Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Grabiszew, Światonia, Wólki, Zelgoszcz
Pokaż więcej
Daniel Robert Mysiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LOKALNY
56
(40,88%)
Justyna Kozińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(17,52%)
Piotr Pietrzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(41,61%)
Okręg 2
Biernacice, Bronów, Bronówek
Pokaż więcej
Wojciech Kałużny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LOKALNY
49
(28,99%)
Grzegorz Izydorczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
120
(71,01%)
Okręg 3
Polesie, Sędów, Spędoszyn, Spędoszyn-Kolonia
Pokaż więcej
Wioletta Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LOKALNY
50
(26,04%)
Anna Maria Czernik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
40
(20,83%)
Gabriel Owczarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(53,13%)
Okręg 4
Pauzew-Borek, Dzierżawy, Kiki, Saków
Pokaż więcej
Zenon Henryk Majtczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 5
Kłódno, Konopnica, Zalesie
Pokaż więcej
Marian Marek Łukasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LOKALNY
84
(38,18%)
Grzegorz Pietrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(35,45%)
Anna Marzenna Nowicka-Zych
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(26,36%)
Okręg 6
Chodów, Pełczyska
Pokaż więcej
Beata Anna Brygier
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(54,47%)
Agnieszka Marianna Wojtczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(45,53%)
Okręg 7
Stary Gostków, Wola-Dąbrowa, Wólka
Pokaż więcej
Michał Kędzia
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
145
(64,73%)
Paulina Brząkała
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
79
(35,27%)
Okręg 8
Krzepocinek, Parądzice, Sucha, Wierzbowa
Pokaż więcej
Andrzej Alfons Redlicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LOKALNY
133
(48,72%)
Jan Zbigniew Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(12,45%)
Paweł Wojciech Dominiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(38,83%)
Okręg 9
Łążki, Powodów, Powodów Trzeci
Pokaż więcej
Grzegorz Chwiałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LOKALNY
108
(59,67%)
Jarosław Piotr Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(31,49%)
Adam Antoni Czapliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(8,84%)
Okręg 10
Nowy Gostków, Wartkowice (ulice: Marii Konopnickiej, Łowiecka, Polna, Południowa)
Pokaż więcej
Stanisław Marian Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LOKALNY
25
(19,23%)
Elżbieta Katarzyna Mielnik-Kawecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(31,54%)
Bogdan Jan Łuczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(49,23%)
Okręg 11
Renata Marta Płusa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LOKALNY
76
(47,80%)
Zbigniew Jan Pajor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(52,20%)
Okręg 12
Nowa Wieś, Tur
Pokaż więcej
Włodzimierz Węgierski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
22
(10,38%)
Tadeusz Kazimierz Płusa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(15,57%)
Robert Klimkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KLIMKOWSKIEGO
75
(35,38%)
Dominik Olczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(38,68%)
Okręg 13
Biała Góra, Drwalew, Orzeszków-Starzyny
Pokaż więcej
Ireneusz Jan Zamojski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(25,45%)
Krzysztof Andrzejczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
167
(74,55%)
Okręg 14
Plewnik, Truskawiec, Ujazd
Pokaż więcej
Czesław Kazimierz Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD LOKALNY
38
(21,97%)
Anna Wioletta Aleksandrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(10,98%)
Grzegorz Hajdas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
116
(67,05%)
Okręg 15
Wartkowice (ulice: Krótka, Legionów Polskich, Leśna, Łąkowa, Nasienna, Plac Kościuszki, Spółdzielcza, Targowa, Zachodnia)
Pokaż więcej
Marian Józef Wieczorek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
31
(12,60%)
Joanna Frątczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(22,36%)
Piotr Michał Lichański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
160
(65,04%)