Liga Mistrzów: PGE Skra - Tomis Konstanca w Atlas Arenie w Łodzi

Paweł Hochstim, (opr. dem)
PGE Skra wygrała wyjazdowy mecz z Tomisem Konstanca 3:0
PGE Skra wygrała wyjazdowy mecz z Tomisem Konstanca 3:0 SKRA.PL/TOMASZ KOPROWSKI
W środę w Atlas Arenie w Łodzi zostanie rozegrany mecz Ligi Mistrzów PGE Skra - Tomis Konstanca. Początek spotkania o godz. 20.30. Na trybunach Atlas Areny zasiądzie komplet publiczności. Skra w czterech poprzednich meczach nie straciła jeszcze punktu.

Prezes Skry Konrad Piechocki mówi, że Tomis stać na bardzo dużo i pokazał to w meczach z Fenerbahce. Skra musi być skoncentrowana, żeby nie popsuć tego, co do tej pory wypracowała

W obu drużynach, w porównaniu do pierwszego meczu tych drużyn z Rumunii, są zmiany - z PGE Skry odeszli Yosleyder Cala i Dejan Vincić, natomiast Tomis opuścił fiński atakujący Olli-Pekka Ojansivu.

Jacek Nawrocki, trener PGE Skry ma problem, bo kontuzjowany jest Aleksandar Atanasijević, który wprawdzie przyjechał z kolegami do Łodzi, ale prawdopodobnie nie zagra.

Jeśli Atanasijević nie wystąpi, wówczas w roli atakującego zobaczymy Mariusza Wlazłego, a na przyjęciu zagra Michał Bąkiewicz. W takim zestawieniu gracze PGE Skry wystąpili w ostatnim meczu ligowym w Lotosem Treflem w Gdańsku, gdy wygrali 3:0.

Wlazły mówi, że Skra skupia się na tym, by wygrać, a nie kalkulować i zwyciężyć w dwóch setach. Kibice chcą zobaczyć, jak Skra wygrywa i drużyna postara się spełnić to marzenie, choć to sport i nigdy niczego nie można być pewnym.

Źródło: PGE Skra - Tomis Konstanca w łódzkiej Atlas Arenie. Dwa sety Skry od wygrania grupy