Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bolesława Chrobrego, 22 Stycznia 1863r. , św. Jana Pawła II
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Mieczysław Matuszak
139
(34,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”
-
16
Łukasz Glanc
97
(23,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Kacper Lipiński
170
(41,87%)
Okręg 2
Piastowska (numery nieparzyste)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Marcin Lewandowski
58
(25,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Lewandowski
85
(36,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”
-
16
Tomasz Jan Góralczyk
37
(16,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Sławomir Peno
51
(22,08%)
Okręg 3
Mieszka I, Piastowska (numery parzyste)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Renata Buzała
186
(44,60%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Skrzypczak
96
(23,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Maciej Woźniak
135
(32,37%)
Okręg 4
al. Jarosława Kazimierza Szymańskiego, Aleja Odzyskania Niepodległości, Dworcowa, Foluska, Jesionowa, mjr Władysława Wleklińskiego, Plac Powstańców, Przemysłowa, Składowa, Tadeusza Kościuszki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Benedykt Nitka
184
(45,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY KRZYŻANIAK-ŚWIĄTEK
-
18
Magdalena Maria Krzyżaniak-Świątek
125
(31,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Kieler
92
(22,94%)
Okręg 5
Działkowa, Górna, Kalinowa, Kasztanowa, Krańcowa, Marii Konopnickiej, Mogileńska, Ogrodowa, pl. Jana Kilińskiego, pl. św. Wojciecha, Różana, Toruńska, Tumska, Wodna, Żółwia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Paweł Piechowiak
91
(21,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KOPERSKIEGO
-
15
Tomasz Bauza
40
(9,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”
-
16
Marcin Mikołaj Jakubiak
175
(42,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Maria Jolanta Sobieszak
110
(26,44%)
Okręg 6
Bolesława Prusa, Długa, Jana Kochanowskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Jasna, Jeziorna, Księdza Profesora Stanisława Kozierowskiego, Kwiatowa, Lipowa, Majora Mieczysława Palucha, Mariana Langiewicza, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Majora Andrzeja Marchlewicza, Modrakowa, Polna, Rybacka, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Daniel Bisikiewicz
273
(52,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Przemysław Goroński
244
(47,20%)
Okręg 7
Aleksandra Borowskiego, Brzoskwiniowa, Fabryczna, Gnieźnieńska, Jaśminowa, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Klonowa, Modrzewiowa, Stefana Czarnieckiego, Orchowska, Osiedlowa, Parkowa, Sienna, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Wiśniowa, Władysława Reymonta, Wrzosowa, , Zielona, Źródełko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Ewa Wesołowska
78
(15,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY WIŚNIEWSKIEJ
-
17
Renata Agnieszka Wiśniewska
256
(50,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”
-
16
Małgorzata Walczak
57
(11,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Aleksandra Majchrzak
113
(22,42%)
Okręg 8
Adama Mickiewicza, Aleja Marcelego Kowalskiego, 1 Maja, gen. Henryka Dąbrowskiego, pl. Michała Kościeszy Kosmowskiego, skwer Hipolita Cegielskiego, św. Ducha, św. Jana, Wiosny Ludów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Rafał Nawrocki
142
(44,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”
-
16
Marcin Andrzej Duszyński
94
(29,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Anna Kulczycka
83
(26,02%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Przemysław Michał Nowak
117
(41,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Agnieszka Joanna Bartz
167
(58,80%)
Okręg 10
Gołąbki, Grabowo, Jastrzębowo, Ławki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Zygmunt Chojecki
43
(14,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PAWLAKA
-
19
Tadeusz Stanisław Pawlak
206
(68,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Błażej Mateusz Przybylski
51
(17,00%)
Okręg 11
Duszno, Niewolno, Wydartowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KOPERSKIEGO
-
15
Grzegorz Koperski
235
(49,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Andrzej Burczyński
22
(4,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”
-
16
Stanisław Stryganek
33
(6,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Andrzej Piotr Lisiecki
182
(38,56%)
Okręg 12
Kozłowo, Wymysłowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Małgorzata Anna Nowak
18
(5,84%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Roman Piotr Nowacki
66
(21,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”
-
16
Tomasz Skrzypczak
55
(17,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Maciej Paweł Dalewski
169
(54,87%)
Okręg 13
Miaty, Zieleń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Agnieszka Małgorzata Kiełpińska
74
(21,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jadwiga Maria Przybysz
94
(26,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”
-
16
Dominik Woźniak
103
(29,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Adam Skonieczny
78
(22,35%)
Okręg 14
Cytrynowo, Lubiń, Mijanowo, Popielewo, Szydłowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Magdalena Katarzyna Laskowska
179
(46,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Radosław Jan Stryganek
88
(23,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”
-
16
Lilla Maria Świątek
60
(15,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”
-
13
Teresa Bożena Kmieciak
55
(14,40%)
Okręg 15
Kamieniec, Miława, Ostrowite, Trzemżal
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”
-
14
Piotr Paweł Kołodziejczak
233
(63,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”
-
16
Tomasz Szafrański
135
(36,68%)