Dwa złote medale Mateusza Ławniczaka i srebro Amelii Boruszak w Białymstoku [FOTO]

To był bardzo dobry występ strzelców ze Szczercowa
To był bardzo dobry występ strzelców ze Szczercowa Klub Strzelectwa Sportowego "Salwa" Szczerców / Facebook
Trzy medale zdobyli przedstawiciele Klubu Strzelectwa Sportowego "SALWA" Szczerców w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w strzelectwie sportowym.

Bardzo dobry występ strzelców ze Szczercowa

Tegoroczne Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym odbyły się w odległym Białystoku.

Ze świetnej strony pokazał się Mateusz Ławniczek, który w dwóch konkurencjach zwyciężył, deklasując rywali. Przedstawiciel Salwy wygrał w konkurencjach: karabinu sportowego 3x20 i karabinu pneumatycznego 40.

Triumf Mateusza Ławniczaka pozwala mu na występ w Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbędą się we Wrocławiu, które odbędą się w najbliższych dniach.

Z kolei srebro w konkurencji pistolet sportowy 30+30 wywalczyła Amelia Boruszak. Ta sama zawodniczka w konkurencji pistolet pneumatyczny uplasowała się na 6. lokacie.

Do Białegostoku udali się także: Szymon Oborowski, Mateusz Wysocki i Iga Czaja.

W klasyfikacji klubowej "SALWA" Szczerców zajęła 3. miejsce, biorąc pod uwagę ilość zdobytych punktów.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani