III liga: Omega Kleszczów - Zawisza Rzgów 0:0 [ZDJĘCIA]

Maciej Wiśniewski
III liga: Omega Kleszczów - Zawisza Rzgów 0:0
III liga: Omega Kleszczów - Zawisza Rzgów 0:0 Maciej Wiśniewski
III liga: Omega Kleszczów - Zawisza Rzgów 0:0. Bezbramkowym remisem zakończył się mecz 20. kolejki III ligi pomiędzy Omegą Kleszczów, a Zawiszą Rzgów.

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie 20., pierwszej wiosennej kolejki III ligi, pomiędzy Omegą Kleszczów, a Zawiszą Rzgów. To sukces przede wszystkim walczących o utrzymanie rzgowian, którzy przyjechali do Kleszczowa z zamiarem wywiezienia punktu i skupili się na obronie. Omega dominowała, zwłaszcza w drugiej połowie, ale brakowało składnych akcji zakończonych strzałem. Najbliżej zdobycia bramki był Michał Czaplarski, który w drugiej połowie trafił w słupek po strzale z rzutu wolnego.

Omega Kleszczów - Zawisza Rzgów 0:0
Omega: Filipa Błażejewski - Dariusz Słomian, Paweł Świstak, Adrian Łucki, Mateusz Jacak, Hubert Robaszek, Łukasz Marciniak, Michał Czaplarski (78' Hubert Górski), Rafał Serwaciński (78' Krzysztof Kowalski), Jakub Rozwandowicz, Daniel Szymczyk.
Zawisza: Marcin Staniszewski - Marcin Dopierała, Sebastian Przybyszewski, Michał Osiński, Andrzej Chmielecki, Banjamin Tonn (89' Łukasz Zając), Bartosz Bronka (90' Michał Sadowski), Filip Kupiński, Krystian Wojtczak (78' Karol Chmielewski), Marcin Pękała (83' Marcin Wałeski), Witold Grzywiński.

żółta kartka: Szymczyk (Omega)