Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Borów ulice: 11 Listopada, Brzegowa, Jaśminowa, Konstytucji 3 Maja, Polna, Macieja Rataja, Słoneczna, Starowiejska, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
Ryszard Andrzej Górniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(54,25%)
Stanisław Fuławka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
97
(45,75%)
Okręg 2
Sołectwo: Borów ulice: Brzozowa, Dębowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Parkowa, Różana, Sportowa, Szkolna, Ślężna, Wrocławska, Wrzosowa
Pokaż więcej
Barbara Justyna Chrzan
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
134
(62,62%)
Katarzyna Helena Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
80
(37,38%)
Okręg 3
Sołectwa: Kręczków, Kurczów, Michałowice
Pokaż więcej
Anna Katarzyna Skulska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(57,89%)
Jarosław Kuligowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
72
(42,11%)
Okręg 4
Sołectwa: Boreczek, Opatowice
Pokaż więcej
Ewa Agnieszka Darecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(70,63%)
Ireneusz Mirosław Hewak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
47
(29,38%)
Okręg 5
Sołectwa: Bartoszowa, Piotrków Borowski, Rochowice
Pokaż więcej
Jan Przyszlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(57,22%)
Jacek Józef Frydlewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
80
(42,78%)
Okręg 6
Sołectwa: Brzezica, Brzoza (obejmująca wieś Brzoza i wieś Boguszyce)
Pokaż więcej
Teresa Elżbieta Ilnicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(41,67%)
Krzysztof Józef Chaberski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
63
(58,33%)
Okręg 7
Sołectwo: Borek Strzeliński ulice: Bolesława Chrobrego, Wrocławska, Mieszka I, Parkowa, Sportowa
Pokaż więcej
Bożena Trznadel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(29,85%)
Maciej Bagiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
94
(70,15%)
Okręg 8
Sołectwo: Borek Strzeliński ulice: Akacjowa, Czereśniowa, Jana Pawła II, Jaworowa, Klonowa, Ogrodowa, Oławska, Polna, Wiązowska, Brzoskwiniowa, Morelowa, Dębowa, Śliwkowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Słoneczna
Pokaż więcej
Alicja Beata Jakubik-Skoreńki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(33,33%)
Grażyna Elżbieta Kosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
126
(66,67%)
Okręg 9
Sołectwo: Borek Strzeliński ulice: Henryka Sienkiewicza, Kwiatowa, Nowowiejska, Strzelińska, Szkolna, Świętego Floriana, Różana
Pokaż więcej
Agnieszka Jadwiga Dyga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(21,74%)
Piotr Zasłucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
108
(78,26%)
Okręg 10
Sołectwa: Jelenin, Kazimierzów, Świnobród
Pokaż więcej
Roman Niżałowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(30,60%)
Krzysztof Golec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
93
(69,40%)
Okręg 11
Sołectwa: Jaksin, Kojęcin
Pokaż więcej
Paweł Andrzej Sobotkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(47,01%)
Adam Grzegorz Szczepankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
71
(52,99%)
Okręg 12
Sołectwo: Ludów Śląski
Pokaż więcej
Mariola Agnieszka Michniewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(28,81%)
Anna Maria Budna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
126
(71,19%)
Okręg 13
Sołectwo: Zielenice z przysiółkiem Uniszów
Pokaż więcej
Agnieszka Helena Świrska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(22,66%)
Wiesław Lechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
157
(77,34%)
Okręg 14
Sołectwa: Kępino, Mańczyce, Stogi
Pokaż więcej
Justyna Monika Olanin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(57,89%)
Adam Gondek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
80
(42,11%)
Okręg 15
Sołectwa: Głownin, Siemianów, Suchowice
Pokaż więcej
Tadeusz Kulka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(45,19%)
Waldemar Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOROWSKA
74
(54,81%)