Ewa Chodakowska na Instagramie zachęca do treningów i diety. Zobacz najnowsze zdjęcia

Andrzej Zieliński
Andrzej Zieliński
sylwia dabrowa / polska press
Ewa Chodakowska swoje konto na Instagramie wykorzystuje do promocji swoich planów treningowych oraz diet. Profil Ewy Chodakowskiej pełen jest zdjęć fit trenerki z wypracowanym ciałem. Nie brakuje także zdjęć jej klientem przed rozpoczęciem planu treningowego i diety oraz efektów tej pracy. Zobacz, jakie nowe zdjęcia dodala Ewa Chodakowska na Instagramie.

🔷 Zdjęcie 1

https://www.instagram.com/p/B7wM7BlncW2/
Zanim wyjechałam z Krakowa po dzisiejszych warsztatach, wstąpiłam do Ośrodka Rehabilitacji Funkcjonalnej, żeby zrobić niespodziankę mojej AMBASADORCE, Weronice, która w październiku ulegała wypadkowi.. Jesli masz minutkę, zostaw dla @weronika_goraa DWA SŁOWA WSPARCIA 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Werka do 12-ego października fikała pajacyki razem ze mną, odliczała przysiady, celowała w moją stronę wymowne spojrzenia, kiedy mówiłam Jej, żeby wytrzymała jeszcze trochę.. 12 października 2019 wjechał w nią nietrzeźwy kierowca.

Ten dzień zmienił jej życie na zawsze.
Los rzucił najtrudniejsze WYZWANIE..
Walkę o sprawność.. Przez miesiąc przebywała na oddziale intensywnej terapii w krakowskim szpitalu, gdzie większość czasu była podłączona do respiratora.
Przeszła dwie operacje kręgosłupa i operację uda. Jest sparaliżowana.
WERCIA! Gdyby POKORA I SIŁA mogły się materializować, wyglądałyby TAK JAK TY!
Jesteś CUDEM KOCHANA!
Emanujesz najczystszą energią.. I te iskierki w oczkach.. i ten uśmieszek na twarzy.. patrząc na Ciebie nie mam wątpliwości!
TA WOJOWNICZKA STANIE NA NOGI!! I TWOJA RODZINA!!!
Dawka miłości jaką dostajesz!!
Wercia! Miłość to NAJWIĘKSZA SIŁA!
Mając taką moc, możesz się mierzyć z największymi przeciwnikami!
Nigdy się nie poddawaj!!
Jestem tu dla Ciebie, uczę się od Ciebie i razem z moją bandą kibicuje CAŁYM SERCEM!! Wrzucam link do zbiórki dla Weroniki.. na instatory tez go znajdziesz ❤️ LICZĘ NA TWOJE WSPARCIE 🙏🏻 https://zlotowiankahelp.pl/cel/zmienzycieweroniki/
#chodagang #razem ❣️


🔷 Zdjęcie 2

https://www.instagram.com/p/B7v0H0hHBlJ/
KRAKÓW JAK BYŁOoooooo? 💦💦💦 Zbieram te WSZYSTKIE EMOCJE.. kumuluje CAŁĄ ENERGIĘ.. coraz bardziej ogarniam moim małym rozumem, rozmiar tego szaleństwa.. JADĘ NA TEJ ENDORFINIE od dekady i końca nie widać.. ba!

Z KAŻDYM ROKIEM to wszystko przeżywam coraz bardziej świadomie.. Pamietam moje początki na scenie..
WRÓĆ! Nie pamietam NIC..
Tak! Pamietam, ze nic nie pamietam..
Poziom euforii, poziom moich neuroprzekaźników sprawiał, ze z naszych spotkań niewiele rejestrowałam.. Byłam na takim gazie, ze mało kojarzyłam..
Wracałam do domu i nie spałam.. następnego dnia dochodziłam do siebie i analizowałam co tak naprawdę stało się wczoraj.. Za każdym razem naszym spotkaniom towarzyszyło PRZEDAWKOWANIE EKSCYTACJI, ENERGII, MIŁOŚCI I WDZIĘCZNOŚCI ❤️❤️❤️ Mózg odpalał rakiety i leciał w KOSMOS 🚀🚀🚀 Ostanie kilka lat jest zupełnie innych.. I nie ma tu mowy o znieczulicy.. Jestem ŚWIADOMA..
Jestem OBECNA!
Widzę twarze.. znajome twarze.. będąc na scenie dzielę uwagę na wyłapanie Cię z tłumu, na rytm który wybija muzyka.. na omówienie techniki wykonywanego ćwiczenia i na motywacje.. Jestem TU I TERAZ 🙏🏻
czuje OGROM DOBROCI jaki dostaje od każdej z Was i kumuluje ją sobie na przyszłość.. Z moich obliczeń wychodzi, ze WYSTARCZY MI TEGO PALIWA, NA KOLEJNE STO LAT!! To spotkanie w Krakowie, było wyjątkowe..
Na scenie towarzyszyły mi cudne FAJTERKI! Doprowadziły mnie tak do śmiechu jak i do szczerych łez wzruszenia!! @kasiap_o_n_t_o_i_z_e_a_u @strong.agata @fitladywing @asia_puchala @activemonia 🙏🏻 BE ACTIVE TEAM wspaniale się spisał.. Energia naszego TEAMU jest genialnie spójna! Ani jednej gwiazdy, ani jednego zadartego nosa.. równowaga i wzajemne wsparcie ❤️ Czekałam długo na taki skład ❣️@kavoukis @martakielak_dietetyk @karolinabrzostek @nataliarybarczyk.official @poliskarolina @piotrkarwat_beactiveteam @danieltrener @alexander.pawlowski
BEST TEAM EVER 🔥
Na naszych spotkaniach TO TY JESTEŚ GWIAZDĄ! Dzięki za zaufanie i za kolejne ZAJEBISTE SPOTKANIE!! Jutro Rzeszów 🔥🔥🔥
Kocham ten stan ❤️
#organizator @sgp.media #chodagang #fajterka #beactivtour #misjachoda


🔷 Zdjęcie 3

https://www.instagram.com/p/B7vDW-2Hh0f/
Cześć Kochanie... jak się czujesz domykając pierwsze dwa tygodnie naszego WYZWANIA?

Ja mam chęci do działania za całą armie 🚀🚀🚀 zbieram się na warsztaty w Krakowie i między myciem ząbków a suszeniem włosów, wrzucam tu przypominajke o PRZYKŁADOWYM JADŁOSPISIE, który właśnie wylądował na moim Facebooku.. Jadłospis obejmuje cale następne dwa tygodnie 🥳🥳🥳 Jutro na moim insta wrzucę PLAN TRENINGOWY .. dziele siły na dwa profile 🙏🏻 tak żeby zregenerować linie papilarne na paluchach 😅😅 Pamiętaj ze TEN JADŁOSPIS jest PRZYKŁADOWY! Indywidualnie opracowana dietę możesz zamówić na www.bediet.pl ❣️ PHOTO oczywiście @mrs_kitchen_fairy .. a gwiazdą foto jest BATON PIERNIKOWY @beraw_ewachodakowska 👑
Wiem, ze lubisz 🥰🥰🥰
Dobrego dnia Kochana❣️ #healthyfood #healthylifestyle #berawewachodakowska #misjachoda #chodagang #chodakowska


🔷 Zdjęcie 4

https://www.instagram.com/p/B7tsIOOnpPx/
Po pierwsze ❤️ proszę o MAX APPLAUSE dla @fit_gosiasamosia , która razem z moimi materiałami zrzuciła ZBĘDNE 48 kg 👑👑👑 Gośka! Królowo moja! FAJTERKO!! Przytulam, gratuluje z całego serca!!!! Jak to się stało, ze dopiero teraz Cię odkryłam 😱😱😱 Nie inaczej jak przez nową grupę CHODAGANG na fb! Szaleństwo 🥳🥳🥳 No właśnie! Kiedy często się udzielcie.. widzę Was jak na dłoni.. rozpoznaje na warsztatach.. wołam po nicku 😅 i tutaj wracam do tych, KTÓRE NAJBARDZIEJ SIĘ UDZIELAŁY i NAJBARDZIEJ INSPIROWAŁY w wyzwaniu MBB2 ❣️❣️❣️

Odchorowałam „załamanie” po nadużyciu zasad przy wyborze laureatki 🙏🏻❤️ Zarówno @magdalenowaaa jak i @asia_puchala zostały nagrodzone, tymczasem zostało 9 MIEJSC i 9 NAGRÓD za WYZWANIE MISSION BEACH BODY 2 ❤️
Nie jestem w stanie sama podjąć ostatecznej decyzji.. POTRZEBUJE TWOJEJ PODPOWIEDZI 🙏🏻🙏🏻
Która z dziewczyn Twoim zdaniem NAJBARDZIEJ SIĘ UDZIELAŁA w trakcie tego wyzwania.. która wrzucała po 3 posty dziennie.. która motywowała Cię do pracy o NAJLEPSZA WERSJE SIEBIE ❤️ Czekam na propozycje osób w komentarzach 🙏🏻 Za TYDZIEŃ ogłoszę wyniki 🥳🥳🥳 #missionbeachbody #chodagang #fajterka #90dnizaprojektujswojejutro #90dnizewachodakowska #misjachoda


🔷 Zdjęcie 5

https://www.instagram.com/p/B7synO2nMbb/
Zostaw pod postem życzenia dla Madzi ❤️ bedzie Jej milo 🥰 Magda była jedną z pierwszych osób, jakie poznałam po powrocie do Polski .. złapałyśmy się na prowadzonych przeze mnie treningach, na sali treningowej - ponad 8 lat temu.. Od razu kliknęłyśmy.. Wtedy kiedy media nie znały mojego imienia, kiedy nikt na ulicy nie zaczepiał, kiedy moje konto bankowe świeciło pustkami.. kiedy poza szczerym i otwartym sercem, marzeniami, pasją i entuzjazmem nie miałam nic więcej do zaoferowania.. Serce, marzenia i entuzjam..

Zdawało by się, CZEGO WIĘCEJ TRZEBA.. A jednak.. Pamietam mnóstwo osób z tamtych czasów, które patrzyły na mnie z góry..
które mierzyły mnie przez pryzmat „MIEĆ” .. Nie ważne JAKIM CZŁOWIEKIEM BYŁAM..
dla wielu liczyło się to ILE MIAŁAM ....
kasy.. FUUUUUUUJ!
Nigdy nie zabiegałam o takie towarzystwo.. PIENIĄDZE, SŁAWA I WŁADZA.. od ludzi kierujących się takimi „wartościami” w życiu, trzymałam się z daleka.. MAGDA nigdy nie oceniała mnie przez pryzmat tego ILE MAM.. Za każdym razem widząc prawdę w Jej oczach,
czytając Jej szczere intencje,
słuchając słów, płynących z najczystszego serca, wracała mi nadzieja w ludzi.. za każdym razem kręciłam głową pytając w myślach „CZY ONA JEST PRAWDZIWA?" Kotku Śliczny jest nie z tego świata!
Jesteś BEZWARUNKOWA!
Twoja miłość jest BEZWARUNKOWA.. Tak mogę powiedzieć TYLKO o swoich rodzonych siostrach..
tylko o najbliższej Rodzinie.. Z milionów które poznałam..
Jesteś najpiękniejszym człowiekiem.. Wiem ile razy walczyłaś o ludzi..
Wiem ile łez wylałaś ufając fałszywym, toksycznym, interesownym „bratnim duszom”..
Wiem ile razy złamano Ci serce.. NIGDY NIE STRACIŁAŚ WIARY w drugiego człowieka!! Wiem też jak bardzo chciałaś mieć siostrę ❤️ Jesteś moja ❣️❣️❣️❣️ na zawsze!!SIOSTRZYCZKO! dziękuje Ci za Twoją przyjaźń.. Przyjaźń NAJCZYSTSZĄ, NAJPRAWDZIWSZĄ, o której dotychczas tylko czytałam...
i nawet nie śmiałam w życiu jej szukać.. Z okazji Twoich 35 tych URODZIN, życzę Ci tylko jednego.. BĄDŹ ZDROWA KOCHANIE!
MASZ WSZYSTKO..
I jesteś przy tym najbardziej wdzięcznym stworzeniem na świecie ❣️LOVE YOU!
PS. Nie wiem jak mieścisz swoje wielkie skrzydła na tej maleńkiej Malediwskiej Wysepce.. Magicznego dnia Kochani d


🔷 Zdjęcie 6

https://www.instagram.com/p/B7srxmfHFLL/
Jak się trzymasz Kotku? ❤️ Przesyłam Ci na dzień dobry słoneczne buziaki z Krakowa ☀️☀️☀️ Przed nami kolejny KROK 1️⃣2️⃣ „90 DNI - ZAPROJEKTUJ SWOJE JUTRO”

TEMAT: OKREŚLAMY CEL 🎯
Realistyczny ✅
Dziś zajmiemy się, przedostatnim etapem metody SMART w formułowania celu. Przed Wami „R” jak realistyczny.
Poniższe pytania pomogą Ci sprawdzić, czy Twój cel wytrzyma konfrontację z rzeczywistością. Jeżeli trochę się od niej oderwał – nie przejmuj się! To jest właśnie idealny moment na sformułowanie go tak, żeby był realistyczny. Jeżeli zastanowisz się nad tym właśnie teraz, oszczędzisz sobie w porę niemiłego odkrycia, że porwałaś się z motyką na słońce.
Warto postawić sobie poprzeczkę trochę powyżej swoich możliwości. Zanim to jednak zrobisz, przenalizuj, jakie są Twoje możliwości, czyli tak zwane zasoby. Zwróć uwagę na:
• umiejętności i zdolności potrzebne do osiągnięcia celu,
• wiedzę; czy wiesz, jak swój cel osiągnąć? Jeżeli nie, czy zdobycie tej wiedzy jest dla Ciebie możliwe?
• czas; czy będziesz mieć go wystarczająco dużo? Czy jesteś w stanie zorganizować się tak, żeby znaleźć czas na realizację celu przy Twoich zawodowych zadaniach i obowiązkach rodzinnych? Pamiętaj przy tym punkcie, że często przy planowaniu źle oceniamy czas, nie biorąc pod uwagę np. gorszych dni, ewentualnych chorób albo niespodziewanych wydarzeń, na które nie mamy wpływu. Dlatego dobrze jest mieć jakiś bezpieczny margines bezpieczeństwa.
• zasobów materialnych; czy Twoja sytuacja życiowa, finansowa pozwolą Ci na zrealizowanie celu?
• wsparcie otoczenia; czy możesz liczyć na wsparcie? Jeśli tak, to od kogo? Jeśli nie, to czy przeszkodzi Ci to w osiągnięciu celu? Jak ewentualnie możesz zdobyć to wsparcie gdzie indziej?
PS. MATERIAŁ PRZYGOTOWANY we współpracy z psycholog @marta.mizera ❣️#90dnizewachodakowska #90dnizaprojektujswojejutro #misjachoda #psychology


🔷 Zdjęcie 7

https://www.instagram.com/p/B7q2pFdnFcC/
DOMOWA Choda 🧹🧺 Tak się dzisiaj PRASOWAŁAM na weekend 🎶🎶🎶

Zawsze tańczę przy prasowaniu 😅😅 Nie wiem czy wiesz - w nawale kolejnych i kolejnych projektów - nie zdążyłam się jeszcze pochwalić 🤩🤩🤩 Razem z @adidas zrobiliśmy dla naszego #chodagang T-SHIRTY 🥳🥳🥳 ihaaaaa❣️ Białe, czerwone i granatowe..
W KOŃCU DO MNIE DOTARŁY 🥰🥰🥰
No to se przeprasowałam i zabrałam na WARSZTATY ❣️ Widzimy się w sobotę w KRAKOWIE..
w niedziele w RZESZOWIE 💦💦💦 PS. Tshirty znajdziesz na www.bebio.pl 😘 @sklep.bebio.pl #chodagang


🔷 Zdjęcie 8

https://www.instagram.com/p/B7qxGjYHSNk/
Kotuś.. robię „ankietę” ✅

Daj znać, po który wariant moich kosmetyków sięgasz najczęściej?
Który ZAPACH - a co za tym idzie WŁAŚCIWOŚCI i DZIAŁANIE (nasze zapachy są naturalnymi ekstraktami) - przypadł Ci najbardziej do gustu?
Dziś słów kilka o ALGACH MORSKICH, zawartych w wariancie SPIRULINA i CHLORELLA 🌿🌿🌿 Poniżej znajdziesz przepis na maseczkę, do przygotowania w domu ❤️ Algi to złoto mórz, oceanów, jezior i rzek. Inaczej nazywane po prostu glonami rosną wszędzie, gdzie jest wilgotno.
I choć sama nazwa „glony” do apetycznych nie należy to musisz wiedzieć, że to prawdziwa skarbnica wspaniałych właściwości 🏆
Algi mają działanie przeciwutleniające, pomagają zachować odpowiednie pH organizmu.
Mają cudowny wpływ na układ odpornościowy i dodają energii.
Można je jeść, ale są cenne także w produkcji kosmetyków.
To bogate źródło kwasów omega-3 i omega-6.
Algi morskie czyli spirulina i chlorella chronią także przed toksynami i dbają o prawidłowy stan skóry.
Wymieniać można jeszcze i jeszcze, bo lista jest naprawdę pokaźna.
Opowiadam Ci o tym, żebyś wiedziała, dlaczego spirulina i chlorella znalazły się na czołowej liście składników superfoods zawartych w moich kosmetykach @bebiocosmetics
To wariant, który pokochasz już od pierwszego użycia.
Zapach jest obłędny, delikatny i zmysłowy, trudny do opisania, pozytywnie zaskakujący.
Balsamy, żele i dezodoranty z dodatkiem alg znajdziesz na www.bebio.pl, www.bebiocosmetiqs.pl lub w drogeriach @rossmannpl
Ale kosmetyki z algami możesz też z powodzeniem zrobić sama w domu.
PRZEPIS NA MASECZKĘ Z ALG 🧖🏼‍♀️ 2 łyżeczki sproszkowanej spiruliny (w takiej formie najczęściej można znaleźć algi) wymieszaj z czterema łyżkami wody.
Do masy dodaj łyżeczkę oliwy z oliwek i już! 🤩🤩 Zadbaj, by maseczka była odpowiednio gęsta. Inaczej spłynie z twarzy. Maska szybko zastyga, więc od razu po przygotowaniu nałóż ją na oczyszczoną skórę.
Po kilku minutach delikatnie zmyj/zdejmij zastygniętą masę.. MIŁEGO WIECZORU Kochana ❤️
Pozdrawiam z drogi do Krakowa 💨💨💨
#bebiocosmetics #naturalnekosmetyki #misjachoda #chodagang


🔷 Zdjęcie 9

https://www.instagram.com/p/B7qsEu_HGIS/
OMG ❣️ Zostaw dla TEJ KRÓLOWEJ LAJKA 🔥🔥🔥 EWELINA GOLIS!!!

Jesteś moim MISTRZEM 🏆🏆🏆 - 30 kg razem z moimi programami 🥳🥳🥳 które znajdziesz na www.BeActiveTv.pl ⭐️⭐️⭐️
Bez dobrze zbilansowanej diety, ani rusz.. indywidualnie opracowaną diete zamówisz na www.bediet.pl ✅
Mam jedno małe pytanie:
NA CO CZEKASZ? 🤔
Profil Eweliny znajdziesz na fb..
nie wiem czy Ewelina ma profil na insta..
Ja Jej efekty znalazłam na mojej nowej świeżutkiej grupie na fb CHODAGANG - Ewa Chodakowska.. Wczoraj wieczorem wpadłam na pomysł dowalenia sobie roboty i założyłam grupę na fb 😂😂😂 jakby mi było mało 🤯💥🔫 Już teraz grupa liczy ponad 30000 osób, a oczekujących na przyjęcie do grupy jest drugie tyle 🥳🥳🥳 PRZYJMUJCIE SIĘ NAWZAJEM PLIZ! Bo ja już nie mam linii papilarnych 😂😂😂 TAK, grupę tez sama prowadzę 🤷🏼‍♀️
sorry / not sorry!
Oddałam Wam swoje dziesięć ostatnich lat i jestem gotowa oddać kolejną dekadę..
NIE DLA MNIE ODCINANIE KUPONÓW 🤷🏼‍♀️ Jak będę miała 50-tke na karku, to może się skuszę na pół - emeryturę 🤪🤪 ale tylko pod warunkiem, ze mnie nie będziesz potrzebować i świetnie będziesz radzić sobie sama.. Tymczasem jestem NON STOP..
LOVE U NA AMEN ❣️❣️❣️ #90dnizaprojektujswojejutro #90dnizewachodakowska
#chodagang #transformation #weightloss #bediet @sklep.bebio.pl @tvbeactive


🔷 Zdjęcie 10

https://www.instagram.com/p/B7oV2RFHQtz/
Wiem z jakim entuzjazmem przyjęłaś ten projekt .. jestem ciekawa czy zdążyłaś już coś przetestować w swojej kuchni.. np. ziółka? a może chrupiesz superfoodsy na sucho? 🤩🤩🤩 Zdrowy początek roku to projekt stworzony wspólnie z @purella_superfoods (tak, tak producent moich kochanych @beraw_ewachodakowska) ! 🙂 oraz @ania_starmach

Jeszcze do końca stycznia w @rossmannpolska możesz odwiedzać standy wypełnione produktami z SUPERFOODS od Purelli ❤
A co to właściwie są te superfoody?😅🙈 Superfoody to produkty spożywcze o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych, które koncentrują w sobie duże dawki poszczególnych witamin, minerałów czy antyoksydantów.
W portfolio Purelli znajdziesz m.in. surowe kakao, lucumę, macę, miechunkę peruwiańską, moringę, morwę, mace, jagody acai czy maqui, camu camu, baobab oraz białko konopne.
To aż 25 produktów, które uzupełnią Twoją dietę i każdy posiłek w ponad przeciętne wartości odżywcze! A jak ich używać w codziennej diecie pokazuje Ania Starmach, dlatego odsyłam Was na profil Anki po inspiruące i ekspresowe w wykonaniu przepisy 🙂
Na rossmanowych standach oprócz sproszkowanych superfoods znajdziesz także: -Supermusli - połączenie pysznego, chrupkiego musli z mocą superfoods -SuperHerbs - mieszanki ziołowe z superfoodami do zaparzania -SuperSuplements - superfoody zamknięte w wygodnej formie wegańskiej kapsułki
Zdrowy początek roku to idealne wsparcie naszego wyzwania #90 dni! ❤️❤️❤️


🔷 Zdjęcie 11

https://www.instagram.com/p/B7oSI_1ncrT/
Kotusio ❤️ Jak się trzymasz? Uzupełniasz wszystko na bieżąco? Dajesz radę? Czekam na Twój raport 📝 „90 DNI - ZAPROJEKTUJ SWOJE JUTRO”

Dzień 🔟
Dziś druga część formułowania naszego celu SMART.
Czy Twój cel jest Mierzalny?
Wczoraj sformułowałaś go tak, żeby był precyzyjny i jednoznaczny, a dziś pora na kolejne ważne pytanie: po czym poznasz, że osiągnęłaś cel?
Nawet jeżeli nie znosisz matematyki, a na myśl o liczeniu czegokolwiek przechodzą Cię dreszcze – nie poddawaj się! 😉
Tym razem liczby (lub konkretne sytuacje) będą miarą Twojego sukcesu!
Pomogą Ci też zaznaczyć kluczowe etapy zmiany – jeżeli masz duży cel trzeba go podzielić na mniejsze kroki.
Przykłady: Jeśli określiłaś swój cel jako „chcę schudnąć”, po czym poznasz, że go osiągnęłaś?
Masz konkretną sukienkę w mniejszym rozmiarze, w którą się zmieścisz?
A może chcesz osiągnąć konkretne parametry, np. schudnąć 15 kg lub zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej z 35 % do 25%? Jeżeli chcesz zacząć biegać, to po czym poznasz, że osiągnęłaś cel?
Przebiegniesz konkretny dystans w określonym czasie?
Weźmiesz udział w półmaratonie?
Jeżeli chcesz spędzać więcej czasu z bliskimi, określ np. ile popołudni w tygodniu poświęcisz wyłącznie im?
Po czym jeszcze poznasz, że realizujesz ten cel (obecność na występach dzieci, wypady z mężem tylko we dwoje, wspólnie spędzany czas w weekendy…?) Nieco trudniejsze mogą okazać się do zmierzenia cele, które trudniej zamknąć w liczbach, bo masz mniejszy wpływ na wynik swoich działań.
Przykładem jest tu cel „zacznę szukać pracy”. W tym wypadku nie jesteś w stanie określić „znajdę nową pracę w dwa miesiące”, bo procesy rekrutacyjne mają bardzo różną długość.
Wtedy dobrze jest określić konkretne sytuacje, działania do zrealizowania, np. 3 razy z tygodniu poświęcę godzinę na przeglądanie ogłoszeń, wyślę co najmniej 5 CV tygodniowo, spotkam się z doradcą zawodowym itp.
Te określone sytuacje będą wtedy wyznacznikiem osiągniętego celu.
Nawet jeśli w ciągu 70 dni potencjalni pracodawcy jeszcze nie odpowiedzą, Ty będziesz wiedzieć, że aktywnie realizujesz swoje postanowienia i przybliżasz się stopniowo do celu. 📸 @ilhan1077 Matrerial przygotowany z psycholog @marta.mizera


🔷 Zdjęcie 12

https://www.instagram.com/p/B7n2ufQHKKn/
Dziękuje dziewczyny, za wsparcie SZLACHETNEJ PACZKI .. wrzucam materiał, który - mam nadzieje - złapie Cię za serce i sprawi, ze CHĘTNIE SIĘ PRZYŁĄCZYSZ i teraz .. Rodziny i samotne osoby czekają na Twoja pomoc, nie tylko w okresie świątecznym, ale na przestrzeni całego roku.. Pamiętaj tez, że pomoc materialna to nie zawsze to, co dla rodziny jest tak naprawdę najbardziej potrzebne.

Wolontariusze spotykają się obecnie z rodzinami, bo to ta relacja, która nawiązuje się między wolontariuszem, a rodziną jest najważniejsza 🙏🏻 Czasami to osoba, która opiekuje się chorym potrzebuje wsparcia i poradzenia się, jak dobrze zajmować się osobą niepełnosprawną, czy chorą, tak, aby jej zdrowie również było zadbane.. POMAGAMY!!! WYNIKI XIX EDYCJI SZLACHETNEJ PACZKI ⭐️⭐️⭐️ 14 562 - Rodzin w potrzebie otrzymało paczki,
45 860 684 zł - łączna wartość pomocy przekazanej w paczkach,
620 220 - osób połączyła Szlachetna Paczka 2019,
3 149 zł - średnia wartość paczki,
38 - średnia liczebność grupy przygotowującej paczkę.
Czekam na Twoje wsparcie ❤️
https://www.szlachetnapaczka.pl
#charity #szlachetnapaczka


Kościół zaktualizował listę grzechów.

Wideo

Materiał oryginalny: Ewa Chodakowska na Instagramie zachęca do treningów i diety. Zobacz najnowsze zdjęcia - Sanok Nasze Miasto

Komentarze 7

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

t
tv.kino
6 stycznia, 12:37, ???:

A czy ta wiejska chazarka z upadliny już da radę wylizać sobie szlarę???

A czemu ona ma taka fizjonomię jak Sid z filmu "Epoka Lodowcowa"?

???

A czy ta wiejska chazarka z upadliny już da radę wylizać sobie szlarę???

K
Kasia

Wspaniała kobieta, jej programy uwielbiam i dietę z resztą też! Jeśli ktoś chce przejść ogromną metamorfozę to polecam:D Ja zamówiłam sobie catering 3 miesiące temu na dietly.pl i różnica kolosalna! Ewka dziękuję!!

P
Patrycja

Ewka Chodakowska jest wspaniałą kobietą! Efekty jej pracy mówią same za siebie! Jest moją wielką inspiracją

X
XXX

cześć

  Chcesz znaleźć partnera do podłączenia? Możesz go znaleźć tutaj

  https://cutt.ly/ieVIUt1

  Jest to całkowicie bezpłatne

r
rother

patataj, patataj, patataj...

Q

Jestem bardzo podobny do Ewy - jak myślicie czy mam u niej szansę ?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3