Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Kolejne remonty PEC. Gdzie tym razem wyłączą ciepłą wodę?

DR/ Urząd Miasta Bełchatów
archiwum Naszemiasto.pl
Trwają prace modernizacyjne bełchatowskiej sieci ciepłowniczej. Wiąże się to z kolejnymi wstrzymaniami w dostawie ciepłej wody. Tym razem tylko na kilku ulicach w Bełchatowie.

Dość długo, bo od 20 do 29 lipca bez ciepłej wody radzić sobie będą musieli mieszkańcy posesji przy ulicy Krętej 6-16 (numery parzyste). W tym okresie krótsze, bo jednodniowe wstrzymanie dostaw ciepłej wody nastąpi na ul. Mickiewicza, Mielczarskiego (nr 31, 33, 35A), Krętej 1-11 (numery nieparzyste) oraz nr 2 i 4. To samo dotyczy posesji przy ul. Batorego (numery parzyste).

To jednak nie koniec prac i wyłączeń. Kolejne planowane są d 28 lipca do 12 sierpnia. W tym czasie ciepłej wody nie będzie w domach przy ulicach Krętej 1-11 (numery nieparzyste) i Batorego (numery parzyste). Na jednodniowe przerwy nastawić się muszą mieszkańcy ulic Batorego (numery nieparzyste), ul. Matejki, ul. Kopernika oraz ul. Kaczkowskiego.

PEC remontuje bełchatowską sieć ciepłowniczą w ramach unijnego projektu „Przebudowa i modernizacja osiedlowych sieci ciepłowniczych w Bełchatowie”. W ramach inwestycji dokonana zostanie m.in. wymiana izolacji na wybranych odcinkach sieci napowietrznej, przebudowa i modernizacja osiedlowych sieci ciepłowniczych oraz likwidacja węzłów grupowych i zastępowanie ich węzłami indywidualnymi. W terminach późniejszych nastąpi także modernizacja 3 km miejskiej sieci i budowa 25 węzłów cieplnych. Łączy koszt tych prac to blisko 8 mln zł.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na belchatow.naszemiasto.pl Nasze Miasto