I liga: PGE GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 2:1

Maciej Wiśniewski
I liga: PGE GKS Bełchatów pokonał Olimpię Grudziądz 2:1
I liga: PGE GKS Bełchatów pokonał Olimpię Grudziądz 2:1 Dariusz Śmigielski
I liga: PGE GKS Bełchatów pokonał 2:1 Olimpię Grudziądz w meczu 22. kolejki. Gole dla bełchatowian strzelali Hristijan Kirovski i Adrian Basta. PGE GKS powrócił na drugie miejsce tabeli I ligi.

I liga: PGE GKS Bełchatów walczący o awans do Ekstraklasy piłkarskiej pokonał na własnym stadionie Olimpię Grudziądz 2:1. Pierwsi prowadzenie objęli jednak goście z Grudziądza, za sprawą Roberta Pisarczuka, który strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza PGE GKS Bełchatów.

10 minut później wyrównał Hristijan Kirovski, który głową wykończył dośrodkowanie Michała Maka, a wynik meczu po przerwie ustalił Adrian Basta.

Dzięki wygranej w I lidze PGE GKS Bełchatów awansował na drugie miejsce, które daje awans do Ekstraklasy. Do lidera Górnika Łęczna "Brunatni" tracą trzy punkty.