Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Katarzyna Jolanta Cicha-Matlak
33
(17,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU NASZYCH SOŁECTW
-
16
Barbara Wioletta Ratajczak
110
(59,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Andrzej Zygmunt Kalemba
41
(22,28%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Leszek Jan Smogulski
0
(0,00%)
Okręg 3
Dobrojewo od nr 1 do nr 16b
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
-
18
Michał Herbowski
24
(22,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Tomasz Kazimierz Antoniewski
44
(41,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Tadeusz Janusz Nowak
37
(35,24%)
Okręg 4
Dobrojewo od nr 17 do nr 150, Dobrojewo ul. Pniewska i Wroniecka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
-
18
Krzysztof Proch
35
(21,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Arkadiusz Bernasiewicz
36
(21,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Rafał Szorcz
94
(56,97%)
Okręg 5
Kluczewo, Kluczewo-Huby
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Krzysztof Tomasz Szal
111
(53,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU NASZYCH SOŁECTW
-
16
Ludwik Piotr Jaworski
20
(9,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Wiesław Rzeszowski
75
(36,41%)
Okręg 6
Szczepankowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
-
18
Franciszek Szczepan Łokaj
41
(22,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Adam Jan Jaskulski
78
(42,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Piotr Stanisław Jakubas
65
(35,33%)
Okręg 7
Bielejewo, Oporowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
-
18
Marian Leon Bartkowiak
1
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Barbara Bartkowiak
32
(27,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU NASZYCH SOŁECTW
-
16
Jan Szukała
35
(29,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Jerzy Czesław Roman
49
(41,88%)
Okręg 8
Rudki, Rudki-Huby
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Mateusz Jan Golcz
64
(49,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU NASZYCH SOŁECTW
-
16
Danuta Kaczmarek
27
(20,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Bernadeta Dojcz
38
(29,46%)
Okręg 9
Wielonek, Zapust, Forestowo, Klemensowo, Bielejewo Leśne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
-
18
Krzysztof Jarosław Nowicki
39
(21,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Jarosław Oszmałek
74
(41,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU NASZYCH SOŁECTW
-
16
Iwona Anna Nowak
42
(23,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Łukasz Julian Kaźmierczak
23
(12,92%)
Okręg 10
Miasto Ostroróg, ulice: ks. kanonika Kazimierza Wencla, Bratkowa, Powstańców Wielkopolskich, Malwowa, wsie: Piaskowo, Karolewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
-
18
Elżbieta Maria Opara
58
(30,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Dawid Marek Hały
69
(35,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Mariusz Krzysztof Przybysz
65
(33,85%)
Okręg 11
Miasto Ostroróg, ulice: Nowa, Poznańska od nr 43 do nr 57 oraz od nr 59 do nr 61, Robotnicza, Topolowa, Wierzbowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
-
18
Irmina Magdalena Piechota
8
(3,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Feliks Hieronim Burdajewicz
82
(39,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Paweł Tomasz Wachowiak
56
(27,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW GMINY OSTRORÓG
-
20
Artur Jan Olichwier
60
(29,13%)
Okręg 12
Miasto Ostroróg, ulice: Klonowa, Lipowa, Szamotulska od nr 30A do nr 32E.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
-
18
Krystyna Maria Ruta
16
(10,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Kazimiera Ćwiklak
21
(13,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Izabela Agnieszka Rais - Klauze
72
(47,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRÓL NIEPEŁNOSPRAWNI
-
19
Zenon Janusz Król
44
(28,76%)
Okręg 13
Miasto Ostroróg, ulice: Dworcowa, Jaworowa, Jeziorna, Kolejowa, Poznańska od nr 1 do nr 31 oraz od nr 33 do nr 39, Rzeczna, Szamotulska od nr 17 do 28
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
-
18
Halina Magdalena Krauze
48
(22,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Danuta Agnieszka Szczechowiak
69
(32,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Jacek Kuligowski
95
(44,81%)
Okręg 14
Miasto Ostroróg, ulice: Kapłańska, Kościelna, Krótka, Księdza Jana Kaji, Podgórna, Polna, Rolna, Rynek, Szamotulska od nr 4 do nr 15, Wąska, Zamkowa, Żniwna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
-
18
Grażyna Szydłowska
62
(32,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Bogdan Andrzej Jądrzyk
66
(34,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Stanisław Bartlakowski
63
(32,98%)
Okręg 15
Miasto Ostroróg, ulice: Jana Ostroroga, Ogrodowa, Pniewska, Wodna, Wroniecka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA MIASTA I GMINY OSTRORÓG
-
18
Krzysztof Wesół
56
(29,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA NAPIERAŁY
-
17
Halina Teresa Maciejewska
91
(47,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ GMINY OSTRORÓG
-
15
Marek Ryżykow
45
(23,44%)