ŁKS Łódź - Warta Działoszyn 2:2 (ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
ŁKS Łódź - Warta Działoszyn 2:2
ŁKS Łódź - Warta Działoszyn 2:2 Fot. Paweł Łacheta
Remisem 2:2 (1:2) zakończyło się spotkanie 29. kolejki IV ligi łódzkiej, pomiędzy ŁKS Łódź, a Wartą Działoszyn. Łodzianie uratowali punkt w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.

Warta prowadziła już 2:0 po golach Daniela Karonia (16) oraz Artura Rysia (21). W 43 minucie kontaktowego gola strzelił Aleksander Ślęzak, zaś w trzeciej minucie doliczonego czasu gry bramkarza ŁKS pokonał Michał Zaleśny. Od 57 minuty goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce (druga żółta) dla Mateusza Stępnia.