Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat3 Maja od nr 1 do nr 8, Bohaterów Westerplatte od nr 10 do nr 54, Dworcowa, Firmowa, Gwiezdna, Inwestorska, Księdza Kazimierza Cyganka, Ostry Róg
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Drzymały, Kolonia Zdroje, Ogrodowa nr 11, 11b, 11c, 13, 13a, 13b, 15, 15a, 15b, 17, 17a, 19, 19a, 19b, 19c, 21, 23, Plac Grunwaldzki, Polna, Słoneczna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
3 Maja od nr 11 do nr 52, Bankowa od nr 1 do nr 19a oraz nr 21 i 21a, Gdańska, Juliusza Słowackiego, Limanowskiego, Malinowa, Ogrodowa nr 7, 9, 9a, 9b, 9c, 9d, Przedszkolna, Różana, Sadowa, Zielona, Zwycięstwa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Augustyna Steffena, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Działka, Jana Heweliusza, Jana Pawła II, Kolonia Robotnicza, Kopernika od nr 27, Księdza Bazylego Hrynyka, Księdza Franciszka Osińskiego, Leśna, Ogrodowa nr 2, 4, 6, 6a, Parkowa, Partyzantów, Spacerowa, Wiśniowa, Zacisze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ogrodowa nr 8, 10, 10c, 10d, 12, 12b, 20, 22, 24, 26, 28, 28a, 30, 32, 34, 36, 46
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
11 Listopada, Ogrodowa od nr 38 do nr 42L, Spółdzielcza
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Apteczna, Bankowa nr 20, 22, 23, 26, Biskupa Ignacego Krasickiego, Bolesława Chrobrego, Chodkiewicza, Dolna, Firleja, Jana Henryka Dąbrowskiego, Kopernika od nr 9 do nr 26, Kościuszki, Mickiewicza, Plac Świętego Wojciecha, Sienkiewicza, Władysława Jagiełły, Zamkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bohaterów Westerplatte od nr 3 do nr 9, Geodetów, Józefa Piłsudskiego, Marii Konopnickiej, Południowa, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Strażacka, Szkolna, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Chopina, Długa, Elbląska, Generała Władysława Andersa, Jaśminowa, Juliana Tuwima, Kochanowskiego, Kraszewskiego, Kresowa, Krzywa, Kusocińskiego, Kwiatowa, Lanca, Lwowska, Nowowiejskiego, Paderewskiego, Rataja, Spokojna, Sprzymierzonych, Stefana Czarnieckiego, Sybiraków, Topolowa, Traugutta, Widokowa, Wileńska, Wiosenna, Wschodnia, Zawiszy Czarnego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Aniołowo, Borzynowo, Dawidy, Leszczyna, Marianka, Rogowo, Stegny, Wikrowo, Zielony Grąd
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Brzeziny, Krosienko, Krosno, Łączna, Nowe Kusy, Nowiny, Pólko, Rzeczna, Sakówko, Sokółka, Stare Kusy
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Anglity, Bądy, Gołąbki, Gulbity, Kajmy, Kawki, Kopina, Kupin, Łukszty, Robity, Rzędy, Zakrzewko
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Buczyniec, Czarna Góra, Dargowo, Drulity, Kąty, Krasin, Nowa Wieś, Rydzówka, Talpity
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gryżyna, Kwitajny, Leżnica, Nowy Cieszyn, Rogajny, Sałkowice, Skolimowo, Surowe, Zielno
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Awajki, Kielminek, Kronin, Kudyński Bór, Majki, Marzewo, Piniewo, Tulno, Wakarowo, Wójtowizna, Zielonka Pasłęcka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów