Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatAdama Próchnika, Adama Śnieżka, Akademicka, Arki Bożka, Bliska, Boczna, Bronisława Spasowskiego, Bukowa, Czesława Niemena Chełmska, Daleka, Darłowska, Dobra, Doktora Jerzego Kostenckiego, Gajowa, Gdańska, Gracjana Bojara-Fijałkowskiego, Hugo Kołłątaja, Ignacego Chrzanowskiego, Izydora Maćkowicza, Jadwigi Jelec, Jana Baczewskiego, Jana Bauera, Jana Pawła II, Jerzego Fitio, Joachima Lelewela, Józefa Chrząszczyńskiego, Juliana Krzyżanowskiego, Kazimierza Wyki, Kędzierzyńska, Kielecka, Klaudiusza Górskiego, Kolorowa, Krakowska, Księdza Bolesława Domańskiego, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Maksymiliana Grochowskiego, Kujawska, Lubuska, Macierzy, Maksymiliana Golisza, Malownicza, Małopolska, Marii Magdaleny Gąszczak, Mazowiecka, Mazurska, Michała Kajki, Michała Żebrowskiego, Młodości, Na Skwierzynkę, Podlaska, Pomorska, Prosta, Radości, Rodła, Romana Sierocińskiego, Ryszarda Siennickiego, Seweryna Pieniężnego, Stanisława Staszica, Sudecka, Śląska, Śmiała, Śniadeckich, Tadeusza Kotarbińskiego, Tradycji, Wacława Sierpińskiego, Warmińska, Wąwozowa, Wesoła, Weteranów, Wielkopolska, Witolda Doroszewskiego, Władysława Tatarkiewicza, Władysława Turowskiego, Władysława IV od nr 50 do końca (strona parzysta), Własna, Wspólna, Zenona Klemensiewicza.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleja Monte Cassino do nr 16 (strona parzysta) i do nr 13 (strona nieparzysta), Bartosza Głowackiego, Cypriana Norwida, Doktora Andrzeja Zientarskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Giełdowa, Grodzka, Henryka Wieniawskiego, Hołdu Pruskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Jedności, Józefa Mireckiego, Józefa Wybickiego, Juliana Fałata, Juliana Tuwima, Karola Szymanowskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Krucza, Leona Zbigniewa Zubrzyckiego, Leopolda Okulickiego, Ludwika Waryńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Melchiora Wańkowicza, Michała Ogińskiego, Mieczysława Jagoszewskiego, Mieczysława Karłowicza od nr 1 do nr 5 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 32 (strona parzysta), Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Młyńska, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Partyzantów, Piastowska, Pionierów, Plac Jana Kilińskiego, Plac Polonii, Projektantów, Rolna, Romualda Traugutta, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Słupska, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Rejtana, Tadeusza Sygietyńskiego, Władysława IV od nr 2 do nr 48 (strona parzysta) i od nr 1 do nr 91 (strona nieparzysta), Władysława Broniewskiego, Zgoda.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
4 - go Marca, Akacjowa, Andrzeja Struga, Aroniowa, Artura Grottgera, Artylerzystów, Azaliowa, Bajkowa, Bartłomieja, Bażancia, Bławatków, Bonifacego, Borówkowa, Botaniczna, Bożydara, Bratków, Brzoskwiniowa, Bzów, Cedrowa, Cicha, Cisowa, Chabrów, Cyprysowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czwartaków, Daglezji, Daktylowa, Dereniowa, Dębowa, Diamentowa, Dzierżęcińska, Edmunda Dobrzyckiego, Ferdynanda Ruszczyca, Figowa, Fiołków, Generała Józefa Bema, Generała Józefa Hallera, Generała Józefa Sowińskiego, Gerberowa, Gęsia, Głogowa, Gnieźnieńska, Gołębia, Goździków, Grabowa, Hebanowa, Heleny Modrzejewskiej, Hubalczyków, Ignacego Paderewskiego, Indycza, Irysów, Jabłoniowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jastrzębia, Jana Kasprowicza, Janka Stawisińskiego, Janusza Korczaka, Jarzębinowa, Jaskrów, Jaskółek, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Słowackiego, Jutrzenki, Kacza, Kaczeńców, Kadetów, Kalinowa, Kamieniarska, Kasztanowa, Karola Chodkiewicza, Kazimierza Tetmajera, Klonowa, Kokosowa, Komunalna, Konwalii, Korzenna, Krawiecka, Krokusów, Księżycowa, Kubusia Puchatka, Kupiecka, Laurowa, Lawendy, Legnicka, Leopolda Staffa, Leśna, Leszczynowa, Liliowa, Limbowa, Lotników, Lubiatowska, Ludwika Zamenhofa, Łąkowa, Łubinów, Macieja, Magnolii, Mahoniowa, Maków, Malinowa, Malw, Manowska, Marii Skłodowskiej-Curie, Marii Konopnickiej, Mieczysława Karłowicza od nr 7 do końca (strona nieparzysta) i od nr 34 do końca (strona parzysta), Migdałowa, Mirtowa, Modrzewiowa, Morelowa, Mścisława, Mściwoja, Nagietków, Nasturcji, Na Wilkowo, Niezapominajek, Obrońców Helu, Obrońców Tobruku, Okrężna, Oliwkowa, Opalowa, Orla, Orzechowa, Palmowa, Pancerniaków, Pankracego, Paproci, Parkowa, Piaskowa, Pigwowa, Piniowa, Plac Teatralny, Plac Wolności, Plac Zwycięstwa, Platanowa, Płowce, Pocztowa, Podchorążych, Podmiejska, Pograniczników, Polnych Kwiatów, Poziomkowa, Promykowa, Przepiórek, Przybysława, Przyjaźni, Ptasia, Racławicka, Rubinowa, Rudolfa Clausiusa, Rumianków, Róż, Rzeczna, Sadowa, Sanatoryjna, Saperów, Sarzyńska, Sasanek, Sekwojowa, Seminaryjna, Serwacego, Sokola, Sezamkowa, Sianowska, Sikorek, Skowronków, Słoneczna, Słoneczników, Słowików, Sosnowa, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Żeromskiego, Stokrotek, Strażacka, Strusia, Sybiraków, Synów Pułku, Szafirków, Szafranowa, Szewska, Szmaragdowa, Szpitalna, Szwoleżerów, Śliwkowa, Światowida, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Świętopełka, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tataraków, Tęczy, Topolowa, Truskawowa, Tulipanów, Tychowska, Tytusa Chałubińskiego, Ułańska, Walecznych, Westerplatte, Wierzbowa, Wiązowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Władysława Andersa, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wrześniowa, Wrzosów, Zalesie, Zdobywców Wału Pomorskiego, Zielona, Zielone Wzgórze, Ziemowita, Zorzy, Zwycięstwa od nr 73 do końca (strona nieparzysta) i od nr 90 do końca (strona parzysta), Żarnowiecka, Żołnierzy 8. Dywizji, Żurawia, Żurawinowa, Żwirowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
1 - go Maja, Aleja Armii Krajowej, Biskupa Czesława Domina, Bogusława II, Bohaterów Warszawy, Bojowników o wolność i demokrację, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brzozowa, Dąbrówki, Dworcowa, Działkowa, Dzieci Wrzesińskich, Franciszka Ratajczaka, Grunwaldzka, Gryczana, Harcerska, Hipolita Cegielskiego, Ignacego Łukasiewicza, Jana z Kolna, Jasna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kaszubska, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3 Maja, Krakusa i Wandy, Księżnej Anastazji, Lechicka, Lubuszan, Lutyków, Łużycka, Mariańska, Marii Ludwiki, Michała Drzymały, Mieszka I, Miła, Niepodległości, Norberta Barlickiego, Obotrytów, Okienna, Olchowa, Owsiana, Piotra Skargi, Plac Gwiaździsty, Podgrodzie, Polan, Połczyńska, Połtawska, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Pszeniczna, Radogoszczańska, Rynek Staromiejski, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Słowiańska, Spółdzielcza, Stefana Okrzei, Strefowa, Syrenki, Szarych Szeregów, Szczecińska, Szeroka, Walerego Wróblewskiego, Wenedów, Władysława Grabskiego, Władysława Laskonogiego, Wołyńska, Zacisze, Zakole, Zawiszy Czarnego, Zbożowa, Złotych Kłosów, Zwycięstwa od nr 1 do nr 71 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 88 (strona parzysta), Żwirki i Wigury, Żytnia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Aleja Monte Cassino od nr 15 do końca (strona nieparzysta) i od nr 18 do końca (strona parzysta), Ariadna, Austriacka, Bałtycka, Batalionów Chłopskich, Belgijska, Biwakowa, Błękitna, Bolesława Limanowskiego, Bosmańska, Brytyjska, Bryzy, Budowniczych, Bursztynowa, Cypryjska, Deszczowa, Dobrych Swatów, Dokerów, Duńska, Emilii Gierczak, Emilii Plater, Energetyków, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Farmerska, Filtrowa, Fińska, Franciszkańska, Francuska, Generała Władysława Sikorskiego, Gospodarska, Gradowa, Grecka, Gryfitów, Gwiezdna, Henryka Sienkiewicza, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Jachtowa, Jamneńska, Jantarowa, Jarosława Dąbrowskiego, Julków Jamneńskich, Kapitańska, Kilińszczaków, Klubowa, Kmieca, Kogucia, Koronkowa, Korsarzy, Kosynierów, Koszalińska, Kościuszkowców, Krańcowa, Krótka, Kutrowa, Kwiatowa, Lazurowa, Leonida Teligi, Letnia, Lniana, Majora Henryka Sucharskiego, Majówkowa, Maltańska, Martina Kinga, Marynarzy, Miodowa, Morska, Na Jamno, Na Skarpie, Nadbrzeżna, Odrodzenia, Orlików, Pablo Nerudy, Pablo Picassa, Panoramiczna, Papiernicza, Podgórna, Pogodna, Polna, Południowa, Portugalska, Posagowa, Północna, Promowa, Przemysłowa, Ratowników WOPR, Robotnicza, Romana Dmowskiego, Różana, Róży Wiatrów, Rybacka, Rycerska, Siewna, Sołecka, Spacerowa, Spokojna, Sprężarkowa, Stanisława Dąbka, Starowiejska, Stefana Starzyńskiego, Stoczniowców, Strumykowa, Szeregowa, Szkolna, Szkutnicza, Szyprów, Tadeusza Kutrzeby, Tkacka, Torfowa, Trzech Dębów, Turystyczna, Wakacyjna, Wędrowna, Wiatrów, Wichrowa, Widokowa, Wiejska, Wikingów, Wilków Morskich, Wiosenna, Władysława IV od nr 93 do końca (strona nieparzysta), Włoska, Wodnika, Wojciecha Korfantego, Wydmowa, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zabigniewa Herberta, Zefirowa, Złota, Żeglarska, Żyzna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów