Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatMiasto Inowrocław, część-OSIEDLE STARE MIASTO, obejmujące ulice: al. Okrężna od nr. 1 do 35 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 62 (parzyste), Andrzeja Brończyka, Andrzeja od nr. 2 do końca (parzyste), Andrzeja Rakoczego, Bartka Nowaka, Biskupa Antoniego Laubitza, Błonie, Bursztynowa, Cmentarna, Dedala, Długa od nr. 1 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 14 (parzyste), Dojazdowa, Droga do Lotniska, Dubienka, Dworcowa od nr. 1 do 5 (nieparzyste), od nr. 2 do końca (parzyste) oraz od nr. 43 do końca (nieparzyste), Działowa, Farna, gen. Władysława Sikorskiego od nr. 31 do końca (nieparzyste), Glinki, Górnicza od nr. 2 do końca (parzyste), Henryka Czamana, Henryka Fryderyka Hoyera, hm. Marcina Strachanowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Ikara, Izydora Sobeckiego, Jacewska, Jana Jaskólskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kilińskiego, Jerzego Wróblewskiego, Józefa Chociszewskiego, Józefa Dankowskiego, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego, Kasztelańska, Kazimierza Burzyńskiego, Kościelna, Kręta, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kruszańska, Kruśliwiecka, ks. Bogdana Gordona, ks. Bolesława Jaśkowskiego, ks. Piotra Wawrzyniaka od nr. 2 do końca (parzyste) oraz od nr. 23 do końca (nieparzyste), ks. Romana Zientarskiego, Kurowa, Lotnicza, Łączna, Łucjana Grabskiego, Magazynowa od nr. 1 do 75 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 100 (parzyste), 3 Maja, Mała Andrzeja, Mała Rybnicka, Marii Skłodowskiej-Curie, Metalowców, Młyńska, Najświętszej Marii Panny, Obwodowa, Okrężek, Orłowska, Osiedle Bydgoskie, Osiedle Okrężek, Pakoska, Piotra Bartoszcze, plac Jana Kasprowicza, plac Klasztorny, Plebanka, Podgórna, Poprzeczna, Powstańca Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Poznańska od nr. 1 do 55 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 46 (parzyste), Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 1 do 13, Przesmyk, Przy Stadionie, Przypadek, Radosna, Rodu Czaplów, Rogowa, Równinna, Rtm. Witolda Pileckiego, Rybnicka, Rynek, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Składowa, Solankowa od nr. 1 do 13 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 10 (parzyste), Stanisława Łuczaka, Stanisława Staszica od nr. 1 do końca (nieparzyste), nr 18 oraz od nr. 38 do 44 (parzyste), Staropoznańska od nr. 1 do 10, Stanisława Szenica, Stare Miasto, Stolarska, Studzienna od nr. 1 do 11, nr. 13 i 15 oraz od nr. 17 do końca, 6 Stycznia, Szczęśliwa, Szeroka, Szklarska, Szkolna, Szosa Bydgoska, Szybowcowa, Szymborska od nr. 1 do 9 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 32 (parzyste), Śniadeckich, Średnia, Św. Ducha od nr. 1 do końca (nieparzyste), od nr. 2 do 34 (parzyste) oraz od nr. 124 do końca (parzyste), św. Mikołaja, Świętokrzyska od nr. 1 do 19 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 38 (parzyste), Tadeusza Kaźmierskiego, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Śliwaka, Toruńska, Towarowa, Wałowa, Wodna, Zamknięta, Zielona, Zofiówka nr 1, Zygmunta Kurka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Inowrocław, część-OSIEDLA: PIASTOWSKIE, SOLNO, MĄTWY I SZYMBORZE, obejmujące ulice: Adama Znanieckiego, Aleksandra Fredry, Aleksandry Cofty-Broniewskiej, Andrzeja Dybalskiego, Andrzeja od nr. 1 do końca (nieparzyste), Bagienna, Bolesława Brodnickiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlana od nr. 1 do 43, Bukowa, Cegielna, Chabrowa, Chemiczna, Cicha od nr. 1 do końca (nieparzyste), Czesława Janczarskiego, Daniela Rakowicza, Dąbrówki, Deszczowa, Długa od nr. 16 do końca (parzyste), Dyngusowa, Edwarda Ponińskiego, Ewy Szelburg-Zarembiny, Fabryczna, Fiołkowa, Franciszka Posadzego, Gdyńska, Górnicza od nr. 1 do końca (nieparzyste), Gronowa, Jagiellońska, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Karola Maćkowskiego, Jana Marcina Szancera, Jana III Sobieskiego, Janiny Porazińskiej, Jaśminowa, Jesionowa, Józefa Aleksandrowicza, Józefa Kościelskiego, Juliusza Trzcińskiego, Kamienna, Kasztanowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Kujawskiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Kątna, Kolejowa, Konwaliowa, Kornela Makuszyńskiego, ks. Dobromira Ziarniaka, Kujawska, Kwiatowa, Leona Czarlińskiego, Lipowa, Makowa, Malinowa, Mariana Biskupa, Marii Kownackiej, Marulewska, Mątewska, Miechowicka od nr. 42 do końca, Mieszka I, Mikorzyńska, Milenijna, Modrakowa, Morelowa, Mostowa, Niezapominajki, Nizinna, Notecka, Nowa, Objazdowa, Ogrodowa, Orzechowa, Papuszy, Piękna, Pogodna, Pokojowa, Polna, Popowicka, Poznańska od nr. 57 do 61 (nieparzyste), od nr. 185 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 202 do końca (parzyste), Przemysłowa, Rąbińska od nr. 206 do końca, Rolna, Różana, Ruciana, Rumiankowa, Rzeczna, Skryta, Słoneczna, Sodowa, Solna, Spokojna, Spółdzielców, Stanisława Przybyszewskiego, Stanisława Sroczyńskiego, Staropoznańska od nr. 11 do końca, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Knasta, Sylwestra Ranusa, Szymborska od nr. 11 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 34 do końca (parzyste), Św. Ducha od nr. 36 do 122 (parzyste), Tomasza Graczykowskiego, Topolowa, Torowa, Transportowca, Tulipanowa, Wapienna, Wiejska, Wielkopolska, Wierzbowa, Wiktora Spornego, Wiśniowa, Władysława Hermana, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Reymonta, Wrzosowa, Zenona Kopcia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Miasto Inowrocław, część OSIEDLE UZDROWISKOWE obejmujące ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Adama Poszwińskiego, al. Henryka Sienkiewicza, al. Niepodległości, al. Okrężna od nr. 37 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 64 do końca (parzyste), al. Powstańców, Aleje Mikołaja Kopernika, al. 800 - lecia Inowrocławia, Armii Krajowej, Batkowska, Bluszczowa, Bł. Jerzego Popiełuszki, Boczna, Bogdana Snarskiego, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Budowlana od nr. 44 do końca, Chmielna, Cicha od nr. 2 do końca (parzyste), Cypriana Kamila Norwida, Czarna Droga, Czesława Miłosza, Dworcowa od nr. 7 do 41 (nieparzyste), Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Franciszka Becińskiego, gen. Franciszka Kleeberga, gen. Władysława Sikorskiego od nr. 1 do 29 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do końca (parzyste), Genowefy Jaworskiej, Grochowa, Grodzka, Gustawa Zielińskiego, Gwarków, Harcerstwa Polskiego, Henryka Arctowskiego, Ignacego Daszyńskiego, Iwana Alejnika, Jakuba Jasińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Molla, Jana z Ludziska, Janusza Kusocińskiego, Jęczmienna, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Krzymińskiego, Józefa Ulatowskiego, Józefa Weyssenhoffa, Juliusza Słowackiego, Justyny Wichlińskiej, Klemensa Janickiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ks. Piotra Wawrzyniaka od nr. 1 do 21 (nieparzyste), ks. Władysława Demskiego, Leona Czaplickiego, Ludwika Błażka, Lniana, Łubinowa, Macieja Wierzbińskiego, Magazynowa od nr. 77 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 102 do końca (parzyste), Maksymiliana Gruszczyńskiego, Marcelego Kujawy Połczyńskiego, Marii Konopnickiej, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Miechowicka od nr. 1 do 41, Mikołaja Reja, Niemojewskich, Orląt Lwowskich, plac Bad Oeynhausen, Pawła Cymsa, płk. Witolda Roszkowskiego, Polskich Saperów, Poznańska od nr. 48 do 200 (parzyste) oraz od nr. 63 do 183 (nieparzyste), ppłk. Józefa Owczarskiego, Prezydenta Apolinarego Jankowskiego, Prezydenta Franklina Roosevelta, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 14 do końca, Prymasa Józefa Glempa, Przy Stawku, Pszeniczna, 59 Pułku Piechoty, Rąbińska od nr. 1 do 205, Romana Dmowskiego, Rzepakowa, Słonecznikowa, Solankowa od nr. 12 do końca (parzyste) oraz od nr. 15 do końca (nieparzyste), Stanisława Staszica od nr. 2 do 16 (parzyste), od nr. 20 do 36 (parzyste) oraz od nr. 46 do końca (parzyste), Stanisława Kiełbasiewicza, Stanisława Waszaka, Stanisława Wachowiaka, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Studzienna od nr. 12 do 16 (parzyste), Szarych Szeregów, Szparagowa, Świętokrzyska od nr. 21 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 40 do końca (parzyste), Tadeusza Boya Żeleńskiego, Ustronie, Warsztatowa, Witolda Kocikowskiego, Władysława Broniewskiego, Wojska Polskiego, Wspólna, Zapadłe, Zenona Kosidowskiego, Zielna, Zofiówka od nr. 2 do końca, Zygmunta Wilkońskiego, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
gmina KRUSZWICA
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
gminy: JANIKOWO, PAKOŚĆ
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
gminy: GNIEWKOWO, DĄBROWA BISKUPIA, ROJEWO
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
gminy: INOWROCŁAW, ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów