Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Szlędaki, sołectwo Borucza, sołectwo Kąty-Miąski
Pokaż więcej
Barbara Szczęsna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(51,25%)
Adam Żółtek
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
39
(48,75%)
Okręg 2
sołectwo Grabszczyzna, sołectwo Kąty-Wielgi
Pokaż więcej
Marzena Anna Dzięcioł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(41,86%)
Anna Ołdak
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
50
(58,14%)
Okręg 3
sołectwo Krawcowizna
Pokaż więcej
Ewa Mikulska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(58,33%)
Michał Paweł Foryś
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
40
(41,67%)
Okręg 4
sołectwo Kąty Czernickie
Pokaż więcej
Barbara Rosa
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
0
(0,00%)
Okręg 5
sołectwo Równe numery nieparzyste
Pokaż więcej
Hanna Wronka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(61,19%)
Beata Marzena Paczkowska
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
26
(38,81%)
Okręg 6
sołectwo Równe numery parzyste
Pokaż więcej
Barbara Ewa Niemirowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(45,95%)
Ewa Zbrzeźniak
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
40
(54,05%)
Okręg 7
sołectwo Księżyki
Pokaż więcej
Barbara Skowerska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(27,14%)
Sebastian Radzio
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
51
(72,86%)
Okręg 8
sołectwo Osęka, sołectwo Ruda-Czernik, sołectwo Wiktoria
Pokaż więcej
Janusz Zbrzeźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(32,94%)
Katarzyna Monika Kosmalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
57
(67,06%)
Okręg 9
sołectwo Zofinin
Pokaż więcej
Dorota Wielgo
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(25,38%)
Irena Marianna Baran
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
97
(74,62%)
Okręg 10
sołectwo Piaski sołectwo Strachówka: ul. Tadeusza Kościuszki ul. Łochowska ul. Nowa ul. Nadrzeczna ul. Podlaska ul. Marii Konopnickiej ul. Bielańska ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Pokaż więcej
Sylwester Paweł Ołdak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(53,97%)
Ewelina Chychłowska
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
37
(29,37%)
Paweł Laskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
21
(16,67%)
Okręg 11
sołectwo Strachówka: ul. Jana Pawła II ul. Wspólna ul. Cypriana Kamila Norwida ul. Ogrodowa ul. Spółdzielcza ul. Stefana Kmiecińskiego
Pokaż więcej
Barbara Kozłowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(38,60%)
Ewa Jolanta Powierża
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
70
(61,40%)
Okręg 12
sołectwo Jadwisin
Pokaż więcej
Sławomir Janusz Kanclerz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(32,58%)
Elżbieta Agnieszka Szewczyk
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
60
(67,42%)
Okręg 13
sołectwo Rozalin
Pokaż więcej
Krzysztof Marek Gawor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 14
sołectwo Józefów, sołectwo Młynisko
Pokaż więcej
Kinga Książek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(51,04%)
Teresa Genowefa Grabska
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
47
(48,96%)
Okręg 15
sołectwo Annopol, sołectwo Marysin, sołectwo Szamocin
Pokaż więcej
Elżbieta Bąkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(61,11%)
Przemysław Księżak
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
21
(38,89%)