Domowa wygrana MKS Orzeł Wola Wiązowa i Włókniarza II Zelów

Tak wygląda kadra A-klasowicza z Woli Wiązowej
Tak wygląda kadra A-klasowicza z Woli Wiązowej MKS Orzeł Wola Wiązowa / Facebook
W niższych ligach drużyny z powiatu bełchatowskiego zaprezentowały się w ubiegły weekend z dobrej strony. Na poziomie A-klasy MKS Orzeł Wola Wiązowa wygrał 3:0 (1:0) z LZS Łaszew, a w B-klasie rezerwy Włókniarza Zelów pokonały 2:1 (1:0) Ruch Chrzanowice.

Beniaminek z Woli Wiązowej radzi sobie bardzo dobrze

Drugą okazałą wygraną z rzędu w rozgrywkach sieradzkiej grupy drugiej A-klasy odniosła ekipa MKS Orzeł Wola Wiązowa, która tym razem pokonała LZS Łaszew 3:0 (1:0). Pierwszą bramkę zdobył Mateusz Kostrzewa w 36. minucie meczu. W 71. minucie podwyższył na 2:0 Damian Jurczyk, a w 89. minucie wynik spotkania ustalił na 3:0 Kamil Brzozowski, który mecz zaczynał na ławce rezerwowych.

Obecnie MKS Orzeł Wola Wiązowa znajduje się na 5. miejscu w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Bilans bramkowy beniaminka tych rozgrywek, to 11 goli zdobytych i 6 bramek straconych.

Teraz Orła czeka ciężki wyjazdowy mecz z wiceliderem LZS Krzyworzeka, który po trzech meczach ma na koncie komplet punktów i bilans bramek 11-1. Początek tego pojedynku w niedzielę, 6 września o godz. 16.30.

4. kolejka A-klasy, grupa II - Sieradz
MKS Orzeł Wola Wiązowa - LZS Łaszew 3:0 (1:0)

1:0 - Mateusz Kostrzewa 36'
2:0 - Damian Jurczyk 71'
3:0 - Kamil Brzozowski 89'

Orzeł:
Mateusz Banasiak - Dominik Jurczyk, Bogumił Bogusławski, Jakub Dydoń, Mateusz Płuciennik - Damian Jurczyk, Bartosz Kubiaczyk (88' Dawid Brzozowski), Mateusz Kostrzewa, Łukasz Michalski (83' Adrian Płuciennik), Wiktor Bobiński (56' Kamil Brzozowski) - Paweł Wieczorek (75' Mariusz Kałużny)

LZS: Kamil Reczkowski - Krystian Kudra (46' Kacper Kluska), Patryk Biegański, Przemysław Biegański (60' Łukasz Kurpet), Jakub Ignasiak, Dominik Ignasiak (80' Maciej Perdaszek), Bartłomiej Jajczak, Marcin Kowalczyk, Wojciech Kupiec, Karol Madeła (60' Bartłomiej Szczepanik), Mateusz Walkowiak

żółte kartki: Ignasiak, Kupiec, Kluska

Rezerwy Włókniarza Zelów zwycięskie na starcie sezonu

W pierwszym meczu nowego sezonu rozgrywek piotrkowskiej grupy drugiej B-klasy ekipa rezerw Włókniarza Zelów pokonała u siebie Ruch Chrzanowice 2:1 (1:0). Pierwszego gola gospodarze zdobyli tuż przed przerwą, a do siatki w 41. minucie trafił Kacper Kazimierczak. Po zmianie stron goście zdobyli wyrównującego gola, ale wynik meczu na 2:1 dla Włókniarza II Zelów ustalił Adam Zeja.

Drugie spotkanie pierwszej kolejki pomiędzy KS Grocholice Bełchatów, a ESPN Bełchatów zostało przełożone. Z kolei pauzowała w tej serii gier drużyna Czartorii Ręczno.

W niedzielę, 6 września o godz. 16.30 w drugiej serii gier ESPN Bełchatów zagra u siebie z rezerwami Włókniarza Zelów, a Czartoria Ręczno ugości na swoim boisku KS Grocholice Bełchatów. Pauzować ma z kolei Ruch Chrzanowice.