Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Chłodna, Gimnazjalna, Grunwaldzka (4 - 20), Harcerska, Harcmistrza Jana Machutty, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Krasickiego, Jana Brzechwy, Junaków, Kazimierza Wielkiego, Konarskiego, Królowej Jadwigi, Krótka, Lubawska, Matejki, Mickiewicza, Mieszka I, Miodowa, Nowa, Orla, Piastowska, Sienkiewicza, Sokola, Staszica, Szeroka, Warszawska (od 26 do końca) Wąbrzeska, Wesoła, Władysława Łokietka, Wodna, Ziemowita, Zuchów
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Agnieszka Łupaczewska
60
(1,62%)
-
3
Marcin Jakub Ostrowski
45
(1,22%)
-
1
Piotr Roman Wilk
264
(7,14%)
-
4
Justyna Anna Dąbrowska
48
(1,30%)
-
5
Janusz Stanisław Ertman
74
(2,00%)
-
7
Zbigniew Leszek Raróg
54
(1,46%)
-
6
Anna Magdalena Ciesielska
38
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI
-
2
Mariusz Wiesław Wesołowski
453
(12,25%)
-
1
Piotr Halagiera
407
(11,00%)
-
4
Wiesław Nowakowski
130
(3,51%)
-
3
Beata Barbara Pawłowska
142
(3,84%)
-
5
Jerzy Pawluczuk
153
(4,14%)
-
7
Alina Anna Niszczak
48
(1,30%)
-
6
Bożena Ewa Lemańska
65
(1,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY
-
2
Patryk Radosław Guziewicz
123
(3,33%)
-
3
Wioleta Iwona Śmigelska
73
(1,97%)
-
7
Marek Piotr Boneczko
90
(2,43%)
-
1
Sebastian Piotr Kasztelan
416
(11,25%)
-
6
Dominika Ewa Szklińska
34
(0,92%)
-
4
Krzysztof Jan Pepliński
45
(1,22%)
-
5
Anna Małgorzata Kowalska
14
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Elżbieta Rakowska-Kiliszek
59
(1,60%)
-
7
Lidia Bielawska-Karatysz
91
(2,46%)
-
6
Marek Robert Klementowski
51
(1,38%)
-
1
Maciej Manowski
230
(6,22%)
-
2
Jacek Grzegorz Strociak
408
(11,03%)
-
4
Paweł Czesław Gadka
24
(0,65%)
-
5
Aneta Agata Salińska
60
(1,62%)
Okręg 2
Akacjowa, Chmielna, Cicha, Fredry, Gospodarcza, Grunwaldzka (od 21 do końca), Janusza Korczaka, Kasprowicza, Klonowa, Kochanowskiego, Kolista, Krańcowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Leśna, Leśna Polana, Lotnicza, Łamana, Miła, Miłosna, Młynarska, Moniuszki, Orzechowa, Piękna, Poligonowa, Polna, Rodzinna, Rolnicza, Słoneczna, Słowackiego, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Stawki, Strumykowa, Studzienna, Topolowa, Wiejska, Wielka, Władysława Broniewskiego, WładysławaGębika, Władysława Reymonta, Wschodnia, Wspólna, Wybickiego, Zacisze, Zamiejska, Zielna, Żeromskiego, Żwirowa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Ewa Ksenia Puzio-Arendt
13
(0,32%)
-
8
Marek Stanisław Chodorowski
36
(0,89%)
-
7
Grzegorz Eugeniusz Tul
78
(1,93%)
-
3
Piotr Czesław Chojnacki
80
(1,98%)
-
2
Mariusz Krzysztof Barczykowski
55
(1,36%)
-
5
Józef Mieczysław Grzywiński
19
(0,47%)
-
1
Elżbieta Maria Zardzewiały
178
(4,41%)
-
4
Izabela Magdalena Lipiec
21
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI
-
5
Żaklina Maria Chełstowska-Woźniak
68
(1,69%)
-
1
Andrzej Krzysztof Krzysztofiak
961
(23,82%)
-
3
Lech Kwiatkowski
73
(1,81%)
-
8
Monika Szerszeń
109
(2,70%)
-
4
Mieczysław Stanisław Dzikowski
97
(2,40%)
-
2
Zbigniew Stanisław Sitko
91
(2,26%)
-
7
Danuta Ewa Chodorowska
126
(3,12%)
-
6
Jerzy Bartnicki
120
(2,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY
-
1
Franciszek Galicki
303
(7,51%)
-
3
Roman Bogdan Tadajewski
85
(2,11%)
-
5
Marek Kazimierz Rygielski
50
(1,24%)
-
6
Halina Dorota Szych
37
(0,92%)
-
4
Joanna Renata Cichorek
66
(1,64%)
-
2
Zbigniew Włodzimierz Drelich
292
(7,24%)
-
8
Dawid Przemysław Juzepczuk
42
(1,04%)
-
7
Justyna Müller
24
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Roman Strociak
491
(12,17%)
-
3
Norbert Cesarz
159
(3,94%)
-
4
Sylwia Izabela Wardaszka
28
(0,69%)
-
5
Sławomir Koroluk
58
(1,44%)
-
6
Marta Chrzanowska-Sańczyk
23
(0,57%)
-
2
Lech Władysław Makowski
47
(1,17%)
-
7
Małgorzata Anna Grzędzicka
14
(0,35%)
-
8
Radosław Łukasz Smejlis
190
(4,71%)
Okręg 3
11 Listopada, Basztowa, Batalionów Chłopskich, Chełmińska, Drzymały, Gen. Józefa Bema, Gen. Józefa Hallera, Grudziądzka, Józefa Piłsudskiego (24 - 26 parzyste, od 27 do końca), Kamienna, Karowa, Kolejowa, Kołłątaja, Koło, Kopernika (od 19 do końca), Kościelna, Kościuszki (od 17 do końca), Łużycka, Miedziana, Mostowa, Ogrodowa, Piotra Połomskiego, Plantowa, Południowa, Przyrzeczna, Radosna, Spacerowa, Starozamkowa, Ślepa, Tadeusza Odrowskiego, Toruńska, Willowa, Wiślana, Władysława Sikorskiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Stanisława Prystasz
46
(1,56%)
-
7
Mirosław Szczepan Duliban
19
(0,64%)
-
6
Halina Kamińska
17
(0,58%)
-
1
Zdzisław Ryszard Wiśniewski
303
(10,27%)
-
3
Wojciech Roman Szpitter
49
(1,66%)
-
2
Joanna Eleonora Kalinowska
106
(3,59%)
-
5
Łukasz Bołkowski
30
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI
-
1
Roman Marek Bera
500
(16,95%)
-
2
Grzegorz Jacek Obiała
158
(5,36%)
-
5
Hubert Henryk Mroczkowski
34
(1,15%)
-
3
Izabella Anita Wiśniewska
188
(6,38%)
-
4
Jarosław Tomasz Golder
86
(2,92%)
-
6
Barbara Danuta Wilk-Malinowska
116
(3,93%)
-
7
Renata Wiesława Dzikowska
71
(2,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY
-
4
Grzegorz Leszek Grzegorczyk
18
(0,61%)
-
1
Katarzyna Danuta Sidor
131
(4,44%)
-
2
Michał Wawrzyniec Czarnecki
71
(2,41%)
-
3
Karol Wiktor Sienkiewicz
38
(1,29%)
-
5
Marzena Anna Adamczyk
61
(2,07%)
-
6
Andrzej Aleksander Saramak
20
(0,68%)
-
7
Jolanta Barbara Ważna
141
(4,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Andrzej Wilma
80
(2,71%)
-
4
Teresa Pożoga
46
(1,56%)
-
2
Regina Józefa Jakubowska
175
(5,93%)
-
3
Marek Walenty Ordon
42
(1,42%)
-
1
Józef Pomykacz
403
(13,67%)
Okręg 4
15 Sierpnia, 3 Maja, Błogosławionej Doroty, Bolka i Lolka, Braterstwa Narodów, Brodnicka, Calineczki, Chopina, Cypiska, Czerwonego Kapturka, Dębowa, Długa, Furmańska, Gdańska, Górna, Graniczna, Jacka i Agatki, Janiny Porazińskiej, Józefa Piłsudskiego (2 - 23, 25), Juliana Tuwima, Katedralna, Konopnickiej, Kopernika (2 - 12), Kornela Makuszyńskiego, Koszykowa, Kościuszki (3 - 14), Krasnoludków, Kręta, Ks. Wojciecha Kruka, Kubusia Puchatka, Letnia, Łąkowa, Magazynowa, Malborska, Mała, Misia Uszatka, Mylna, Owcza, Plac Plebiscytowy, Podgórna, Podjazdowa, Pogodna, Północna, Prosta, Radzyńska, Rumcajsa, Rzemieślnicza, Słowiańska, Spółdzielcza, Storczykowa, Sybiraków, Szkolna, Sztumska, Śliska, Targowa, Tczewska, Tęczowa, Warszawska (1 - 23), Widok, Wiosenna, Władysława Jagiełły, Z. Smodlibowskiej, Zachodnia, Zamkowa Góra, Zbożowa, Zdrojowa, Zduńska, Zimna, Żelazna, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żytnia
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Leszek Stanisław Plewiński
230
(7,03%)
-
3
Waldemar Andrzej Lorek
27
(0,82%)
-
6
Anna Agata Bulzacka
20
(0,61%)
-
4
Maria Przychodzka
64
(1,96%)
-
2
Ewa Maria Lulińska
40
(1,22%)
-
7
Monika Magdalena Jacak
32
(0,98%)
-
5
Jakub Józef Kira
14
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIŚLAŃSKA KOALICJA OBYWATELI
-
3
Paweł Trynda
143
(4,37%)
-
2
Justyna Liguz
287
(8,77%)
-
6
Klaudia Katarzyna Bołd
116
(3,54%)
-
1
Kazimierz Waldemar Gorlewicz
527
(16,10%)
-
4
Adam Kamiński
69
(2,11%)
-
5
Marcin Tadeusz Firlej
104
(3,18%)
-
7
Agnieszka Rychlik
74
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KWIDZYNIACY
-
1
Marek Henryk Sidor
380
(11,61%)
-
2
Sebastian Bilicki
22
(0,67%)
-
3
Łukasz Rzepczyński
172
(5,26%)
-
4
Krystyna Mariola Plebańska
12
(0,37%)
-
5
Anna Katarzyna Drelich
38
(1,16%)
-
6
Olimpia Anna Mosakowska
38
(1,16%)
-
7
Rafał Daniel Kasztelan
241
(7,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Paweł Sobański
67
(2,05%)
-
5
Bożenna Bolesława Maziarz
75
(2,29%)
-
3
Grażyna Hanna Wikierska-Lubińska
29
(0,89%)
-
1
Justyna Anna Kozłowska
314
(9,59%)
-
2
Ryszard Kisielewski
60
(1,83%)
-
4
Ryszard Kazimierz Marzec
40
(1,22%)
-
6
Bartosz Lipiec
38
(1,16%)