Rafał Rusiecki
Sparing KP Starogard Gdański - Gryf Wejherowo
Sparing KP Starogard Gdański - Gryf Wejherowo Karol Makurat
Sparingi zimowe. W sobotę na boisku Jaguara Gdańsk w meczu sparingowym zmierzyły się II-ligowy Gryf Wejherowo i III-ligowy KP Starogard Gdański. Po kwadransie na prowadzenie wyszedł zespół z niższej ligi. Żółto-czarni zdołali wyrównać dopiero w drugiej połowie i mecz zakończył się remisem 1:1.

Dla drużyny trenera Łukasza Kowalskiego był to trzeci mecz kontrolny tej zimy. Wcześniej Gryf Wejherowo ograł 4:0 Bałtyk Gdynia oraz 4:2 Gwardię Koszalin.

Natomiast zespół trenera Błażeja Mierzejewskiego był to drugi zimowy sparing. Wcześniej KP pokonał 2:0 Kaszubię Kościerzyna.

KP Starogard Gdański - Gryf Wejherowo 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Marcin Kajca (16-karny), 1:1 Jakub Kreft (64)

Gryf: (I połowa) Leleń - Kankowski, Lisiecki, Burkhardt, Gabor - zawodnik testowany, Sikorski, Pek - Baranowski, Nowicki, Przygoda. (II połowa) Leleń - Lademann, Gęsior, Burkhardt, Sławek - Godlewski, Pilarski, Poręba - Kreft, Sroka, Kwidzyński