Polecamy

Recenzje odnoszące się do najnowszego albumu zespołu "We Are Not Your Kind" odbiły się szerokim echem w mediach, podkreślając innowacyjność i kreatywność, jaką zespół nadal reprezentuje dwadzieścia lat od swojego debiutu © Bartek Syta
[4/7]

Formacja Slipknot wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi!

Recenzje odnoszące się do najnowszego albumu zespołu "We Are Not Your Kind" odbiły się szerokim echem w mediach, podkreślając innowacyjność i kreatywność, jaką zespół nadal reprezentuje dwadzieścia lat od swojego debiutu. „Najnowszy album Slipknota jest jednym z ich najsilniejszym w karierze” zauważa Consequence of Sound, wtóruje mu The Independent „Skala ambicji w We Are Not Your Kind jest równie oszałamiająca, jak w ich przełomowym albumie Iowa – pod względem dynamiczności jest może jeszcze lepiej”. The Ringer „Szósty album Slipknota… jest poparciem tezy, że są najważniejszym heavy metalowym zespołem swojej epoki”, Kerrang! wtóruje „20 lat od swojego debiutu, Slipknot wciąż są zuchwali, nieustraszeni i porywający”. Vulture chwali album za „wir ząbkowanych riffów, wojennych bębnów i poezji z karabinu maszynowego przekazywanych przez Taylora”, a NME stwierdza krótko: „Szósty album Knot’sów jest zaskakującą płytą.”

Amerykańska grupa Slipknot ogłosiła trasę koncertową na 2020 rok. Jeden z występów - 6 lutego - odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie!

Najnowsze wiadomości

reklama