Dodaj zdjęcie profilowe

avatarSebek

Bełchatów

Konkurs matematyczny

2013-04-09 20:11:09

Konkurs Matematyczny POKOMAT -Finał 9.04.2013
W szóstej odsłonie matematycznych zmagań uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatów: bełchatowskiego, częstochowskiego, piotrkowskiego i radomszczańskiego najlepszą okazała się Agnieszka Zięba z I LO w Bełchatowie. Tuż za nią uplasowali się uczniówie dwóch radomszczańskich szkół: Patryk Izbiński z II LO (II miejsce) i Jakub Tomaszek z I LO (III miejsce). Jury postanowiło przyznać także wyróżnienia. Otrzymali je następujący uczniowie: Monika Kamocka z III LO w Piotrkowie Trybunalskim, Artur Urbański z I LO w Radomsku oraz Przemysław Pietras z I LO w Bełchatowie.
Konkurs ten to wynik współpracy nauczycieli matematyki z I Liceum Ogółnokształcącego im. Feliksa Fabianiego w Radomsku i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Radomsku. W tym roku w konkursie wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatów: radomszczańskiego, częstochowskiego, bełchatowskiego i piotrkowskiego.

Jesteś na profilu Sebek - stronie mieszkańca miasta Bełchatów. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.