GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 3:1 (ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
GKS Bełchatów - Jagiellonia 3:1
GKS Bełchatów - Jagiellonia 3:1 Fot. Dariusz Śmigielski
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 3:1. Od zwycięstwa rozpoczęli serię spotkań sparingowych piłkarze GKS Bełchatów. Beniaminek T-Mobile Ekstraklasy pokonał Jagiellonię Białystok (11 miejsce w ekstraklasie w poprzednim sezonie) 3:1.

GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 3:1.

Mecz rozegrano w Gutowie Małym. Gole dla GKS zdobyli Mateu Mak (8, rzut karny), Andreja Prokić (72) oraz Bartosz Ślusarski (75, rzut karny). Gola dla GKS strzelił Damian Kądzior (20).

PGE GKS Bełchatów:

I połowa: Arkadiusz Malarz – Alexis Norambuena, Piotr Witasik, Błażej Telichowski, Mateusz Szymorek (30′ Bartosz Turniak) – Mateusz Mak, Szymon Sawala, Patryk Rachwał, Michał Mak – Kamil Poźniak – Bartłomiej Bartosiak (30′ Hristijan Kirovski). II połowa:Paweł Lenarcik – Adrian Basta, Paweł Baranowski, Marcin Flis, Adam Mójta – Łukasz Wroński (70′ Andreja Prokić), Grzegorz Baran, Damian Szymański, Michał Renusz – Bartosz Ślusarski, Daniils Turkovs.