Kleszczów. Pozytywnie Zabiegani notują na swoim koncie kolejne starty

Pasjonaci biegów z Kleszczowa biorą udział w biegach w całym kraju
Pasjonaci biegów z Kleszczowa biorą udział w biegach w całym kraju Omega Kleszczów
Ekipa Pozytywnie Zabieganych z Kleszczowa ma za sobą kolejne udane starty w różnego rodzaju imprezach biegowych, których z powodu panującej pandemii koronawirusa jest z pewnością mniej niż zazwyczaj.

Trójka Pozytywnie Zabieganych rywalizowała w Pszczynie

Swoją formę, w II Pszczyńskim Biegu Powstańczym sprawdziła trójka przedstawicieli teamu Pozytywnie Zabiegani Kleszczów. Zmagania toczyły się na dystansie 6 kilometrów.

Wracający po kontuzji do pełni zdrowia Sebastian Koniarski na trudnej trasie zajął 17. miejsce z wynikiem 23:15s. Z kolei Ewa i Tadeusz Rośkowscy jak na parę przystało, zakończyli rywalizację bardzo blisko siebie, bo odpowiednio na miejscach: 184 i 186. Ich czas przekraczał niewiele granicę 48 minut.

Mocny skład Pozytywnych pobiegł w Poczesnej

Na niezbyt łatwej, 5-kilometrowej trasie w Wakacyjnym Biegu po Nagrody w Poczesnej stawiło się sześciu przedstawicieli Pozytywnie Zabieganych Kleszczów. Warunki były o tyle trudne, że trasa w większości była przełajowa, a w dniu startu temperatura powietrza wynosiła 30 stopni Celsjusza w cieniu.

Piąte miejsce z czasem 19:32,25s zajął Sebastian Koniarski, dla którego był to drugi start po kontuzji. 25. lokatę z wynikiem 23:52,56s zajął Remigiusz Botór, 56. pozycja należała do Michała Rudzkiego z czasem 30:10,69. Na 69. lokacie uplasował się Taduesz Rośkowski z wynikiem 39:20,70s, 70. pozycję zajęła Ewa Rośkowska z rezultatem 41:51,71s, a 71. miejsce odnotowała Barbara Botór z wynikiem 43:15,00s.

Tego samego dnia Dawid Milczarek wystartował w czwartej edycji Radmagedonu, czyli biegu z przeszkodami.

Reprezentant Pozytywnie Zabieganych Kleszczów spisał się fenomenalnie, zajmując w kategorii open 4. miejsce i wygrywając w kategorii wiekowej +30.

- Pozytywni zapraszają wszystkich chętnych na wspólne truchtanie - w każdy czwartek o 19:00 na Stadionie Gminnym Omegi Kleszczów - czytamy na stronie