LKS Kurnos Drugi rywalizował w Ogólnopolskim Turnieju Sportowym "Active Cup" [FOTO]

Zawodnicy i trener LKS Kurnos Drugi zakończyli turniej w Radomsku z uśmiechami na twarzach archiwum prywatne
Młode zawodniczki i zawodnicy reprezentujący Ludowy Klub Sportowy w Kurnosie Drugim mają za sobą udział w Ogólnopolskim Turnieju Sportowym "Active CUP".

Bardzo dobry start LKS Kurnos Drugi w turnieju ogólnopolskim

10 drużyn z całego kraju wystartowało w Ogólnopolskim Turnieju Sportowym, który zorganizowano w Radomsku. Na starcie stanęło łącznie 49 uczestników. 23 z nich to dziewczęta, a pozostałą część stanowili chłopcy. Wśród nich znaleźli się też liczni przedstawiciele LKS Kurnos Drugi pod opieką trenera Tomasza Stróża.

W rywalizacji dziewcząt do lat 10 najwyżej, bo na 4. miejscu uplasowała się Lena Bochman. 8. pozycję zajęła Julia Stasiak, a 9. miejsce uzyskała Gabriela Bochman.

Zmagania dziewcząt do 12. roku życia, to 9. pozycja Hanny Bochman.

W kategorii chłopców do 10 lat 6. miejsce zajął Franciszek Adamowski, 7. lokatę zajął Stanisław Kromer, a 9. miejsce zajął Igor Pęcina.

Jeśli chodzi o chłopców do 12. roku życia, to 6. pozycję zajął Antoni Kromer, na 8. miejscu uplasował się Jakub Warchoł, na 9. lokacie był Marcel Jakóbczak, a 11. miejsce zajął Sebastian Dobrzelak.