Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Świercze: ul. Leśna. ul. Nowa, ul. Polna, ul. Pułtuska nr 101 - 127, nr parzyste 2 - 42, nr nieparzyste 1 - 37, ul. Szkolna, ul. Wspólna, ul. Zwycięstwa nr parzyste 26 - 64, nr nieparzyste 31 - 63
Pokaż więcej
Sławomir Andrzej Radomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE ŚWIERCZE
122
(53,51%)
Monika Alicja Wroniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(46,49%)
Okręg 2
Sołectwo Świercze: ul. Akacjowa, ul. Graniczna, ul. Kolejowa, ul. Krótka, ul. Malinowa, ul. Sportowa, ul Topolowa, ul. Wiśniowa, ul. Zielona, ul. Zwycięstwa nr parzyste 2 - 20 nr nieparzyste 1 - 27C
Pokaż więcej
Igor Nicewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE ŚWIERCZE
100
(49,02%)
Hanna Kalinowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(44,12%)
Grzegorz Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWA GMINA”
14
(6,86%)
Okręg 3
Sołectwo Świercze: ul. Długa, ul. Jaśminowa, ul. Okrężna, ul. Parkowa, ul. Pułtuska nr parzyste 44 - 54, nr nieparzyste 39 - 55, ul. Wąska, ul. Słoneczna, ul. Wesoła, ul. Wiejska, ul. Wrzosowa Sołectwo: Świercze-Siółki
Pokaż więcej
Kamil Kamiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(16,73%)
Łukasz Ołdakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE ŚWIERCZE
119
(48,57%)
Jadwiga Ewa Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(34,69%)
Okręg 4
Sołectwa: Klukowo, Klukówek
Pokaż więcej
Przemysław Ruciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE ŚWIERCZE
93
(58,13%)
Mariusz Sakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(41,88%)
Okręg 5
Sołectwa: Gaj, Godacze
Pokaż więcej
Renata Elżbieta Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(47,27%)
Stefan Raźniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(52,73%)
Okręg 6
Sołectwa: Kościesze, Sulkowo
Pokaż więcej
Ryszard Flont
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE ŚWIERCZE
55
(39,57%)
Karolina Paulina Sikorska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(60,43%)
Okręg 7
Sołectwa: Bylice, Wyrzyki, Wyrzyki-Pękale
Pokaż więcej
Julian Jakub Kutner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE ŚWIERCZE
78
(53,42%)
Wacław Edward Sakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(46,58%)
Okręg 8
Sołectwo: Prusinowice
Pokaż więcej
Elżbieta Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE ŚWIERCZE
51
(45,95%)
Bogumiła Fabisiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(54,05%)
Okręg 9
Sołectwo: Strzegocin
Pokaż więcej
Dariusz Henryk Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(20,73%)
Jadwiga Maria Olszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(79,27%)
Okręg 10
Sołectwa: Dziarno, Gąsiorówek, Kosiorowo, Gąsiorowo
Pokaż więcej
Justyna Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE ŚWIERCZE
60
(28,17%)
Wiesław Adamiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
153
(71,83%)
Okręg 11
Sołectwa: Brodowo, Kowalewice Nowe
Pokaż więcej
Danuta Żółtek-Wroniewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(45,80%)
Adam Pacocha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(48,85%)
Ryszard Bartczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWA GMINA”
7
(5,34%)
Okręg 12
Sołectwo Kowalewice Włościańskie
Pokaż więcej
Dariusz Siemborski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(53,37%)
Dariusz Józef Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(46,63%)
Okręg 13
Sołectwa: Stpice, Ostrzeniewo, Chmielewo
Pokaż więcej
Ewa Tiuryn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(20,00%)
Weronika Ostrzeniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE ŚWIERCZE
41
(29,29%)
Jarosław Rej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(50,71%)
Okręg 14
Sołectwa: Bruliny, Gołębie
Pokaż więcej
Dariusz Józef Tokarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE ŚWIERCZE
88
(45,60%)
Sławomir Podgrudny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(36,27%)
Bartosz Cyran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWA GMINA”
35
(18,13%)
Okręg 15
Sołectwa: Świerkowo, Świeszewko, Świeszewo
Pokaż więcej
Paweł Marcin Krysiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE ŚWIERCZE
56
(39,44%)
Zdzisław Sionek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(48,59%)
Mariusz Smukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPRAWIEDLIWA GMINA”
17
(11,97%)