Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo: Wielki Wełcz sołectwo: Zakurzewo
Pokaż więcej
Bożena Grażyna Dzieżyńska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
109
(64,50%)
Sławomir Przemysław Grudziński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(14,20%)
Magdalena Barbara Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
36
(21,30%)
Okręg 2
sołectwo: Mokre: wieś Lisie Kąty, wieś Mokre ((nie dotyczy terenu znajdującego się po prawej stronie od skrzyżowania drogi krajowej nr 55 z drogą powiatową nr 1350C do skrzyżowania dróg na Wielki Wełcz, Zakurzewo oraz Mokre)
Pokaż więcej
Tadeusz Jerzy Zamyślewski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
131
(38,99%)
Magdalena Aneta Tesmer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RODZIEWICZA BLISKO LUDZI
135
(40,18%)
Adam Łukasz Radomski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(20,83%)
Okręg 3
sołectwo: Dusocin, sołectwo: Mokre wieś Leśniewo, wieś Mokre (teren znajdujący się po prawej stronie od skrzyżowania drogi krajowej nr 55 z drogą powiatową nr 1350C do skrzyżowania dróg na Wielki Wełcz, Zakurzewo oraz Mokre)
Pokaż więcej
Elżbieta Grażyna Adamowska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
168
(85,28%)
Piotr Paweł Świder
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
29
(14,72%)
Okręg 4
sołectwo: Świerkocin
Pokaż więcej
Teresa Majorke
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
125
(60,98%)
Anna Maria Świder
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
80
(39,02%)
Okręg 5
sołectwo: Nowa Wieś-ul. Cicha, ul. Forteczna, ul. Leśna, ul. Łąkowa, ul. Os. 6 Marca, ul. Piaskowa, ul. Przy Lesie, ul. Świerkocińska, ul. Wichrowe Wzgórze, ul. Grudziądzka od numeru 27 do końca. sołectwo: Parski
Pokaż więcej
Katarzyna Helena Kałużna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GRUDZIĄDZ
148
(54,01%)
Elżbieta Miłkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RODZIEWICZA BLISKO LUDZI
126
(45,99%)
Okręg 6
sołectwo: Nowa Wieś-ul. 29 Października, ul. Głogowa Dolina, ul. Górna, ul. Grudziądzka A, ul. Grunwaldzka, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Krótka, ul. Osiedle Grunwaldzkie, ul. Parkowa, ul. Parkowa-Osiedle, ul. Parowa, ul. Polna, ul. Szkolna, ul. Grudziądzka od numeru 1 do numeru 26.
Pokaż więcej
Andrzej Henryk Zilz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
0
(0,00%)
Okręg 7
sołectwo: Grabowiec sołectwo: Wielkie Lniska
Pokaż więcej
Zofia Koźmińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RODZIEWICZA BLISKO LUDZI
92
(58,97%)
Daniel Jan Kuryś
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
64
(41,03%)
Okręg 8
sołectwo: Węgrowo
Pokaż więcej
Hanna Ewa Wein
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RODZIEWICZA BLISKO LUDZI
269
(75,14%)
Elżbieta Iwona Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
89
(24,86%)
Okręg 9
sołectwo: Piaski
Pokaż więcej
Anna Płóciennik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RODZIEWICZA BLISKO LUDZI
0
(0,00%)
Okręg 10
sołectwo: Marusza sołectwo: Skarszewy sołectwo: Stary Folwark sołectwo: Turznice
Pokaż więcej
Czesław Wojtowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RODZIEWICZA BLISKO LUDZI
140
(59,32%)
Piotr Stanisław Piechota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(18,22%)
Piotr Zbigniew Kowalski
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
53
(22,46%)
Okręg 11
sołectwo: Wałdowo Szlacheckie
Pokaż więcej
Piotr Bernard Parteka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
186
(74,10%)
Andrzej Jan Ząbek
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
65
(25,90%)
Okręg 12
sołectwo: Biały Bór
Pokaż więcej
Edward Tadeusz Sadurski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY GRUDZIĄDZ
222
(56,35%)
Dariusz Andrzej Gądek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RODZIEWICZA BLISKO LUDZI
172
(43,65%)
Okręg 13
sołectwo: Pieńki Królewskie sołectwo: Mały Rudnik
Pokaż więcej
Grażyna Barbara Kasprzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RODZIEWICZA BLISKO LUDZI
252
(75,45%)
Weronika Alicja Folmer
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
82
(24,55%)
Okręg 14
sołectwo: Ruda sołectwo: Sztynwag sołectwo: Gogolin
Pokaż więcej
Hanna Ewa Kołodziej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
141
(40,29%)
Robert Sławomir Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA RODZIEWICZA BLISKO LUDZI
116
(33,14%)
Wiesław Piotr Czapran
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(26,57%)
Okręg 15
sołectwo: Rozgarty sołectwo: Sosnówka sołectwo: Szynych
Pokaż więcej
Paweł Piotr Zdun
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
0
(0,00%)