Dzień Edukacji narodowej 2022 w Bełchatowie. Wyróżnienia z okazji dnia nauczyciela
Uroczystym spotkaniem w Miejskim Centrum Kultury uczczono w Bełchatowie Dzień Edukacji Narodowej 2022. Tradycyjnie już wręczono nagrody dla wyróżniających się nauczycieli i pracowników szkół.
Były też awanse dla nauczycieli mianowanych i dyplomowanych.
Trzem bełchatowskim nauczycielom przyznano Nagrodę Łódzkiego Kuratora Oświaty, a jedna osoba odznaczona została Medalem Komisji Edukacji Narodowej.
Nagrody prezydenta Bełchatowa otrzymali:
Małgorzata Pędziwiatr, wychowanie przedszkolne PS Nr 1
Sylwia Stelmaszczyk, wychowanie przedszkolne PS Nr 2
Izabella Kardas, wychowanie przedszkolne PS Nr 2
Jolanta Wnuk, wychowanie przedszkolne IPS Nr 3
Aneta Dłubakowska, wychowanie przedszkolne PS Nr 4
Małgorzata Skóra, wychowanie przedszkolne PS Nr 5
Bożena Jeziorska, wychowanie przedszkolne PS Nr 6
Bernarda Kaczmarek, wychowanie przedszkolne PS Nr 7
Anna Gajda, wychowanie przedszkolne PS Nr 8
Wioletta Wlazłowska-Tąpała, wicedyrektor/ zajęcia rewalidacyjne SP nr 1
Jolanta Teresa Marciniak, matematyka SP nr 1
Nina Wrona, edukacja wczesnoszkolna SP nr 1
Ewelina Anna Piech, języka angielski SP nr 1
Elżbieta Bożena Zięba, geografia SP nr 1
Anna Bochman, religia SP nr 3
Maria Dudkiewicz, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie SP nr 3
Małgorzata Stępień, matematyka SP nr 3
Agnieszka Wojewoda, wicedyrektor/ język angielski SP nr 4
Beata Danielczyk, matematyka/fizyka SP nr 4
- Justyna Filipczak-Morawska, edukacja wczesnoszkolna SP nr 5
- Małgorzata Białecka, edukacja wczesnoszkolna SP nr 5
Renata Janus, język polski SP nr 8
Beata Młodzik, edukacja wczesnoszkolna SP nr 8
Wojciech Klepczyński, informatyka SP nr 8
Marzenna Wosik, wicedyrektor/informatyka ZSP nr 9
Monika Stasiak, wychowanie przedszkolne ZSP nr 9
Ewa Gebler, matematyka ZSP nr 9
Jolanta Zając, nauczanie początkowe ZSP nr 9
Anna Błaszczyk, biologia SP nr 12
Alicja Szurgot, język niemiecki SP nr 12
Ewa Załęczna, wychowanie fizyczne/nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne SP nr 12
Magdalena Kotala, kierownik świetlicy SP nr 13
Gabriela Szybalska, edukacja wczesnoszkolna SP nr 13
Anna Wiszowata, edukacja wczesnoszkolna SP nr 13
Aneta Hoffmann, język polski III LO
Anna Madej, język polski III LO
Izabela Anioł, dyrektor SP nr 4
Anna Łuszcz-Kędziak, dyrektor PS nr 2
Elżbieta Ceglarek, dyrektor PS nr 4
Mirosława Grzybek, dyrektor PS nr 5
Iwona Skrzypińska, dyrektor PS nr 6
- Czterech bełchatowskich nauczycieli zostało także wyróżnionych przez kuratora oświaty - przypominają miejscy urzędnicy. - Wyróżnienia pedagodzy ci odebrali podczas wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się 12 października w Tomaszowie Mazowieckim.
Medalem Komisji Edukacji Narodowej wyróżniony został Waldemar Domińczyk ze Szkoły Podstawowej nr 13. Nagrodę Łódzkiego Kuratora Oświaty otrzymała Bożena Konieczna ze Szkoły Podstawowej nr 13 oraz dyrektorki dwóch miejskich szkół podstawowych – Beata Walenczak-Frukacz ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Agnieszka Maszewska-Ludwiczak ze Szkoły Podstawowej nr 12.
Awanse dla nauczycieli w Bełchatowie
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczono też awanse zawodowe na nauczyciela mianowanego i dyplomowanego szkół prowadzonych przez samorząd Bełchatowa.
Awanse na stopień nauczyciela mianowanego w Bełchatowie
- Sylwia Stelmaszczyk, PS2 wychowanie przedszkolne
Monika Maszewska, PS2 wychowanie przedszkolne
Edyta Frąckowicz, IPS3 wychowanie przedszkolne
Elżbieta Kustra, SP1 edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Kosmalska, SP1 nauczyciel wspomagający integrację/ edukacja wczesnoszkolna
Natalia Olczyk, SP3 nauczyciel wspomagający integrację
Justyna Włodarczyk, SP3 edukacja wczesnoszkolna, świetlica
Katarzyna Pawlik, SP3 nauczyciel biblioteki
Bogusław Starus, SP5 religia
Aleksandra Burdun, ZSP9 wychowanie przedszkolne, j. angielski
Kamila Chęcińska, SP12 plastyka/nauczyciel wspomagający
Agata Dłubakowska, SP12 historia, nauczyciel biblioteki
Kamila Idzikowska, SP1 psycholog szkolny
Awanse na stopień nauczyciela dyplomowanego w Bełchatowie
Jarosław Nita, wychowanie fizyczne SP1
Beata Markowiak, wspomaganie kształcenia integracyjnego/ SP1 zajęcia rewalidacyjne
Monika Luter, edukacja wczesnoszkolna SP3
Anna Korenik, zajęcia rewalidacyjne/świetlica szkolna SP8
Katarzyna Laskowska, nauczyciel biblioteki SP8
Kinga Bedońska, wychowanie przedszkolne/nauczyciel logopeda ZSP9
Monika Stasiak, wychowanie przedszkolne ZSP9
Marzena Zagajewska, wychowanie przedszkolne ZSP9
Izabela Zielińska, matematyka ZSP9
Agnieszka Kasprzyk, matematyka SP13
Joanna Stolarczyk, wychowanie przedszkolne PS1
Małgorzata Wilińska, wychowanie przedszkolne PS1
Marzena Gabrysiak, wychowanie przedszkolne PS2
Ilona Fryś, wychowanie przedszkolne PS2
Katarzyna Jabłońska, wychowanie przedszkolne PS4
Katarzyna Grygielska, wychowanie przedszkolne PS4
Agnieszka Janowska, wychowanie przedszkolne PS8
Wielki Piątek u Ewangelików. Opowiada bp Marcin Hintz
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?