IV liga: Porażka lidera tabeli!(AKTUALIZACJA)

d
Wydarzeniem piątkowych meczów 21. kolejki IV ligi centralnej były derby Zgierza, w których MKP-Boruta pokonała Włókniarza 2:0 (0:0). Goście kończyli mecz w dziewiątkę. Już w 15 minucie jeden z graczy Włókniarza ujrzał czerwoną kartkę. Drugi w 80 minucie. Za to w pierwszym sobotnim meczu KS Paradyż pokonał lidera tabeli Lechię Tomaszów Mazowiecki 2:1 (1:0). Tomaszowianie prowadzili od 10 minuty po golu Kamila Szymczaka. Tuż przed przerwą wyrównał Szymon Waga, a zwycięskiego gola, w 60 minucie, strzelił Mariusz Koćmin. Za to wicelider WOY Bukowiec Opoczyński rozbił Pogoń-Ekolog Zduńska Wola aż 7:0 (4:0). Po trzy gole zdobyli Grzegorz Piechna i Marcin Mirecki. Jednego Michał Bańczyk.