiu przedstawicieli, a kilku z nich startowało po raz pierwszy w tak prestiżowych zmaganiach w strzelectwie sportowym.

W konkurencji karabinu pneumatycznego 40 strzałów 2. miejsce zajął Mateusz Wysocki. W tej same konkurencji, ale 60 strzałów Eliza Karasińska zajęła 3. lokatę, a Natalia Szczepanik 4. miejsce.

Wśród młodziczek w karabinie pneumatycznym 40 strzałów na 3. miejscu udział w zawodach zakończyła Iga Czaja, a na 5. pozycji Iga Karasińska.

Szczercowianie na zawody do Zduńskiej Woli pojechali w osłabionym składzie

Reprezentanci "Salwy" Szczerców startowali w Pucharze Wojewó...

W swoim debiutancki występie na tego rodzaju zawodach Dawid Stępień w pistolecie pneumatycznym 60 strzałów zajął 8. lokatę.

W tej samej konkurencji, ale wśród kobiet brązowy medal zdobyła Patrycja Papuga.

Również w pistolecie pneumatycznym, ale 40 strzałów udział wzięła Amelia Boruszak, która uplasowała się na 3. miejscu.

Miejsca na podium "Salwy" Szczerców w Mistrzostwach Wojewódz...