18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Inwestycje w Gminie Kluki w latach 2011 - 2014

Artykuł sponsorowany

Na terenie Gminy Kluki zrealizowanych zostało w ostatnim czasie wiele inwestycji.

Dokonano generalnego remontu i rozbudowy Gminnego Ośrodka Kultury w Klukach. Również budynek OSP w Parznie i OSP w Kaszewicach został gruntownie wyremontowany. Remonty dotyczyły: wymiany dachu, wymiany stolarki okiennej, drzwi, do­cieplenia ścian zewnętrznych, wymiana instalacji elektrycznej, wodnej i sanitarnej. Wykonano instalację grzewczą wraz z kotłownią oraz prace wykończeniowe.

Zmodernizowano budynki OSP w Osinie, świetlicy wiejskiej w Ścichawie, budynek OSP w Trząsie. Wybudowano nową świetlicę w Nowym Janowie. Wyremontowano pomieszczenia sanitarne w Ośrodku Zdrowia w Klukach.

Dokonano budowy i remontów dróg w miejscowościach: Strzyżewice, Kolonia Kaszewice, Podścichawa, Roździn, Ścichawa, Laski, Imielnia, Kluki. Wybudowano oświetlenia uliczne w miejscowościach: Osina, Cisza, Kluki, Kaszewice, Strzyżewice, Roździn, Parzno, Słupia. Dofinansowano budowę chodników w Parznie i w Nowym Janowie. Wybudowano place zabaw przy szkołach w Klukach, Kaszewicach i w Parznie. Zagospodarowano zbiorniki wodne w Klukach.

Obecnie jesteśmy na etapie budowy sali gimnastycznej w Klukach i świetlicy w Zarzeczu oraz przygotowujemy remonty dróg i budowy oświetlenia.

Więcej informacji o bieżącej działalności gminy Kluki znajduje się na stronie http://www.kluki.pl/

Dodaj ogłoszenie