Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
północna granica dzielnicy od ul. Kopińskiej-wschodnia granica dzielnicy-południowa granica dzielnicy-ul. S. Banacha-ul. Grójecka-ul. Kopińska, ul. Białobrzeska,-ul. Lelechowska-ul. Kopińska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Katarzyna Czarnomorska
94
(0,79%)
-
4
Barbara Więckowska
36
(0,30%)
-
1
Krzysztof Lech Głowiński
246
(2,06%)
-
3
Kamila Monika Pruszczyńska
37
(0,31%)
-
5
Krzysztof Głuszek
113
(0,94%)
-
6
Grzegorz Konstanty Tuderek
37
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCIANIE
-
2
Katarzyna Maria Dawid-Giller
216
(1,81%)
-
1
Aleksander Adam Kopiński
878
(7,34%)
-
7
Krystian Paweł Janowicz
23
(0,19%)
-
5
Piotr Mikołaj Kłos
178
(1,49%)
-
3
Piotr Andrzej Rosół
83
(0,69%)
-
9
Zofia Maria Wiśniewska
315
(2,63%)
-
4
Olga Maria Syska
257
(2,15%)
-
8
Anna Małgorzata Skrzyńska
105
(0,88%)
-
6
Elżbieta Maria Lubomirska
158
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Marek Olszewski
41
(0,34%)
-
5
Anna Edyta Olszewska
32
(0,27%)
-
4
Jolanta Stankiewicz
23
(0,19%)
-
3
Magdalena Starzeńska
31
(0,26%)
-
1
Marek Igor Skrzyński
149
(1,25%)
-
6
Michał Maciej Kuczyński
53
(0,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Agata Małgorzata Solecka
362
(3,03%)
-
2
Witold Karol Dzięciołowski
308
(2,57%)
-
1
Ewa Kacprzak-Szymańska
1 991
(16,64%)
-
3
Krzysztof Jerzy Gradowski
191
(1,60%)
-
5
Adam Bolesław Poniatowski
150
(1,25%)
-
6
Katarzyna Barbara Fertak
81
(0,68%)
-
7
Jarosław Henryk Filiński
58
(0,48%)
-
8
Anita Katarzyna Szymańska
317
(2,65%)
-
9
Jan Pluta
359
(3,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Maciej Cwyl
193
(1,61%)
-
5
Karol Jan Wiszniewski
47
(0,39%)
-
7
Dariusz Piotr Pastor
16
(0,13%)
-
1
Dorota Stegienka
827
(6,91%)
-
2
Grzegorz Wysocki
310
(2,59%)
-
3
Irena Krystyna Parzych
207
(1,73%)
-
6
Renata Stanisława Szczepaniak
37
(0,31%)
-
9
Katarzyna Anna Górecka
159
(1,33%)
-
8
Agnieszka Viburno
73
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Marek Gaszkowski
53
(0,44%)
-
1
Łukasz Tadeusz Kwaśniewski
878
(7,34%)
-
8
Tomasz Waldemar Puchalski
96
(0,80%)
-
4
Iwona Agnieszka Długokęcka-Tabaka
93
(0,78%)
-
9
Marta Zofia Lis-Kozłowska
111
(0,93%)
-
3
Agata Małgorzata Nowacka
552
(4,61%)
-
5
Danuta Milczarek
111
(0,93%)
-
2
Marek Krukowski
453
(3,79%)
-
7
Krzysztof Jakub Jabłonka
78
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Anna Teresa Czerwińska
54
(0,45%)
-
2
Joanna Barbara Kalinka
58
(0,48%)
-
1
Maciej Bronisław Bohosiewicz
156
(1,30%)
-
5
Robert Bogdan Szczeciński
18
(0,15%)
-
4
Irena Eugenia Antolak
19
(0,16%)
-
6
Wojciech Henryk Iwański
21
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
3
Tymoteusz Paweł Kopczewski
16
(0,13%)
-
1
Krzysztof Grochowski
221
(1,85%)
-
4
Magdalena Maria Kocon
35
(0,29%)
-
6
Agnieszka Anna Sikorska-Kwasieborska
16
(0,13%)
-
5
Paweł Adam Popowicz
12
(0,10%)
-
7
Maciej Starzycki
10
(0,08%)
-
8
Kamila Pozimka
27
(0,23%)
-
2
Emilia Jurkiewicz
87
(0,73%)
Okręg 2
ul. Kopińska-ul. Lelechowska – ul. Białobrzeska – ul. Kopińska-ul. Grójecka-ul. K. Dickensa-ul. Geodetów-ul. Architektów-ul. Powstańców Wielkopolskich-ul. Geodetów-ul. W. Korotyńskiego-wschodnia granica Parku Szczęśliwickiego-ul. Drawska-ul. Przy Parku-ul. Włodarzewska-przez staw do trakcji kolejowej (równolegle do ul. Bielskiej)-południowa granica dzielnicy-zachodnia granica dzielnicy – północna granica dzielnicy do ul. Kopińskiej
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Anna Magdalena Kaczkowska
50
(0,36%)
-
5
Adam Arkadiusz Brzóska
29
(0,21%)
-
8
Piotr Paweł Łapa
43
(0,31%)
-
1
Zygmunt Jan Kucharski
270
(1,93%)
-
2
Jakub Piotr Krakowski
62
(0,44%)
-
3
Irena Chomska
51
(0,36%)
-
6
Violetta Urszula Kupczak
28
(0,20%)
-
7
Piotr Sławomir Wawrzkiewicz
15
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCIANIE
-
1
Łukasz Karol Gawryś
1 383
(9,89%)
-
4
Agnieszka Monika Krystosiak
113
(0,81%)
-
5
Piotr Michał Ferduła
39
(0,28%)
-
2
Krystyna Małgorzata Urbańska
386
(2,76%)
-
3
Ewa Joanna Otceten
102
(0,73%)
-
8
Marcin Tomasz Klimowski
45
(0,32%)
-
7
Agnieszka Tatera
107
(0,77%)
-
6
Radosław Jacek Gołąb
76
(0,54%)
-
9
Krzysztof Feliks Mycielski
44
(0,31%)
-
10
Remigiusz Henryk Sosnowski
68
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Renata Zofia Krejner
17
(0,12%)
-
4
Katarzyna Madej
40
(0,29%)
-
5
Monika Pióro
32
(0,23%)
-
3
Władysław Kazimierz Krejner
22
(0,16%)
-
1
Mateusz Michał Pióro
170
(1,22%)
-
2
Kamil Kacper Szwedo
36
(0,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Anna Biniszewska
118
(0,84%)
-
7
Piotr Wiktor Juchtman
50
(0,36%)
-
6
Patryk Wawrzkiewicz
98
(0,70%)
-
9
Anita Maria Deptuła
390
(2,79%)
-
2
Sylwia Anna Mróz
940
(6,72%)
-
1
Lech Barycki
1 658
(11,86%)
-
10
Krystyna Magdalena Świerzewska
269
(1,92%)
-
8
Iwona Katarzyna Przygoda
285
(2,04%)
-
4
Anna Alicja Chojnacka
554
(3,96%)
-
3
Piotr Gierach
186
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
4
Katarzyna Janina Pakuła
413
(2,95%)
-
5
Tomasz Jan Kłos
93
(0,67%)
-
7
Aleksandra Beata Madalińska
104
(0,74%)
-
6
Ewa Łukasik
76
(0,54%)
-
3
Katarzyna Magdalena Wicha
186
(1,33%)
-
2
Barbara Krystyna Laszczkowska
622
(4,45%)
-
1
Krzysztof Adam Kruk
777
(5,56%)
-
8
Michał Andrzej Prokopiak
151
(1,08%)
-
9
Beata Agnieszka Ertman-Podsiadło
102
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Seweryn Damian Portas
953
(6,82%)
-
2
Edward Wojciech Markowski
369
(2,64%)
-
5
Izabela Krystyna Kąkol
260
(1,86%)
-
6
Grażyna Łagodzińska
159
(1,14%)
-
4
Krzysztof Ryszard Wojciechowski
582
(4,16%)
-
3
Andrzej Jerzy Kończykowski
143
(1,02%)
-
8
Mariusz Marcin Bulski
299
(2,14%)
-
7
Ewa Kwaśniewska
85
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Piotr Czesław Talarczyk
85
(0,61%)
-
3
Natalia Anna Iwańska
38
(0,27%)
-
4
Ewa Mikuła
60
(0,43%)
-
2
Jolanta Werner-Drejko
37
(0,26%)
-
6
Maria Lucyna Golańska
21
(0,15%)
-
7
Marek Antolak
64
(0,46%)
-
5
Zachariasz Maciej Bohosiewicz
34
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
3
Michał Bazyli Buczyński
22
(0,16%)
-
2
Monika Beata Auch-Szkoda
89
(0,64%)
-
1
Zuzanna Maria Kamińska
283
(2,02%)
-
4
Jerzy Filip Szafranowski
16
(0,11%)
-
6
Grzegorz Kimbar
11
(0,08%)
-
7
Anna Małgorzata Macioszek
25
(0,18%)
-
8
Michał Jerzy Kwasieborski
18
(0,13%)
-
5
Lucyna Kamińska
28
(0,20%)
Okręg 3
ul. S. Banacha-wschodnia granica dzielnicy-południowa granica dzielnicy-od trakcji kolejowej (równolegle do ul. Bielskiej) przez staw do ul. Włodarzewskiej-ul. Włodarzewska-ul. Przy Parku-ul. Drawska-wschodnia granica Parku Szczęśliwickiego-ul. W. Korotyńskiego-ul. Geodetów-ul. Powstańców Wielkopolskich-ul. Architektów-ul. Geodetów-ul. K. Dickensa-ul. Grójecka do ul. S. Banacha
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Grażyna Katarzyna Czarnomorska-Stołecka
377
(2,67%)
-
3
Edyta Maria Kowalska
53
(0,38%)
-
2
Michał Piotr Lis
102
(0,72%)
-
7
Zdzisława Żochowska
41
(0,29%)
-
4
Witold Józef Zapart
22
(0,16%)
-
5
Janusz Władysław Dzido
33
(0,23%)
-
6
Maria Antonina Piotrowska
41
(0,29%)
-
8
Andrzej Marian Boguta
28
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCIANIE
-
7
Bartosz Sebastian Dotryw
26
(0,18%)
-
3
Anna Olga Radiukiewicz
182
(1,29%)
-
5
Magdalena Klementyna Czyczyn-Egierd
45
(0,32%)
-
2
Patryk Marcin Słowicki
318
(2,25%)
-
10
Marta Katarzyna Lipska-Wrotek
146
(1,03%)
-
1
Daniel Stanisław Zalewski
483
(3,42%)
-
8
Jakub Piotr Fichna
45
(0,32%)
-
9
Małgorzata Berenika Rutkowska
67
(0,47%)
-
6
Irena Anna Słodkowska
113
(0,80%)
-
4
Tomasz Artur Daniel
81
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jolanta Anna Wielgo
217
(1,54%)
-
2
Łukasz Dominik Szeromski
65
(0,46%)
-
3
Bogusława Jolanta Opłocka
26
(0,18%)
-
6
Michał Jerzy Rudowski
21
(0,15%)
-
4
Zygmunt Nowak
25
(0,18%)
-
5
Katarzyna Renata Szczypińska
32
(0,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Cecylia Barbara Aleksandrowicz
1 878
(13,30%)
-
6
Paweł Tomasz Barański
208
(1,47%)
-
7
Dagmara Ewa Darmochwał
108
(0,76%)
-
9
Łukasz Dembski
178
(1,26%)
-
2
Tomasz Michał Fazan
289
(2,05%)
-
5
Andrzej Edward Derlikowski
65
(0,46%)
-
8
Magdalena Wójcicka
287
(2,03%)
-
10
Anna Małgorzata Jarosińska-Potyra
269
(1,90%)
-
3
Piotr Krasnodębski
899
(6,37%)
-
4
Tomasz Cwyl
1 040
(7,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
8
Marlena Anna Zawisza
54
(0,38%)
-
2
Danuta Elżbieta Walicka-Jesiotr
510
(3,61%)
-
4
Stanisław Ryszard Piech
124
(0,88%)
-
10
Łukasz Rams
85
(0,60%)
-
3
Cezary Jarosław Król
791
(5,60%)
-
6
Monika Jolanta Stecka
121
(0,86%)
-
5
Jerzy Pawlonek
53
(0,38%)
-
1
Jacek Mieczysław Gomółka
374
(2,65%)
-
9
Małgorzata Anna Cieślak
53
(0,38%)
-
7
Hubert Marcin Deptuła
91
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Małgorzata Julia Żuk
462
(3,27%)
-
2
Andrzej Tadeusz Jegliński
349
(2,47%)
-
4
Wiesław Figiel
292
(2,07%)
-
1
Jan Józef Kasprzyk
1 891
(13,39%)
-
6
Elżbieta Barbara Kończykowska
83
(0,59%)
-
7
Maria Marita Kozłowska-Sobczyk
103
(0,73%)
-
5
Kazimierz Jerzy Piotrowski
156
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Konrad Łukasz Alwast
16
(0,11%)
-
6
Anna Broczkowska
32
(0,23%)
-
1
Franciszek Niemyski
99
(0,70%)
-
3
Krzysztof Kazimierz Spaliński
33
(0,23%)
-
7
Mateusz Jacek Wiśniewski
42
(0,30%)
-
5
Paulina Julia Szczecińska
39
(0,28%)
-
2
Marta Agnieszka Axentowicz-Bohosiewicz
58
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
6
Katarzyna Anna Szafranowska
30
(0,21%)
-
3
Jakub Tomasz Niewiadomski
30
(0,21%)
-
4
Marta Czekalska
34
(0,24%)
-
2
Joanna Bieńkowska-Terlecka
97
(0,69%)
-
1
Tomasz Puła
128
(0,91%)
-
5
Dominik Lewandowski
18
(0,13%)
-
7
Maciej Piotr Bonsignori
10
(0,07%)
-
8
Aleksandra Herman
28
(0,20%)
-
9
Piotr Terlecki
27
(0,19%)