Mecz kawalerowie kontra żonaci w Łękawie! Kto wygrał to starcie?

Mecz kawalerowie kontra żonaci w Łękawie
Mecz kawalerowie kontra żonaci w Łękawie Materiały organizatora
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Mecz kawalerowie kontra żonaci rozegrano w Łękawie (gmina Bełchatów)

Pojedynki podczas których na wprost siebie stają w tak nietypowy sposób wyselekcjonowani zawodnicy, w Łękawie stają się już tradycją. Rozgrywane są od trzech lat, zwykle w czerwcu.

Tak było i tym razem. Drużyny stanęły do walki na boisku w Łękawie. Do przerwy ekipa żonatych dzielnie dawała radę, zamykając pierwszą połowę meczu remisem 0:0.

Po przerwie jednak ich "nieżonaci" przeciwnicy ruszyli do ataku, kończąc ostatecznie mecz wynikiem 5:1 dla kawalerów.

Nie o wynik jednak chodziło w tym spotkaniu, a o dobrą zabawę. Po sportowych emocjach był czas na biesiadowanie przy grillu.