MediaHUB – nowy biurowiec klasy A w Łodzi

Artykuł sponsorowany
W Centrum Łodzi, na terenie dawnej „Fabryki Snów” i w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu światowej marki powstał biurowiec klasy A pod nazwą „MediaHUB” z przestrzenią biurową do wynajęcia.

MediaHUB to nowoczesny biurowiec klasy A skupiający firmy z sektora nowych technologii. Otoczenie spółek z branży telekomunikacji, technologii i kultury, szybkie łącza oraz innowacyjne zaplecze technologiczne i konferencyjne sprawiają, że jest to miejsce stworzone dla biznesów kreatywnych.

Biurowiec daje możliwość prowadzenia firmy i realizowania projektów w warunkach zapewniających prestiż i komfort pracy w wyjątkowym otoczeniu. Sąsiedztwo hotelu DoubleTree by Hilton Łódź z kinem, basenem i SPA zapewnia wysoki standard zgodny z filozofią new business day – nową filozofią pracy w Łodzi dla nowoczesnych firm.

Głównym inwestorem MediaHUB jest TOYA – lider technologiczny w swojej branży, zapewniający dostęp do rozwiniętej infrastruktury informatycznej oraz połączenia światłowodowego z najważniejszymi obiektami w mieście.

ul. Łąkowa 29 | 90-554 Łódź
tel.: (+48) 42 631 80 56
fax: (+48) 42 631 80 42
mob.: (+48) 797 005 220
mediahub@mediahub.pl

Dodaj ogłoszenie