Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Krężoły, Mieronice, Sielec.
Pokaż więcej
Zofia Krystyna Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
53
(20,38%)
Przemysław Marcin Szota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
126
(48,46%)
Marek Siwiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(31,15%)
Okręg 2
Sołectwa: Kowalów Dolny, Kowalów Górny, Pękosław, Wodacz.
Pokaż więcej
Piotr Jachymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
39
(22,67%)
Justyna Habińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(38,37%)
Jarosław Ryszard Straszak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(38,95%)
Okręg 3
Sołectwa: Brzeście, Nowa Olszówka, Stara Olszówka, Świątniki.
Pokaż więcej
Małgorzata Irena Hola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
92
(37,10%)
Adam Bolesław Zieleniec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(39,11%)
Monika Agnieszka Ochęduszko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(23,79%)
Okręg 4
Sołectwa: Nawarzyce, Przyrąb.
Pokaż więcej
Stanisław Wojciech Skalmierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
147
(58,10%)
Joanna Katarzyna Bakalarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(17,79%)
Sławomir Grzegorz Zaręba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(24,11%)
Okręg 5
Sołectwa: Dębiany, Niegosławice, Olbrachcice.
Pokaż więcej
Grażyna Jadwiga Gębka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
52
(21,22%)
Robert Tomasz Dziób
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(39,18%)
Zbigniew Piotr Wojtecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(39,59%)
Okręg 6
Sołectwa: Konary, Piskorzowice, Przyłęk, Strzeszkowice.
Pokaż więcej
Artur Robert Oleksiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
97
(45,54%)
Urszula Maria Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
116
(54,46%)
Okręg 7
Sołectwo Wodzisław : ulice: Ariańska, Brzezie, Jędrzejowska, Kasztanowa, Kościelna, Mleczna, Okopowa, Partyzantów, Pińczowska, Plac Wolności, Rzeczna, Sportowa, Świętego Marcina, Topolowa, Wodna, Zakładowa, Żeromskiego.
Pokaż więcej
Agnieszka Elżbieta Jodłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
24
(11,48%)
Wojciech Zbigniew Gądek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
86
(41,15%)
Marek Leszek Trela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(21,05%)
Stanisław Marcin Roś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(26,32%)
Okręg 8
Sołectwo Wodzisław : ulice: Jana Chryzostoma Paska, Jana III Sobieskiego, Krakowska, Legionów, Ogrodowa, Porucznika Maja, Rolnicza, Szkolna, Żarnowska.
Pokaż więcej
Stanisława Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
63
(21,58%)
Dariusz Stanisław Patyna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(21,58%)
Hubert Marek Galiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(34,25%)
Iwona Jadwiga Pietras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY PIETRAS
66
(22,60%)
Okręg 9
Sołectwa: Kaziny, Łany.
Pokaż więcej
Jarosław Stanisław Zdański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
50
(32,89%)
Przemysław Wilhelm Gołąb
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(30,92%)
Krzysztof Bolesław Krupa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(36,18%)
Okręg 10
Sołectwa: Folga Pierwsza, Mierzawa, Przyłęczek, Września.
Pokaż więcej
Leszek Krzelowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
141
(55,95%)
Izabela Maria Ozga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(17,86%)
Łukasz Tadeusz Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(26,19%)
Okręg 11
Sołectwa: Judasze, Laskowa, Pokrzywnica, Zarzecze.
Pokaż więcej
Wiesław Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
64
(31,53%)
Joanna Krzemień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
109
(53,69%)
Mirosława Górka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(14,78%)
Okręg 12
Sołectwa: Droblin, Piotrkowice, Podlesie
Pokaż więcej
Grzegorz Jan Jawor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
52
(23,53%)
Teresa Cecylia Osińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(27,60%)
Janusz Henryk Zasada
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(48,87%)
Okręg 13
Sołectwa: Lubcza, Wola Lubecka.
Pokaż więcej
Iwona Justyna Kisiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
19
(9,05%)
Justyna Halina Królikowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(45,71%)
Henryk Kowal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(45,24%)
Okręg 14
Sołectwa: Brzezinki, Przezwody, Sadki.
Pokaż więcej
Mariusz Włodzimierz Pieczyrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
64
(32,49%)
Stanisław Krzysztof Opoka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(28,43%)
Edyta Anna Kruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(39,09%)
Okręg 15
Sołectwa: Jeziorki, Klemencice, Ludwinów, Promyk.
Pokaż więcej
Przemysław Zbigniew Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA WODZISŁAW
82
(41,84%)
Sławomir Michał Gala
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
63
(32,14%)
Bogusława Dominika Górniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(10,20%)
Krzysztof Jan Klepek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(15,82%)