Mistrzostwa Polski w Kicboxingu w Bełchatowie

2014-03-12 16:22:57

W dniach 15-16 marca w Hali Energia w Bełchatowie odbędą się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu. O zwycięstwo w formule Low Kick będą rywalizować Juniorzy i Seniorzy. Do walki stanie blisko 300 zawodników z całego kraju.

15-16 marca w Hali Energia przy ulicy Dąbrowskiego 11 w Bełchatowie, odbędą się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu. Juniorzy i Seniorzy będą rywalizować o mistrzowskie tytuły w formule Low Kick, w której podstawę stanowią kopnięcia poniżej bioder przeciwnika. O zwycięstwo w poszczególnych kategoriach wagowych będzie rywalizować aż 300 zawodników, co stanowi rekordową liczbę w historii polskich zawodów w tej dyscyplinie.

Organizatorami wydarzenia są Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki Tom Center oraz Polski Związek Kickboxingu. To nie pierwsze zawody przygotowywane przez PSSW Tom Center, które cieszą się rekordowym zainteresowaniem. W 2013 roku, na Mistrzostwa Polski Low Kick Seniorów w Kleszczowie, również przybyła imponująca liczba zawodników. W tym roku, w związku z przeniesieniem turnieju do Hali Energia w Bałchatowie, znanej ze zmagań PGE Skry Bełchatów oraz z rozszerzeniem charakteru zawodów również na zmagania Juniorów, Organizatorzy liczą na jeszcze większe zainteresowanie ze strony kibiców. Honorowy patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Bełchatowa.

Walki eliminacyjne odbędą się w sobotę – 15 marca, w godzinach od 8 do 20, zaś półfinały przewidziane są na niedzielne przedpołudnie. Szczególnych emocji zawodnikom i kibicom dostarczą finały Mistrzostw Polski Low Kick Juniorów i Seniorów, który rozpocznią się w niedzielę 16 marca o godzinie 14. Na wszystkie walki wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

Jesteś na profilu Aleksandra Ludwiczak - stronie mieszkańca miasta Bełchatów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.