Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sarnaki ulice: Dzikowa, Józefa Piłsudskiego od nr 14 do końca parzyste i od nr 1 do końca nieparzyste, Kolejowa od nr 4 do końca parzyste i od nr 15 do końca nieparzyste, Krecia, Lisia, Rysia, Stefana Batorego, Teatralna, Zajecza
Pokaż więcej
Jan Marian Kasabudzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA
63
(29,58%)
Tomasz Henryk Obrępalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
102
(47,89%)
Urszula Bodzon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK
48
(22,54%)
Okręg 2
Sarnaki ulice: 3 Maja, Marii Konopnickiej
Pokaż więcej
Wiesław Maciej Domański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA
40
(22,10%)
Mieczysław Józef Bartoszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
108
(59,67%)
Wioletta Geresz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK
33
(18,23%)
Okręg 3
Sarnaki ulice: Berka Joselewicza, Jana Kilińskiego, Józefa Piłsudskiego od nr 2 do nr 12 parzyste, Kolejowa nr 2 i od nr 1 do nr 13 nieparzyste, Kościelna, Spokojna, Stefana Żeromskiego, Szkolna, Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcej
Mariusz Piotr Dudziuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA
47
(39,17%)
Katarzyna Wawryniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
34
(28,33%)
Henryk Mikołaj Mułenko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK
39
(32,50%)
Okręg 4
Chlebczyn, Franopol
Pokaż więcej
Czesław Adam Domański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA
52
(39,10%)
Anna Elżbieta Osiej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
50
(37,59%)
Ewa Osik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK
31
(23,31%)
Okręg 5
Monika Obrępalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
68
(66,02%)
Kamil Paweł Maksymiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK
35
(33,98%)
Okręg 6
Grzybów, Rzewuszki
Pokaż więcej
Anna Stanisława Żabicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA
30
(24,19%)
Leszek Szymaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
40
(32,26%)
Jarosław Melech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK
54
(43,55%)
Okręg 7
Bużka, Mierzwice-Kolonia, Nowe Mierzwice, Rozwadów, Stare Mierzwice
Pokaż więcej
Tadeusz Baczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA
45
(35,71%)
Krzysztof Józef Sawczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
44
(34,92%)
Rafał Chybowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK
37
(29,37%)
Okręg 8
Binduga, Klimczyce, Klimczyce-Kolonia, Kózki
Pokaż więcej
Grzegorz Walczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
39
(30,00%)
Jolanta Edyta Radziwonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK
91
(70,00%)
Okręg 9
Justyna Marianna Filipiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
0
(0,00%)
Okręg 10
Klepaczew, Zabuże
Pokaż więcej
Jan Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA
43
(44,33%)
Daniel Jacek Tyszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
54
(55,67%)
Okręg 11
Wiesław Maciej Jakoniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA
50
(31,85%)
Eugeniusz Jacek Kroszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
78
(49,68%)
Michał Karol Dydycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK
29
(18,47%)
Okręg 12
Bonin, Bonin-Ogródki, Horoszki Duże, Horoszki Małe, Raczki
Pokaż więcej
Bogdan Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA
63
(40,91%)
Edyta Omelaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
49
(31,82%)
Monika Ewa Weśniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK
42
(27,27%)
Okręg 13
Nowe Hołowczyce, Terlików
Pokaż więcej
Adam Roman Bartoszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA
106
(56,38%)
Małgorzata Korbut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
82
(43,62%)
Okręg 14
Hołowczyce-Kolonia, Płosków, Płosków-Kolonia, Stare Hołowczyce
Pokaż więcej
Adam Wawryniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA
124
(68,51%)
Waldemar Stefan Kandziora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
57
(31,49%)
Okręg 15
Nowe Litewniki, Stare Litewniki
Pokaż więcej
Sylwester Andrzej Siłuszyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA
35
(21,74%)
Renata Agnieszka Dziwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”
80
(49,69%)
Adrian Rumowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK
46
(28,57%)