Kamil Nadrowski na podium w plebiscycie Mistrzowie Fotografii 2018 - FOTOGRAF ŚLUBNY [ZDJĘCIA]

Kamil Nadrowski z Bełchatowa zajął trzecie miejsce w plebiscycie MISTRZOWIE FOTOGRAFII 2018 w kategorii FOTOGRAF ŚLUBNY. W galerii prezentujemy przykłady prac autorstwa naszego laureata.

W akcji "Dziennika Łódzkiego", "Expressu Ilustrowanego" i naszemiasto.pl czytelnicy głosowali na Mistrzów Fotografii w trzech kategoriach: Fotograf Ślubny Roku, Fotograf Rodzinny Roku, a także Fotograf Amator Roku.

Tytuł FOTOGRAF ŚLUBNY ROKU powiatu bełchatowskiego zdobył Kamil Nadrowski. Bełchatowianin bardzo wysoko uplasował się też w wojewódzkiej rozgrywce finałowej. Zajął tam trzecie miejsce.