Lokalne zespoły poznały rywali w trzeciej rundzie okręgowego Pucharu Polski. Rezerwy GKS Bełchatów zagrają z Włókniarzem Zelów [ZDJĘCIA]

Do rywalizacji w ramach trzeciej rundy pucharowych rozgrywek przystąpią cztery ekipy z powiatu bełchatowskiego Piotr Tokarczyk / FotoPiotr
W II rundzie Pucharu Polski na terenie okręgu piotrkowskiego druga drużyna GKS Bełchatów pokonała na własnym terenie 4:0 (1:0) Astorię Szczerców, a juniorzy starsi GKS Bełchatów przegrali domową potyczkę z rezerwami Omegi Kleszczów 0:3 (0:2). W galerii zdjęć można zobaczyć jak wyglądało zwycięskie starcie rezerw "Brunatnych" ze szczercowianami.

Rezerwy GKS Bełchatów awansowały do trzeciej rundy okręgowego Pucharu Polski

TUTAJ pisaliśmy o wynikach z pierwszej rundy rozgrywek.

Jako pierwsi w drugiej rundzie Pucharu Polski na terenie okręgu piotrkowskiego na murawę wybiegli zawodnicy rezerw bełchatowskiego klubu.

Już w 11. minucie gry piłkę do siatki skierował Mateusz Kempski po zagraniu Jeremiasza Góralczyka. Kolejny gol padł dopiero na początku drugiej części meczu w 50. minucie. Wówczas do siatki trafił Góralczyk, a tym razem dobrym podaniem obsłużył go Kempski. Trzy minuty później drugi raz w meczu trafił Kempski, któremu podawał Oskar Przywara. Wynik spotkania na 4:0 w 90. minucie gry ustalił Kempski. Tym samym zespół pod wodzą trenera Adriana Teodorczyka znalazł się w kolejnej rundzie tych rozgrywek.

Drugi mecz rozegrano kilka godzin później. Juniorzy starsi GKS z rocznika 2002 i 2003 prowadzeni przez trenera Adama Konstańczuka przegrali na swoim boisku z rezerwami Omegi Kleszczów 0:3 (0:2). Zwycięskie bramki dla gości zdobywali kolejno: Eryk Smuga, Michał Olas i Dawid Barański.