Kolejny punkt na koncie Omegi Kleszczów. Włókniarz Zelów tym razem nie zagrał

Kleszczowianie w sobotę, 31 października o godz. 14 zmierzą się w Sulejowie z tamtejszym Skalnikiem Adam Kieruzel
Omega Kleszczów w ostatnim ligowym meczu zremisowała na swoim boisku z LKS Kwiatkowice 1:1 (0:0). Bramki dla obu drużyn padały w doliczonym czasie gry. Z kolei pojedynek z udziałem Włókniarza Zelów i Termy Ner Poddębice został przełożony na inny termin.

Trzeci z rzędu mecz bez porażki Omegi Kleszczów

Po remisie 1:1 na swoim terenie z Borutą Zgierz i wygranej na wyjeździe z Jutrzenką Warta 4:2 podopieczni Jacka Berensztajna grali u siebie z LKS Kwiatkowice.

W pierwszej połowie groźniejsza była Omega. Po przerwie większe zagrożenie stwarzali goście z Kwiatkowic. Bramkarz gospodarzy skapitulował dopiero w 90. minucie gry po trafieniu Dawida Kępniaka, który na placu gry zameldował się pół godziny wcześniej. Kiedy LKS myślał, że ma już zapewnione trzy punkty, to do siatki na 1:1 trafił Paweł Kowalski i mecz w Kleszczowie zakończył się podziałem punktów.

W tabeli IV ligi grupy łódzkiej "Omeżka" plasuje się na 9. pozycji z sumą 22 punktów po 15. kolejkach i bilansem 33 goli zdobytych i 21 bramek straconych.

15. kolejka IV ligi grupy łódzkiej
Omega Kleszczów - LKS Kwiatkowice 1:1 (0:0)

0:1 - Dawid Kępniak 90+2'
1:1 - Paweł Kowalski 90+3'

Omega: Paweł Wiśniewski - Mateusz Roczek, Robert Kowalik, Bartłomiej Zieliński, Patryk Niedbała - Robert Tomesz, Bartosz Pieniążek, Paweł Kowalski, Mikołaj Bociek, Piotr Mielczarek - Krzysztof Kowalski (79' Adrian Ociepa)

LKS: Damian Piotrowski - Maciej Kwaśniak (65' Łukasz Rakowski), Bartosz Głowacki (90+3' Alan Górowski), Dawid Malka, Mateusz Wroński, Michał Bogdan, Łukasz Kubiak, Witold Kubiak (60' Dawid Kępniak), Łukasz Pierzyński, Michał Stasiak, Dominik Woźniak (87' Szymon Andrzejewski)

żółte kartki: Roczek, Pieniążek - W. Kubiak, Pierzyński, Wroński

Włókniarz nie zagrał z Nerem przez epidemię

Swojej formy w boiskowej rywalizacji nie mogli tym razem zweryfikować gracze Włókniarza Zelów, którzy po wygranej na wyjazdach z Andrespolią Wiśniowa Góra 3:2 i Ceramiką Opoczno 1:0 liczyli, że przed własną publicznością również zapunktują. Z powodu epidemii COVID-19 ekipa Włókniarza oraz Termy Ner Poddębice nie mogła rozegrać meczu 15. kolejki. Podjęto decyzję, że to spotkanie zostanie rozegrane w następną środę, 4 listopada.

W ligowym zestawieniu drużyna prowadzona przez Dawida Wnuka zajmuje 12. pozycję z sumą 17 oczek na koncie po 14 rozegranych meczach i bilansem 21 bramek zdobytych i 22 goli straconych.

Zgodnie z harmonogramem rozgrywek w 16. kolejce IV ligi grupy łódzkiej Omega Kleszczów zagra w sobotę, 31 października o godz. 14 w Sulejowie ze Skalnikiem, który również w ostatniej kolejce nie mógł rywalizować z Czarnymi Rząśnia. Półtorej godziny później zelowianie wyjdą na boisko w Nieborowie, gdzie będą rywalizować z tamtejszym Orłem, który prezentuje zmienną formę i jest w tabeli o jedno miejsce wyżej od Włókniarza.