Dziesiąta porażka juniorów GKS. Tym razem lepsza okazała się Korona Kielce

Juniorzy GKS Bełchatów ulegli na własnym terenie liderowi rozgrywek Koronie Kielce 0:2. Adam Kieruzel

Drużyna prowadzona przez Marcina Węglewskiego podobnie jak przed tygodniem w starciu z Górnikiem Zabrze, tak i teraz pierwszego gola stracili już na początku meczu. W ósmej minucie gry Koronę na prowadzenie wyprowadził Bartosz Gawlik. Wynik 1:0 dla kielczan utrzymywał się do końca pierwszej połowy, a "Brunatni" nie grali źle.

Pierwszy kwadrans drugiej połowy meczu to nadal brak goli, ale w 60. minucie meczu sędzia podyktował dla Korony rzut karny, a na bramkę zamienił go Jakub Górski, który tym samym ustalił wynik tego pojedynku, bo bełchatowianie nie byli już w stanie podnieść się po tym ciosie.

Biało-zielono-czarni spadli w tabeli Centralnej Ligi Juniorów na przedostatnią 15. pozycję z dorobkiem dwunastu oczek na swoim koncie. "Brunatni" w tabeli wyprzedzają jedynie Elanę Toruń, która ma w swoim dorobku dwa punkty mniej od GKS, ale ma do rozegrania jeszcze domowe spotkanie z Pogonią Szczecin.

Ostatnim akcentem jesiennych zmagań w Centralnej Lidze Juniorów będzie domowe spotkanie GKS Bełchatów U-18 z juniorami Legii Warszawa, która znajduje się w ścisłej czołówce. Mecz odbędzie się w sobotę 24 listopada. Początek zaplanowano na godzinę 12.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0