Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
północna granica dzielnicy-zachodnia granica dzielnicy do ul. H. Dobrzańskiego „Hubala” – ul. H. Dobrzańskiego „Hubala” do al. Obrońców Grodna, al. Obrońców Grodna do ul. Lazurowej, na północ ul. Gen. W. Urbanowicza do ul. Dywizjonu 303, ul. Dywizjonu 303 w kierunku wschodnim do ul. Powstańców Śląskich, ul. Powstańców Śląskich w kierunku północno – wschodnim, na wysokości ul. M. Wolfkego w kierunku wschodnim włączając budynek nr 5 przy ul. Oławskiej, w kierunku północnym do ul. Oławskiej, ul. Oławską za budynkiem nr 3 (SP nr 341) przez tereny zielone do ul. Z. Pieniążka, ul. Z. Pieniążka do ul. Obrońców Tobruku-ul. Obrońców Tobruku w kierunku północnej granicy dzielnicy, przy budynkach przy ul. Obrońców Tobruku 59 A, 59 B, 59 C, 59 D, 59 E (włączając budynki 59 A, B, C, D, E) terenami zielonymi w kierunku do północnej granicy dzielnicy
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Irena Helena Bocheńska
539
(4,38%)
-
2
Jarosław Michał Basak
64
(0,52%)
-
3
Liliana Danuta Dziewanowska-Krysińska
45
(0,37%)
-
5
Piotr Jan Cepak
49
(0,40%)
-
4
Wiktoria Anna Zalewska
65
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE
-
1
Wojciech Surała
227
(1,85%)
-
2
Zuzanna Zofia Kunert
268
(2,18%)
-
3
Anna Mazur
131
(1,06%)
-
5
Magdalena Anna Jonas-Poławska
56
(0,46%)
-
4
Jakub Marek Mańczak
28
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Kamil Łukasz Kulpa
262
(2,13%)
-
3
Rafał Motyka
81
(0,66%)
-
5
Ewa Maria Owsianko
93
(0,76%)
-
4
Maciej Paweł Kalinowski
111
(0,90%)
-
7
Weronika Pasik
116
(0,94%)
-
1
Wojciech Jan Klażyński
835
(6,79%)
-
6
Paulina Maria Kwiatkowska-Siwik
83
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO
-
2
Paweł Janusz Daszkowski
231
(1,88%)
-
3
Joanna Małgorzata Piotrowska
154
(1,25%)
-
1
Jacek Marcin Graczykowski
219
(1,78%)
-
5
Bratosława Zofia Mordzińska
198
(1,61%)
-
7
Tomasz Jan Ziembiński
83
(0,67%)
-
4
Andrzej Machlewski
141
(1,15%)
-
6
Aleksandra Chmielewska
111
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS
-
4
Grażyna Maria Ogrodowczyk
154
(1,25%)
-
3
Marcin Michał Dębski
208
(1,69%)
-
5
Monika Maria Podpłońska
148
(1,20%)
-
2
Maciej Ryszkowski
707
(5,75%)
-
1
Łukasz Krzysztof Lorentowicz
1 183
(9,62%)
-
6
Ewa Ryszewska-Galijew
45
(0,37%)
-
7
Paweł Gala
174
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jakub Marciniak
233
(1,89%)
-
2
Cezary Andrzej Sajdakowski
30
(0,24%)
-
3
Kamil Marian Piotrowicz
24
(0,20%)
-
5
Iwona Beata Zielińska
29
(0,24%)
-
4
Anna Balcerzak
41
(0,33%)
-
6
Dorota Anna Owczarek
33
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
2
Michał Mateusz Bugajski
24
(0,20%)
-
4
Michał Jan Rokita
15
(0,12%)
-
3
Anna Waleria Dojer
22
(0,18%)
-
5
Wiesława Fabiola Sanjuan
17
(0,14%)
-
1
Monika Izabella Żelazik
206
(1,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Iwona Łoboda
718
(5,84%)
-
3
Grzegorz Kazimierz Popielarz
209
(1,70%)
-
1
Ewa Agnieszka Przychodzień-Schmidt
2 952
(24,00%)
-
4
Andrzej Rafał Zaleski
175
(1,42%)
-
5
Kazimierz Zbigniew Wąsik
84
(0,68%)
-
6
Magdalena Milena Gogol
420
(3,41%)
-
7
Zbigniew Andrzej Piotrowski
261
(2,12%)
Okręg 2
wschodnia granica dzielnicy w kierunku północnym do północnej granicy dzielnicy – północna granica dzielnicy-w kierunku południowym terenami zielonymi, za budynkami przy ul. Obrońców Tobruku 59 A, 59 B, 59 C, 59 D, 59 E w kierunku północno-zachodnim do ul. Obrońców Tobruku, w kierunku południowym ul. Obrońców Tobruku do ul. Z. Pieniążka, Z. Pieniążka, przez tereny zielone w kierunku zachodnim do ul. Oławskiej włączając budynek nr 3 (SP nr 341), ul. Oławską w kierunku południowym do ul. M. Wolfkego, ul. M. Wolfkego i terenami zielonymi w kierunku zachodnim do ul. Powstańców Śląskich, ul. Powstańców Śląskich w kierunku południowym do al. Obrońców Grodna – al. Obrońców Grodna w kierunku wschodnim do wschodniej granicy dzielnicy
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Anna Wyganowska-Krzynówek
430
(3,01%)
-
3
Anita Katarzyna Zaczek
42
(0,29%)
-
2
Artur Burdach
33
(0,23%)
-
5
Monika Ewa Sitarz
46
(0,32%)
-
4
Bogdan Antoni Wieczorek
42
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE
-
2
Paulina Fabrowska
136
(0,95%)
-
3
Feliks Paweł Szewczyk
59
(0,41%)
-
1
Anna Górecka-Jakimcio
344
(2,41%)
-
4
Paweł Wiesław Mosur
26
(0,18%)
-
5
Katarzyna Wrotek
88
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Iwona Małgorzata Pępkiewicz
64
(0,45%)
-
3
Nina Katarzyna Janiak-Kaźmińska
116
(0,81%)
-
2
Adam Walewski
204
(1,43%)
-
5
Małgorzata Misiak
196
(1,37%)
-
4
Jacek Strzałkowski
169
(1,18%)
-
1
Marcin Wierzchowski
1 723
(12,07%)
-
7
Tomasz Jacek Laszko
603
(4,23%)
KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO
-
2
Włodzimierz Janusz Skarżyński
161
(1,13%)
-
1
Ewa Lilia Urbańska
261
(1,83%)
-
5
Krzysztof Andrzej Orzeszek
92
(0,64%)
-
6
Katarzyna Maria Piechocka
67
(0,47%)
-
3
Bożena Maria Strzelczyk
74
(0,52%)
-
7
Jerzy Władysław Pawlicki
68
(0,48%)
-
4
Grzegorz Antoni Walisiak
33
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS
-
4
Andrzej Marczak
86
(0,60%)
-
2
Monika Izabella Dróżdż
345
(2,42%)
-
7
Robert Podpłoński
794
(5,56%)
-
3
Michał Jerzy Gierasimowicz
257
(1,80%)
-
1
Jarosław Jan Dąbrowski
3 239
(22,70%)
-
5
Marta Anna Bryk
20
(0,14%)
-
6
Elżbieta Jolanta Chmielewska
27
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Katarzyna Elżbieta Siennicka
47
(0,33%)
-
5
Magdalena Węgrzyn
40
(0,28%)
-
3
Franciszek Bonawentura Podlacha
17
(0,12%)
-
1
Michał Kawęcki
182
(1,28%)
-
4
Oskar Jakub Grzybowski
26
(0,18%)
-
6
Jolanta Walentyna Tyszczuk
28
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
2
Paweł Stanisław Gajda
44
(0,31%)
-
1
Urszula Werkowska
181
(1,27%)
-
3
Hanna Krystyna Gawlińska
30
(0,21%)
-
5
Andrzej Zdzisław Rojek
5
(0,04%)
-
4
Piotr Jan Dudziński
16
(0,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Joanna Ewa Wośko-Matryba
2 078
(14,56%)
-
2
Janusz Wojda
306
(2,14%)
-
6
Krzysztof Paweł Kościński
218
(1,53%)
-
5
Piotr Paweł Kobierski
179
(1,25%)
-
3
Anna Wosińska
454
(3,18%)
-
4
Mirosław Stefan Skorupski
124
(0,87%)
-
7
Monika Zawitkowska
451
(3,16%)
Okręg 3
wschodnia granica dzielnicy od ul. Górczewskiej do al. Obrońców Grodna – al. Obrońców Grodna w kierunku zachodnim do ul. Powstańców Śląskich, na północ ul. Powstańców Śląskich do ul. Dywizjonu 303, ul. Dywizjonu 303 w kierunku zachodnim do ul. Gen. W. Urbanowicza, ul. Gen. W. Urbanowicza w kierunku południowym przechodząca w ul. Lazurową do al. Obrońców Grodna, na zachód al. Obrońców Grodna do zachodniej granicy dzielnicy – zachodnia granica dzielnicy do ul. Szeligowskiej, ul. Szeligowską w kierunku wschodnio-południowym do ul. Lazurowej, w kierunku północnym ul. Lazurową do ul. Górczewskiej-ul. Górczewską w kierunku wschodnim do wschodniej granicy dzielnicy
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Emilia Kołodziejczyk
47
(0,36%)
-
1
Milena Bednarczyk
218
(1,68%)
-
3
Szymon Morawski
32
(0,25%)
-
2
Ilona Maria Bugzel
58
(0,45%)
-
5
Piotr Robert Pawłowski
42
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE
-
4
Jarosław Jan Jakimcio
57
(0,44%)
-
1
Magdalena Niedźwiecka-Pruszkowska
588
(4,52%)
-
2
Magdalena Malinowska-Orfinger
70
(0,54%)
-
3
Joanna Karolina Dubrawska-Stępniewska
65
(0,50%)
-
5
Dariusz Bogdan Skiba
54
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Halina Molka
236
(1,82%)
-
2
Maciej Rafał Dubicki
400
(3,08%)
-
1
Zbigniew Leszek Chmiel
1 026
(7,89%)
-
3
Marcin Borowy
154
(1,18%)
-
6
Małgorzata Rolk-Szponer
45
(0,35%)
-
5
Zbigniew Romuald Downar
34
(0,26%)
-
7
Barbara Danuta Roszkowska
270
(2,08%)
KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO
-
7
Sebastian Pastuszak
40
(0,31%)
-
6
Dorota Kamień
95
(0,73%)
-
5
Monika Izabela Lalak
90
(0,69%)
-
4
Arkadiusz Dominik Włodarczyk
257
(1,98%)
-
2
Adam August Michalik
131
(1,01%)
-
1
Andrzej Janusz Jędrasiak
509
(3,92%)
-
3
Marta Magdalena Polczyńska
283
(2,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS
-
5
Sebastian Jakóbczyk
126
(0,97%)
-
2
Aleksandra Zięba
701
(5,39%)
-
1
Hanna Głowacka
1 304
(10,03%)
-
4
Marta Anna Kania
120
(0,92%)
-
6
Agnieszka Monika Tworzewska
87
(0,67%)
-
3
Krystian Barciński
255
(1,96%)
-
7
Artur Herbert Zygrzak
432
(3,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Joanna Łodyga
234
(1,80%)
-
2
Dariusz Marceli Wieleba
35
(0,27%)
-
5
Barbara Król
55
(0,42%)
-
4
Damian Adam Marks
25
(0,19%)
-
3
Damian Konrad Sieńko
37
(0,28%)
-
6
Krystyna Anna Karczewska
37
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Grzegorz Jan Janiczak
230
(1,77%)
-
5
Eliza Maria Szymańska
40
(0,31%)
-
3
Patryk Leszek Florek
22
(0,17%)
-
4
Maja Sokołowska
68
(0,52%)
-
2
Zuzanna Julia Łukawska
84
(0,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Andrzej Stanisław Cur
346
(2,66%)
-
1
Patrycja Anna Czerska
2 898
(22,30%)
-
5
Edyta Anna Grębosz
161
(1,24%)
-
6
Władysław Białek
117
(0,90%)
-
3
Mariusz Mirosław Michałek
277
(2,13%)
-
7
Józef Bech
99
(0,76%)
-
4
Aneta Nowolecka
407
(3,13%)
Okręg 4
wschodnia granica dzielnicy między ul. Człuchowską a ul. Górczewską-ul. Górczewską w kierunku zachodnim do ul. Lazurowej-ul. Lazurową w kierunku południowym do ul. Człuchowskiej-ul. Człuchowską w kierunku wschodnim do wschodniej granicy dzielnicy
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Ludmiła Bogna Borowska
56
(0,47%)
-
1
Janusz Witold Maryl
148
(1,23%)
-
2
Ewa Dylińska
75
(0,62%)
-
5
Adam Sławomir Liśkiewicz
12
(0,10%)
-
3
Grzegorz Jerzy Kujszczyk
38
(0,32%)
-
4
Barbara Mikowska-Feret
25
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE
-
1
Tomasz Smyczyński
192
(1,60%)
-
6
Izabela Danuta Capogna
38
(0,32%)
-
4
Zofia Maria Kunert
73
(0,61%)
-
3
Daniel Michał Laskowski
46
(0,38%)
-
2
Wiktor Roman Uhlig
74
(0,61%)
-
5
Julia Bożena Bień
47
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Agnieszka Joanna Krawczyk
167
(1,39%)
-
1
Adam Antoni Niedziałek
1 484
(12,33%)
-
2
Teresa Świderska
697
(5,79%)
-
6
Mirosław Kazimierz Czechowski
42
(0,35%)
-
5
Stefan Leszek Miziołek
149
(1,24%)
-
7
Łukasz Stanisław Więch
261
(2,17%)
-
4
Elżbieta Jurek
108
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO
-
1
Krzysztof Andrzej Makuch
435
(3,61%)
-
7
Hanna Jadwiga Matulka
152
(1,26%)
-
4
Wojciech Bernard Kalinowski
51
(0,42%)
-
2
Jan Witold Siedlecki
150
(1,25%)
-
3
Aleksandra Daniela Gniadzik-Smolińska
231
(1,92%)
-
5
Bożena Antonina Markiewicz
46
(0,38%)
-
6
Małgorzata Maria Jędrasiak
62
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS
-
1
Jakub Jan Gręziak
1 122
(9,32%)
-
7
Bartłomiej Głowacki
83
(0,69%)
-
4
Jakub Jankowski
138
(1,15%)
-
3
Marta Karolina Sylwestrzak
1 509
(12,54%)
-
2
Wiesława Joanna Schubert-Figarska
285
(2,37%)
-
5
Agata Bala-Kuba
76
(0,63%)
-
6
Michał Krzysztof Ciepliński
52
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Janina Ewa Klimaszewska
22
(0,18%)
-
7
Artur Grzegorz Nowiński
47
(0,39%)
-
6
Cezary Grzegorz Szabla
18
(0,15%)
-
2
Anna Maria Świdwińska
86
(0,71%)
-
3
Marek Andrzej Iwanowski
28
(0,23%)
-
5
Mieczysława Teresa Boch
11
(0,09%)
-
1
Andrzej Bogusław Przechowski
156
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Olga Rusinek
267
(2,22%)
-
2
Paweł Andrzej Gawliński
35
(0,29%)
-
4
Piotr Stanisław Bojko
17
(0,14%)
-
3
Katarzyna Maria Kalinowska
28
(0,23%)
-
5
Agata Maria Pillich-Kolipińska
17
(0,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Marek Tadeusz Lipiński
1 619
(13,45%)
-
3
Małgorzata Weronika Gocałek
360
(2,99%)
-
6
Janusz Grabski
160
(1,33%)
-
5
Helena Matwiejczuk
110
(0,91%)
-
2
Maciej Sebastian Bartosiak
454
(3,77%)
-
7
Jan Krzysztof Szamborski
124
(1,03%)
-
4
Małgorzata Zaremba
352
(2,92%)
Okręg 5
wschodnia granica dzielnicy do ul. Człuchowskiej – ul. Człuchowską w kierunku zachodnim do ul. Lazurowej, ul. Lazurową w kierunku południowym do ul. Szeligowskiej, ul. Szeligowską w kierunku północno – zachodnim do granicy zachodniej dzielnicy – zachodnia granica dzielnicy w kierunku południowym do południowej granicy dzielnicy – południowa granica dzielnicy do wschodniej granicy dzielnicy
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Jolanta Sabina Móżdżeńska
18
(0,15%)
-
5
Zofia Ewa Wojdyno-Pejda
11
(0,09%)
-
1
Joanna Maja Zalewska
201
(1,70%)
-
2
Tomasz Artur Bączek
21
(0,18%)
-
4
Aleksander Józef Posłuszny
14
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEMOWIACY - RUCHY MIEJSKIE
-
1
Piotr Robert Milewski
179
(1,52%)
-
2
Paweł Pruszkowski
30
(0,25%)
-
5
Kamila Monika Mieczkowska-Konieczny
23
(0,20%)
-
3
Joanna Monika Pietrulewicz
70
(0,59%)
-
6
Anna Wiktoria Sasińska
52
(0,44%)
-
4
Tomasz Jan Surała
17
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Kacper Józef Siwik
701
(5,94%)
-
3
Joanna Jabłońska
418
(3,54%)
-
1
Marek Jan Cackowski
1 257
(10,66%)
-
7
Dariusz Stanisław Czapiewski
87
(0,74%)
-
4
Izabela Wierzchowska
133
(1,13%)
-
6
Natalia Joanna Filipczak
123
(1,04%)
-
5
Zdzisław Kołodziejczyk
124
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY LOKALNA INICJATYWA BEMOWO
-
7
Dariusz Jan Zielonka
40
(0,34%)
-
3
Magdalena Anna Kozińska
146
(1,24%)
-
4
Agnieszka Kędra-Sulej
40
(0,34%)
-
1
Agnieszka Jolanta Grabicka
370
(3,14%)
-
6
Olga Magdalena Burzyńska
128
(1,09%)
-
2
Leszek Jacek Huzior
235
(1,99%)
-
5
Michał Sebastian Moliński
43
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY BEMOWO Z J. DĄBROWSKIM I BWS
-
3
Katarzyna Barbara Olejnik
466
(3,95%)
-
1
Adam Wojciech Zawistowski
689
(5,84%)
-
5
Jan Paweł Biernacki
36
(0,31%)
-
7
Ryszard Janikowski
141
(1,20%)
-
6
Henryka Maria Pietrzak
13
(0,11%)
-
4
Alina Maksimiuk
37
(0,31%)
-
2
Jarosław Robert Oborski
1 774
(15,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Irena Halina Bilska
58
(0,49%)
-
1
Michał Włoga
144
(1,22%)
-
2
Dominik Mikołaj Zieliński
117
(0,99%)
-
4
Tomasz Janusz Obłucki
27
(0,23%)
-
5
Anna Honorata Marciniak
26
(0,22%)
-
6
Marta Monika Tyszczuk
33
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Adam Karol Kolipiński
129
(1,09%)
-
5
Bartłomiej Powróżek
12
(0,10%)
-
3
Krzysztof Mateusz Król
24
(0,20%)
-
4
Jolanta Barbara Rojek
22
(0,19%)
-
2
Katarzyna Samolińska
66
(0,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Barbara Zofia Szczołek
697
(5,91%)
-
5
Ryszard Witulski
85
(0,72%)
-
3
Kazimierz Wiesław Szczerba
1 089
(9,23%)
-
4
Dominik Artur Tonicki
87
(0,74%)
-
6
Piotr Paweł Wachnik
98
(0,83%)
-
1
Wioletta Borecka
1 143
(9,69%)
-
7
Anna Elżbieta Samczyk
299
(2,54%)