Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Chodel: ul. Godowska, Kościelna, Mostowa, Nadrzeczna, Opolska, Ratoszyńska, Rynek, Szkolna, Targowa
Pokaż więcej
Piotr Pietras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GŁUSIEC
12
(5,26%)
Marek Czuryszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
40
(17,54%)
Elżbieta Edwarda Żyszkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(24,56%)
Marek Szczucki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(17,11%)
Ewa Dudziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁUŻYĆ CZŁOWIEKOWI
81
(35,53%)
Okręg 2
Chodel, ul. Cmentarna, Józefa Piłsudskiego, Leśna, Majora Zapory, Niecała, Partyzantów 2 - 39, Polna, Poprzeczna, Sportowa
Pokaż więcej
Ewa Radzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GŁUSIEC
4
(2,04%)
Elżbieta Opoka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
37
(18,88%)
Małgorzata Iwona Łbik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(28,57%)
Mateusz Gajowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(50,51%)
Okręg 3
Chodel, ul. Bernarda Maciejowskiego, Fantastyczna, Partyzantów 41 do końca, Piaskowa, Piotra Ściegiennego, Słoneczna, Strażacka, Wschodnia
Pokaż więcej
Adam Józefczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
38
(16,45%)
Magdalena Barbara Walczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(25,11%)
Aleksandra Motyka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
135
(58,44%)
Okręg 4
Adelina, Budzyń, Lipiny, Siewalka
Pokaż więcej
Paweł Karbowniczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GŁUSIEC
58
(35,37%)
Krzysztof Cięszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
37
(22,56%)
Sławomir Pietraś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(42,07%)
Okręg 5
Borów, Borów-Kolonia, Majdan Borowski
Pokaż więcej
Marek Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GŁUSIEC
11
(6,36%)
Agnieszka Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
63
(36,42%)
Radosław Kazimierz Flisiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(25,43%)
Zofia Boryca
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(31,79%)
Okręg 6
Jeżów, Kawęczyn, Przytyki, Zastawki
Pokaż więcej
Krzysztof Czernel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
52
(23,74%)
Tomasz Roman Plak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(21,92%)
Michał Gajowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(15,07%)
Mariusz Krzysztof Dudziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA DUDZIAKA
86
(39,27%)
Okręg 7
Huta Borowska, Książ, Osiny, Trzciniec
Pokaż więcej
Anna Magdalena Brodacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
93
(39,57%)
Beata Iwona Rybak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(42,13%)
Marian Chęć
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(18,30%)
Okręg 8
Grądy, Zosinek
Pokaż więcej
Anna Głusiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GŁUSIEC
74
(50,34%)
Alina Stępniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
73
(49,66%)
Okręg 9
Ratoszyn Pierwszy
Pokaż więcej
Tomasz Świżek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GŁUSIEC
22
(9,13%)
Mariusz Wawer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
148
(61,41%)
Beata Anna Ziółkowska-Krupska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(9,13%)
Mateusz Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(20,33%)
Okręg 10
Ratoszyn Drugi 1 - 3, 66 - 67, 71 - 92, 113 - 148A, 153 - 170, parzyste 214 - 218, 219 - 221, 225 - 230, 239 do końca
Pokaż więcej
Magdalena Bieńko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GŁUSIEC
5
(3,23%)
Irena Rzedzicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
105
(67,74%)
Marcin Wieczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(29,03%)
Okręg 11
Ratoszyn Drugi 4 - 62, 69 - 70, 93 - 110, 150 - 151, 171 - 212, 217, 222 - 223, 231 - 238
Pokaż więcej
Kamil Kędziora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GŁUSIEC
12
(8,57%)
Bogdan Józef Stępniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
96
(68,57%)
Ewa Hanna Czerniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(22,86%)
Okręg 12
Radlin, Stasin
Pokaż więcej
Edyta Kozieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GŁUSIEC
3
(1,85%)
Krzysztof Janusz Kazimierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
44
(27,16%)
Dorota Agnieszka Żuber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŻUBER
64
(39,51%)
Janusz Adam Majchrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(6,79%)
Łukasz Czajka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(24,69%)
Okręg 13
Antonówka, Godów
Pokaż więcej
Katarzyna Elżbieta Majchrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
57
(24,78%)
Jarosław Kwiecień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(15,65%)
Przemysław Michał Kowalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(59,57%)
Okręg 14
Granice 1 - 38, 57 - 63, 67, 73 - 120, 147 - 187, 198 do końca
Pokaż więcej
Rafał Marcin Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GŁUSIEC
19
(9,31%)
Sławomir Milczach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
131
(64,22%)
Anna Dorota Kaczmarzyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(9,80%)
Karol Rak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(16,67%)
Okręg 15
Granice 39 - 56, 65 - 65A, 68 - 72, 121 - 146, 189 - 197, Świdno
Pokaż więcej
Agnieszka Kulig
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GŁUSIEC
73
(43,20%)
Sylwester Kurczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA MAJEWSKIEGO
96
(56,80%)