Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bolesława Chrobrego, Fryderyka Chopina, Mieszka I, osiedle Młodych, Słoneczna, Stanisława Moniuszki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Marek Marcinowski
122
(38,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Bożenna Lisowska
101
(31,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
15
Grzegorz Sztuczka
31
(9,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Adamski
62
(19,62%)
Okręg 2
Chojnicka, Jana Skrzetuskiego, Kazimierza Wielkiego, Ketlinga, Kmicica, ks. Kordeckiego, Mikołaja Reja, Stefana Czarnieckiego, Władysława Łokietka, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zielona, Podbipięty
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Tomasz Andrzej Golec
111
(31,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK KRUSIŃSKI
-
18
Mateusz Motylewski
58
(16,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Katarzyna Lidia Muszyńska
80
(22,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
15
Zdzisław Bill
70
(19,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Anna Kucharska-Zemke
37
(10,39%)
Okręg 3
Henryka Sienkiewicza, Konstantego Kościńskiego, Leśna, Polna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Henryk Janusz Nawrocki
20
(5,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK KRUSIŃSKI
-
18
Henryk Krusiński
163
(43,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Grzegorz Adam Pukownik
21
(5,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA PISKORSKIEGO
-
19
Zdzisław Piskorski
70
(18,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Henryk Grabowski
52
(13,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Aleksander Wrona
51
(13,53%)
Okręg 4
Aleksandra Brzezińskiego, Generała Bema, Hugo Kołłątaja, Ignacego Potockiego, Jagiellońska, Jeziorna, Juliana Uryna Niemcewicza, mjr. Hubala, Stanisława Poniatowskiego, Stanisława Staszica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Mikołaj Zygmunt Mazur
25
(7,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK KRUSIŃSKI
-
18
Artur Marcin Meyer
36
(10,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Czesław Drozd
90
(26,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
15
Alina Izabela Szymkowicz
81
(23,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Żołnierkiewicz
53
(15,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Alicja Mirosława Odalanowska
59
(17,15%)
Okręg 5
Kaszubska, aleja Wojska Polskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Wojciech Władysław Borowicz
60
(24,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Jacek Kazimierz Borkowski
123
(49,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
15
Janusz Tadeusz Gorzałczyński
34
(13,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Michał Cabaj
31
(12,50%)
Okręg 6
aleja Jana Pawła II, Koszalińska, Jerzego z Dąbrowy, Stefana Batorego, Kasztanowa, Kwiatowa, Tadeusz Kościuszki, Malinowa, Porzeczkowa, Racławicka, Różana, Rzemieślnicza, Stanisława Janta-Lipińskiego, Szkolna, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, plac Wolności
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Urszula Agnieszka Trzebiatowska
149
(46,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Sławomir Gradek
71
(22,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
15
Karolina Bilak
45
(14,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Henryk Zaremba
53
(16,67%)
Okręg 7
plac Bohaterów, Długosza, Garbarska, Ignacego Krasickiego, Jacka i Agatki, Jakuba Wejhera, Kościelna, Królewska, Krótka, Krzyżowa, Ogrodowa, Stajenna, Rynek, Zamkowa, Żółkiewskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Alicja Dowksza
101
(23,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Piotr Patryk Surma
57
(13,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
15
Piotr Włodzimierz Melnyk
46
(10,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY MISZTAL
-
21
Grażyna Misztal
118
(28,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-REALNA ZMIANA
-
14
Krzysztof Edward Porażyński
21
(4,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryk Szymon Mackiewicz
78
(18,53%)
Okręg 8
Adama Mickiewicza, Dworcowa, Felczaka, Grodzisko, Ignacego Kraszewskiego, Janusza Kusocińskiego, Kosynierów, Parkowa, Plantowa, Przemysłowa, Słowackiego, Towarowa, Zatorze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Piotr Zawada
150
(38,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Jerzy Adamczyk
118
(30,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-REALNA ZMIANA
-
14
Arkadiusz Mirosław Hrycyszyn
62
(16,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zdzisław Gągol
56
(14,51%)
Okręg 9
Średnia, osiedle Wazów, aleja ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Irena Neckar
101
(24,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK KRUSIŃSKI
-
18
Wojciech Józef Mroziewicz
61
(14,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Andrzej Suchański
113
(26,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
15
Henryk Stefan Oberland
91
(21,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Pryba
53
(12,65%)
Okręg 10
osiedle Piastowskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Roksana Bogusz
91
(17,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK KRUSIŃSKI
-
18
Jerzy Górny
171
(32,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Zbigniew Kiedrowicz
74
(13,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA PISKORSKIEGO
-
19
Marcin Bluhma
58
(10,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Paweł Sójka
66
(12,38%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Rafał Tomasz Pszczoła
73
(13,70%)
Okręg 11
Armii Krajowej, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Sobieskiego, Szczecińska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Marek Janusz Latawiec
132
(39,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Magdalena Czurejno
139
(41,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Kurzelewski
66
(19,58%)
Okręg 12
Traugutta, Kalinowa, Hortensjowa, Azaliowa, Pigwowa, Magnoliowa, Forsycjowa, Jaśminowa, Fiołkowa, Bratkowa, Buszewska, aleja Wiosenna, Narcyzowa, Stokrotkowa, Sasankowa, Krokusowa, Konwaliowa, Józefa Berenta, Czesława Kozioła, Leszka Zasadzkiego, Jana Bernarda Jakubowskiego, Edmunda Kloskowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Janina Anna Kubica
55
(17,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Zbigniew Jan Kolter
93
(30,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
15
Henryk Treszczyński
77
(24,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-REALNA ZMIANA
-
14
Karol Sylwester Nienartowicz
24
(7,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryk Krupieńko
61
(19,68%)
Okręg 13
osiedle gen. Władysława Sikorskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Błażej Kapelski
84
(15,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Mariusz Przyszlak
242
(45,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA PISKORSKIEGO
-
19
Karol Paweł Dziemiańczyk
129
(24,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-REALNA ZMIANA
-
14
Alina Małgorzata Lużyńska
24
(4,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Andrzej Plata
56
(10,47%)
Okręg 14
osiedle Wincentego Witosa od Nr 1 do 21, 23, 25, 27
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Alfons Żebryk
177
(38,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK KRUSIŃSKI
-
18
Jan Grzegorz Radziemski
35
(7,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Maria Agnieszka Janczak
68
(14,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAWA PISKORSKIEGO
-
19
Renata Danuta Rumińska
47
(10,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MURIASA
-
20
Artur Murias
61
(13,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Żaneta Jażdżewska
72
(15,65%)
Okręg 15
Kamienna, aleja Lawendowa, Łąkowa, Macieja Rataja, Michała Drzymały, osiedle Wincentego Witosa od Nr 22, 24, 26, Władysława Reymonta, Motocrossowa, Pszeniczna, Rzepakowa, Wiejska, Zbożowa, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY CZŁUCHOWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE
-
17
Dariusz Zygmunt Kłudka
96
(21,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JÓZEFOWSKIEJ
-
16
Jerzy Wołoszyn
100
(22,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
15
Zdzisław Szczepański
155
(35,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Radosław Ireneusz Batruch
86
(19,68%)