III liga: Omega Kleszczów - GKS II Bełchatów 4:1 [ZDJĘCIA]

Maciej Wiśniewski
III liga: Omega Kleszczów - GKS II Bełchatów 4:1
III liga: Omega Kleszczów - GKS II Bełchatów 4:1 Łukasz Cichuta
III liga: Omega Kleszczów - GKS II Bełchatów 4:1, takim wynikiem zakończyło się sobotnie, derbowe spotkanie między drużynami z powiatu bełchatowskiego. Omega awansowała na fotel wicelidera

III liga: Omega Kleszczów-GKS II Bełchatów 4:1

Pewnym zwycięstwem Omegi Kleszczów 4:1 zakończyły się derby powiatu bełchatowskiego w rozgrywkach III ligi łódzko-mazowieckiej. Tym samym kleszczowianie awansowali na pozycję wicelidera rozgrywek.
Pierwsza połowa nie zapowiadała emocji i gradu goli. Obie drużyny stworzyły niewiele sytuacji, a gra toczyła się głównie w środku pola.

Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Co ciekawe, jako pierwsi prowadzenie objęli goście z Bełchatowa. Gola zdobył mający za sobą występy w Ekstraklasie wychowanek bełchatowskiego klubu Łukasz Wroński.
Odpowiedź gospodarzy była bezlitosna. Daniel Szymczyk, Michał Czaplarski, Hubert górski i wychowanek GKS Dariusz Słomian strzelali kolejno dla Omegi, ustalając wynik meczu na 4:1.

Omega Kleszczów – PGE GKS II Bełchatów 4:1 (0:0)
Bramki: Daniel Szymczyk 69, Michał Czaplarski 75, Hubert Górski 78, Dariusz Słomian 89 – Łukasz Wroński 54
Omega: Paweł Wiśniewski (63′ Błażejewski) – Łucki, Świstak, Słomian, Jacak – Szubert (63′ Czaplarski), Robaszek, Szymczyk, Rozwandowicz – Górski (82′ Kowalski), Piotrowski (55′ Serwaciński)
GKS II Bełchatów: Wiktor Baranowski - Raul Gonzalez (25. Igor Górski), Krzysztof Michalak, Szymon Stanisławski, Konrad Kołodziej - Paweł Zięba, Krystian Stolarczyk, Piotr Witasik, Filip Rośniak - Jakub Paluszkiewicz (80. Kamil Pawlik) - Łukasz Wroński (58. Patryk Rynkiewicz)