Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Chcesz iść dzisiaj na zakupy? Zobacz, które sklepy są nadal zamknięte ZDJĘCIA

Redakcja
Pogoda jaka jest, każdy widzi. Zapewne wielu bełchatowian wykorzysta sobotę, aby wybrać się na zakupy do galerii handlowej. Zobaczcie na zdjęciach, które sklepy są nadal zamknięte.

Odwiedziliśmy galerię handlową Olimpia w Bełchatowie i sprawdziliśmy, które sklepy, choć rozpoczęło się już odmrażanie gospodarki, są nadal zamknięte.

Przypomnijmy, że galerie handlowe otwarte zostały od 4 maja. Przed tą datą czynne w nich były tylko sklepy spożywcze, drogerie, apteki.

Najważniejsze obowiązujące podczas zakupów zasady:

Obowiązuje Odległość przynajmniej 2 m pomiędzy klientami galerii handlowej, z wyłączeniem rodzin (komunikacja do klientów, naklejki taśmowe, przy kasach, na podłodze, co 2 metry).

Obowiązek zasłaniania ust i nosa (maseczką lub innym materiałem) przez każdą osobę przebywającą w galerii, zgodnie z obowiązującym prawem.

Zapewnienie możliwości zakupu maseczek w przynajmniej jednym sklepie będącym na terenie obiektu handlowego lub punkcie ustanowionym przez zarządcę obiektu w tym umieszczenie stosownej komunikacji przy wejściu o takiej możliwości ze wskazaniem lokalizacji takiego sklepu, ewentualnie ustawienie automatów do kupowania maseczek.
Obowiązek noszenia przez klientów w sklepach rękawiczek jednorazowych (lub rękawiczek foliowych) zapewnionych przez operatora danego sklepu.

Komunikaty przez system dźwiękowy, systemy audiowizualne i inne systemu komunikacji z klientem na terenie galerii handlowej dot. zachowania odległości między kolejnymi osobami, unikania skupisk ludzi, noszenia osłon ust i nosa oraz przestrzegania zasad higieny.

Nie będzie roznoszenia ulotek, wydarzeń promocyjnych i innych akcji na terenie obiektów handlowych, które mogą sprzyjać tworzeniu się skupisk ludzi.

Wyłączenie z użytku, lub dokładne czyszczenie, po każdym kliencie, środkami chemicznymi, przebieralni w sklepach na terenie obiektu handlowego.

od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Przemysław Czarnek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na belchatow.naszemiasto.pl Nasze Miasto